Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Міжнародна конференція: “Інформаційні технології в науці та освіті” 

confLogo.jpg

26 вересня 2017 року в ДВНЗ «Національний гірничий університет», у співпраці із Велорським технологічним університетом (Індія) та Університетом Кастилья-Ла-Манча (Іспанія), вперше відбулася віртуальна конференція “Informational Technologies in Science & Education”. Конференція стала непересічною подією в житті наукової спільноти і викликала великий ажіотаж.

Проведення заходу стало логічним продовженням партнерських стосунків університетів, що розпочалися завдяки активній позиції і високому рівню професійної підготовки керівництва кафедр основ конструювання механізмів та машин, автомобілів та автомобільного господарства та технології гірничого машинобудування ДВНЗ «НГУ» і значній зацікавленості Велорського технологічного університету у співпраці.

На сьогоднішній день наукове співробітництво університетів закріплено договором про міжнародну співпрацю і відтоді набуло активного розвитку, зокрема, у вигляді спільної віртуальної конференції “Informational Technologies in Science & Education”, що проводилась виключно англійською мовою на базі кафедри основ конструювання механізмів та машин ДВНЗ «НГУ».

Особливістю даної конференції є те, що вона відповідає вимогам академічної мобільності АК МОН України та створює можливість дистанційного підвищення педагогічної майстерності відповідно до світових тенденцій.

Відомо, що для більшості українських науковців основною перешкодою в отриманні наступного наукового звання є саме неможливість виконання вимог з академічної мобільності, через їх недоступність і високу вартість. Як наслідок, кількість людей, що прагнуть до продовження своєї кар’єри в науково-освітній сфері України щороку стрімко зменшується. Така тенденція зберігається вже кілька років, що значно знижує престиж та потенціал українських науковців у світовій науковій спільноті. Саме тому проведена конференція “Informational Technologies in Science & Education” стала вагомою подією в житті всіх її учасників, а ажіотаж довкола даного наукового заходу серед науковців ДВНЗ «НГУ» та інших наукових закладів України був пов’язаний, в першу чергу, із тим, що участь в цій конференції надає учасникам сертифікат, що є підтвердженням їх академічної мобільності, а також можливість спілкування і ведення дискусії в реальному часі на актуальні наукові теми із представниками іноземних університетів.

Колеги з Велорського технологічного університету та Університету Кастилья-Ла-Манча були вражені високим рівнем підготовленості українських доповідачів і виказали значну зацікавленість в подальшому розвитку наукових відносин із фахівцями ДВНЗ «НГУ».


Invitation Agenda

vit_nmu_2017_1.jpg

vit_nmu_2017_2.jpg

vit_nmu_2017_3.jpg

vit_nmu_2017_4.jpg

vit_nmu_2017_5.jpg

vit_nmu_2017_6.jpg

vit_nmu_2017_7.jpg

vit_nmu_2017_8.jpg

vit_nmu_2017_9.jpg

vit_nmu_2017_10.jpg

vit_nmu_2017_11.jpg

vit_nmu_2017_12.jpg

© 2006-2019 Інформація про сайт