Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Новини кафедри основ конструювання механізмів і машин

Отримай новини поштою. Уведіть Ваш E-mail:


 

12.10.2017

Пенсіонери сіли за парти

Кардинальні зміни медіасреди і зростання обсягів інформації здійснюють на людей набагато сильніший вплив, ніж раніше. Для того щоб благополучно існувати в новій медіа- та інформаційному середовищі, успішно функціонувати, знаходити ефективні рішення проблем у всіх сферах життєдіяльності, необхідно володіти рядом важливих компетентностей, які дозволяють шукати інформацію, критично її оцінювати, створювати новий контент і знання, використовуючи при цьому доступні інструменти та формати, а також поширювати інформацію та знання по різноманітним каналам.

Володіння подібними компетентностями відкриває нові можливості для підвищення якості життя. Однак при цьому кожна людина і суспільство в цілому стикаються з низкою перешкод і проблем, число яких постійно зростає. Значну частину цієї категорії населення складають особи пенсійного віку.

Так для підвищення комп’ютерної грамотності пенсіонерів, на кафедрі основ конструювання механізмів і машин, за підтримки Департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради, в серпні-жовтні пройшов культурно - просвітницький соціальний захід «Університет третього віку».

Згідно Програми розвитку місцевого самоврядування та висвітлення діяльності Дніпровської міської ради, її виконавчих органів та комунальних підприємств на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Дніпровської міської ради від 15.02.2017 №23/18, в рамках заходу проведено заняття по основам роботи з персональним комп’ютером у невеликих групах користувачів з початковим та середнім рівнем знань.

Цільову аудиторію заходу складали особи пенсійного віку. Щотижня викладачами кафедри основ конструювання механізмів і машин проводили заняття за персональними комп’ютерами.

На заняттях літні люди друкували тексти, в різних редакторах обробляли фотографії, за допомогою електронної пошти відправляли листи, використовували можливості спілкування через Інтернет за допомогою голосового зв'язку, а при підключенні веб-камери бачили один одного візуально. Освоївши комп'ютерні комунікації, пенсіонери відвідують будь-які сайти в Інтернеті, спілкуються на форумах і в соціальних мережах, слухають музику, читають і дивляться свіжі світові новини, користуються послугами інтернет магазинів та здійснюють оплату комунальних послуг.

Так НГУ зробив ще один крок в напрямку європейського розвитку.

older2017_1.jpg

older2017_2.jpg

older2017_3.jpg


До списку

© 2006-2019 Інформація про сайт