Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Новини кафедри основ конструювання механізмів і машин

Отримай новини поштою. Уведіть Ваш E-mail:


 

12.03.2012

Міжнародний семінар з навчання роботі в програмному продукті «Універсальний механізм» (UM).

З 12 по 16 березня 2012 року на базі кафедр Основи конструювання механізмів та машин, Автомобілі та автомобільне господарство спільно з Брянським державним технічним університетом пройшов міжнародний семінар з навчання роботі в програмному продукті «Універсальний механізм» (UM). Слухачами були аспіранти й молоді спеціалісти ДВНЗ «НГУ», яким необхідна додаткова інформаційна підтримка і проведення досліджень для захисту своїх кандидатських дисертацій.

Програмний продукт орієнтований на інженерів, студентів і викладачів вузів - усіх тих, хто займається проблемами дослідження динамічної поведінки машин та механізмів. Підтримується безпосередня анімація моделі, що розробляється, у процесі розрахунку, розв’язання прямої та зворотної задач кінематики та динаміки.

Майстер-клас з ознайомлення з UM проводив один з безпосередніх розробників кандидат технічних наук, старший науковий співробітник лабораторії обчислювальної техніки Брянського державного технічного університету Роман Ковальов.

З Брянським державним технічним університетом раніше було підписано договір про співробітництво, тому цей програмний продукт і п’ять робочих місць повної версії було передано ДВНЗ «НГУ» безкоштовно. 16 березня 2012 року в урочистій обстановці Роман Ковальов передав ліцензійне право на програмний комплекс «Универсальный механизм» Національному гірничому університетові. Завідуючий кафедри основ конструювання механізмів і машин професор Кирило Зіборов вручив сертифікати з володіння навичками застосування UM для наукових досліджень 14 слухачам.

 1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpgДо списку

© 2006-2019 Інформація про сайт