Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Новини кафедри основ конструювання механізмів і машин

Отримай новини поштою. Уведіть Ваш E-mail:


 

30.11.2016

IT семінар механіко-машинобудівного факультету

30 листопада 2016 року на базі кафедри основ конструювання механізмів і машин пройшов семінар механіко-машинобудівного факультету по можливостям інформаційних систем і технологій університету для забезпечення навчального процесу для співробітників ВНЗ.


В ході семінару фахівці в області інформаційних технологій продемонстрували можливості використання хмарного сервісу Microsoft Office 365, ліцензію на який отримав ДВНЗ «НГУ». В рамках ліцензії співробітники університету, а також студенти отримали можливість користуватися багатьма додатками Microsoft на різних пристроях від персональних комп'ютерів до мобільних пристроїв. Особливу увагу було приділено Microsoft Office 365, як повнофункціональній платформі для управління освітнім процесом онлайн. Були продемонстровані можливості додатку зі створення курсів дисциплін.

Також ліцензійний хмарний сервіс від Microsoft надає диск для зберігання даних в хмарному сервісі, корпоративну пошту имя@nmu.one, комплект програмного забезпечення, соціальну мережу для спілкування, а також дві мультиплатформенні інформаційні системи управління освітнім процесом. Обліковий запис Office 365 також дозволяє отримати авторизований доступ до системи дистанційної освіти університету на базі Moodle.

В ході дискусії фахівцями механіко-машинобудівного факультету було висловлено спільну думку щодо необхідності забезпечення доступності, для студентів і викладачів, підключення до мережі Інтернет, а також можливості використання техніки з сучасними операційними системами.

mmf_1.jpg

mmf2.jpg


До списку

© 2006-2019 Інформація про сайт