Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Новини кафедри основ конструювання механізмів і машин

Отримай новини поштою. Уведіть Ваш E-mail:


 

19.12.2016

Нагорода НГУ

Рішенням Вченої ради ДВНЗ «Національний гірничий університет» від 02.06.2016 (Протокол №6) завідувач кафедри основ конструювання механізмів і машин, кандидат технічних наук, доцент Зіборов Кирило Альбертович нагороджений медаллю за відданість університету.

Ось вже 11 років Кирило Альбертович веде активну адміністративну роботу на посаді завідувача кафедри основ конструювання механізмів і машин, що не поступається за своєю ефективністю його науково-педагогічним досягненням. Під його керівництвом кафедра основ конструювання механізмів і машин постійно розвивається і модернізується, миттєво реагуючи на вимоги і запити з підготовки кваліфікованих кадрів сучасного ринку праці. Зокрема в рамках кафедри було організовано лабораторію інформаційних технологій та проектування з навчання і науково-дослідних робіт за допомогою сучасного ліцензійного програмного забезпечення ANSYS WB R-15, «Універсальний механізм» (UM), «Компас», Wolfram Mathematica, DELCAM, Autodesk.

Сьогодні Кирило Альбертович активно залучає до роботи на кафедрі молодь, підтримує інноваційні ініціативи спрямовані на розвиток дисциплін, що викладаються, із застосуванням новітніх методів викладання і наукової творчості, одночасно з цим він приділяє особливу увагу передачі досвіду поколінь викладачів створюючи тим самим комфортну психологічну атмосферу на кафедрі і високий професіоналізм її співробітників.

Колектив кафедри високо цінує заслуги Кирила Альбертовича, щиро вітає його із заслуженою нагородою і бажає йому подальшого розвитку і високого визнання його досягнень.


До списку

© 2006-2019 Інформація про сайт