Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Новини кафедри основ конструювання механізмів і машин

Отримай новини поштою. Уведіть Ваш E-mail:


 

04.06.2018

У вирії подій!

Викладачі кафедри основ конструювання механізмів і машин Національного технічного університет «Дніпровська політехніка» продовжують приймати активну участь в міських заходах з метою отримання досвіду та творчої натхненності для розвитку спеціалізації «Промислова естетика та сертифікація виробничого обладнання» в спеціальності «Матеріалознавство».

Так представники кафедри взяли участь у відкритій дискусії з Деном Кінкейдом – відомим на весь світ фахівцем з повернення до життя індустріальних зон.

pta01.jpg

Ден Кінкейд протягом червня проводить архітур «Переосмислення постіндустріальних просторів як спосіб відновлення міської структури» містами нашої країни. Так 5 червня у місті Дніпро за підтримки «Агентства з розвитку Дніпра» відбулося публічне інтерв’ю-діалог. В рамках заходу Ден поділився досвідом з активізації міст у США які можна буде застосувати у Дніпрі в індустріальному парку INNOVATION FORPOST, який проектом передбачено на Слобожанському проспекті.

pta02.jpg

Цікавим прикладом стало відтворене місто Детройт, штат Мічигано. Американський архітектор в подробицях розповів про свій досвід відродження міських територій. Також Ден Кінкейд відповів на запитання зацікавленої аудиторії стосовно можливих шляхів ревіталізації індустріальних зон нашого міста. Виказав своє враження щодо архітектури нашого міста. Особливу увагу зосередив на міській набережній, архітектурних формах та матеріалі будов різних часів та на окремих спорудах міста і їх місці в загальному ансамблі міста.

Контингент зацікавлених представленою тематикою складався здебільшого з молоді, цей факт надає гордості та впевненості в найкращому майбутньому, наразі нашого міста. Молоді фахівці теперішні та майбутні з захопленістю та непідробною цікавістю приймали участь в дискусії.

pta03.jpg

Корисною інформацією якою поділився архітектор є методика проведення проектів – сесія проектування і дизайну, пошук ідей серед населення, поєднання різних верств населення в їх ідеях, робота та взаємодія різних представників громади, відбір та подальше втілення життєздатних проектів і т.д. Цікавою стала ідея під час роботи над проектом з різними віковими категоріями, з різними соціальними групами населення. Викладачі кафедри основ конструювання механізмів і машин відмітили, що цей досвід можна використовувати в будь-якому творчому процесі, в будь-якій галузі економічної діяльності.

Саме робота з молоддю – нашим майбутнім, їх ідеї, їх бачення допоможе бути в тренді та стати цікавими сьогодні і завтра.

Як наголосив Ден Кінкейд, зворотній зв'язок дозволив здійснити пошук та дійти результату який задовільнив кожного з учасників проекту. Саме такий підхід взято до уваги та втілюється викладачами кафедри в навчальному процесі.


До списку

© 2006-2019 Інформація про сайт