Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Новини кафедри основ конструювання механізмів і машин

Отримай новини поштою. Уведіть Ваш E-mail:


 

06.10.2015

Форум гірників – 2015

Щорічна міжнародна науково-технічна конференція «Форум гірників-2015» пройшла у Національному гірничому університеті в період з 30 вересня по 3 жовтня.

Традиційно у Форумі взяли участь науковці і практики гірничих підприємств з різних куточків України і зарубіжжя. В рамках форуму проведено засідання науково-технічних секцій на яких розглядалися актуальні питання сьогодення в галузі гірничого виробництва та машинобудування.

Під керівництвом професора Проціва Володимира Васильовича, завідувача кафедри технологій гірничого машинобудування, та доцента Зіборова Кирила Альбертовича, завідувача кафедри основ конструювання механізмів і машин, 02 жовтня 2015 р. відбулося засідання секції «Проблеми та перспективи вдосконалення гірничого обладнання».

fg1.jpg

У роботі секції взяли участь більше 30 осіб, з яких не тільки провідні вчені з числа гостей та представників НГУ, а і перспективні молоді освітяни які залучені до участі у науково-дослідній роботі.

Під час обговорень також підіймалися питання розвитку інженерної освіти на сучасному етапі суспільства.

fg2.jpg

Секція пройшла в дружній обстановці, в неофіційній частині зав'язувалися цікаві дискусії з проблем машинобудування як в гірничій галузі так і в інших галузях важкого машинобудування, які не увійшли у доповіді виступаючих.

Захід став корисним для всіх учасників конференції, однодумці розсталися у надії на плідну подальшу співпрацю по підготовці інженерних кадрів у різних сферах діяльності.


До списку

© 2006-2019 Інформація про сайт