Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Персональна сторінка

jovt.png

Жовтяк Опанас Семенович, кандидат технічних наук, доцент (Дніпропетровський гірничий інститут, гірничий інженер по спеціальності розробка родовищ корисних копалин).

Інформація

Інформація 

Праці

Публікації 

Інформація

Після закінчення Дніпропетровського гірничого інституту в 1959р. працював в НІС'і ДГІ, гірничим майстром, заст. начальника дільниці на шахті «Гігант» в м. Кривий Ріг. З 1964р. по 1967р. - Аспірант к-ри підземної розробки родовищ корисних копалин ДГІ. Об'єктом досліджень в дисертаційній роботі були питання напруженого стану гірничих порід навколо виробок, зокрема, навколо бурової камери, розташованої поблизу компенсаційного простору при системі підетажного примусового обвалення. Дисертація захищена в 1968р.
На каф-рі нарисної геометрії і креслення, як асистент, з 1967р.

У 1970р. направлений в Київський державний університет на курси іноземних мов. Вивчав французьку мову.
З 1971р. по 1974р. викладав курс нарисної геометрії та технічного креслення в Аннабінському гірничо-металургійному інституті в Алжирській народно-демократичній республіці. У цей період видав у співавторстві три навчально - методичних посібників для студентів інституту французькою мовою через видавничий центр ін-ту.
З 1974р. робота в ДГІ на каф-рі нарисної геометрії і креслення в якості доцента, а з 1985р. по 2000р. - завідувач кафедри. Є наукові публікації (9 статей) в області гірничого тиску та інженерної графіки. Розроблено ряд методичних та навчально-методичних посібників з нарисної геометрії, інженерної та комп'ютерної графіки. Виконує держбюджетну науково-методичну роботу за планом к-ри. Керує підготовкою студентів для участі в конкурсах студентських робіт на наукових конференціях. Розробляє олімпіадні завдання та організовує проведення олімпіад з нарисної геометрії.

© 2006-2019 Інформація про сайт