Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Новини кафедри основ конструювання механізмів і машин

Отримай новини поштою. Уведіть Ваш E-mail:


 

15.10.2017

Віртуальна конференція “Informational Technologies in Science & Education”.

15 листопада 2017 року в ДВНЗ «Національний гірничий університет», у співпраці із Велорським технологічним університетом (Індія), Університетом Кастилья-Ла-Манча (Іспанія) та Римським університетом Тор Вергата (Італія). вдруге відбулася віртуальна конференція “Informational Technologies in Science & Education”.

Проведення заходу стало логічним продовженням партнерських стосунків університетів, що розпочалися завдяки активній позиції і високому рівню професійної підготовки керівництва кафедр основ конструювання механізмів та машин, автомобілів та автомобільного господарства та технології гірничого машинобудування ДВНЗ «НГУ» і значній зацікавленості іноземних колег у співпраці.

Організатори конференції займають активну і принципову позицію при відборі доповідей, завдяки чому всі представлені доповіді були актуальні, всебічно охоплювали питання, що виникають перед сучасними інженерами, мали високий рівень і наукову цінність.

При проведенні заходу використовувалися сучасні інтерактивні засоби візуалізації та передачі інформації, що дозволило значно розширити аудиторію учасників та надало учасникам конференції можливість спілкування і ведення дискусії в реальному часі на актуальні наукові теми із представниками іноземних університетів.

Шановні колеги виказали значну зацікавленість в подальшому розвитку наукових відносин із фахівцями ДВНЗ «НГУ».

Фрагмент (2 години) вебінару доступний на відео сервісі за посиланням.


До списку

© 2006-2019 Інформація про сайт