Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Новини кафедри основ конструювання механізмів і машин

Отримай новини поштою. Уведіть Ваш E-mail:


 

24.10.2012

Міжвузівський педагогічний семінар «Додаткові Інтернет можливості роботи зі студентами».

24.10.2012 – Крок назустріч студентам!

Днями в електронній читальній залі Інституту безперервної фахової освіти ПДАБА відбувся міжвузівський педагогічний семінар «Додаткові Інтернет можливості роботи зі студентами», організований Дніпропетровським відділенням Української Асоціації «Жінки в науці та освіті». Учасниками семінару були викладачі технічних і гуманітарних дисциплін п'яти вузів м. Дніпропетровська.

meeting

За тиждень після першого семінару в рамках постійно діючого міжвузівського семінару «Актуальні проблеми педагогіки вищої школи» у Національному гірничому університеті на базі лабораторії інформаційних технологій проектування кафедри основ конструювання механізмів і машин відбувся другий міжвузівський семінар Дніпропетровського відділення Української асоціації "Жінки в науці та освіті" на тему "Додаткові Інтернет можливості в роботі зі студентами".

Чимало викладачів не технічних спеціальностей на семінарі створили свої сайти, зокрема, професор кафедри філософії та архітектури ПДАБА Мурашкін М.Г. www.murashkin.jimdo.com, доцент Чернова Л.Є. www.sociosofialech.jimdo.com.

За підсумками семінару викладачі висловили особливу подяку завідувачу лабораторії інформаційних технологій проектування Іллі Володимировичу Вернеру і ведучій Юлії Володимирівні Петровій.


До списку

© 2006-2019 Інформація про сайт