Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Новини кафедри основ конструювання механізмів і машин

Отримай новини поштою. Уведіть Ваш E-mail:


 

13.04.2017

IV міжнародна конференція CITEPTMTI’2017

13-14 квітня 2017 року відбулася IV міжнародна конференція «Сучасні інноваційні технології підготовки інженерних кадрів для гірничої промисловості та транспорту 2017».

Конференція, що стала вже традиційною, проводилася з ініціативи та на базі кафедри основ конструювання механізмів і машин за участю кафедри технології гірничого машинобудування і кафедри автомобілів і автомобільного господарства. Підтримку в проведенні заходу надали: навчальний центр "Інфотех" (Україна), Vellore Institute of Technology (Індія), Актюбинський регіональний державний університет ім. К. Жубанова (Казахстан) і громадська організація «Відкрите знання» (Україна). Матеріали конференції індексуються в Google Scholar.

У конференції взяли участь 155 осіб, було представлено 100 доповідей. Організатори конференції займають активну і принципову позицію щодо формування секцій і відбору доповідей, завдяки чому всі представлені доповіді були актуальні, всебічно охоплювали питання, що виникають перед сучасними інженерами і вченими, мали високий рівень і наукову цінність.

При проведенні заходу крім класичної форми подання, також використовувалися сучасні інтерактивні засоби візуалізації та передачі інформації, що дозволило значно розширити аудиторію учасників.

оргком1.jpg

оргком2.jpg

ира.jpg

люди2.jpg


До списку

© 2006-2018 Інформація про сайт