Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Новини кафедри основ конструювання механізмів і машин

Отримай новини поштою. Уведіть Ваш E-mail:


 

21.06.2018

Ідеї поруч з нами

«Необхідно бачити, не тільки дивитися» - під таким гаслом пройшов коворкінг «HoReCa. Архитектура еды. Влияет ли дизайн на успех?». Організатори заходу влаштували справжнє свято для дизайнерів та усіх зацікавлених і якимось-чином причасних до творчості та творення – світський Event.

1.jpg

Захід відбувся в дуже несподівано мальовничому куточку нашого міста - гончарна майстерня Сергія Корбаня. На кожному кроці в цьому затишному дворі підстерігає натхнення: «альпийская горка» виконана місцевою рослинністю, дерев’яна альтанка, майстерня автора, витвори його мистецтва, сучасний простір-лекторій з чудовими краєвидами… Дуже атмосферне місце!

2.jpg

Спікери події Olga Naida, Ольга Кундик, Ольга Заремська і Ольга Самарець – організатор заходу, підіймали питання про вплив концепції заведения на клієнта, про важливість освітлення та зонування простору, про гібридні формати заведений, ділилися своїми роботами та розповідали про шляхи їх створення, розглядали приклади успішних ресторанів та дизайнерів які втілювали ідеї в цих приміщеннях. Зокрема, розглянуто роботи успешніх італійських архітекторів – Andrea Langhi, Nisi Magnoni, India Mahdavi.

3.jpg

Приєдналися до свята краси та натхнення і викладачі кафедри основ конструювання механізмів і машин Національного технічного університету «Дніпровська політехніка». Набули позитивних емоцій, здобули досвід спілкування з творчими особистостями, познайомилися з сучасними дизайнерами-оформителями Дніпра, представниками сфери діяльності з різноманітними матеріалами та колористами.

Викладачі кафедри обмінялися контактами з представниками галузі дизайну та обговорили подальшу взаємодію в рамках освітнього процесу під час підготовки фахівців за спеціалізацією «Промислова естетика та сертифікація виробничого обладнання» спеціальності 132 «Матеріалознавство». Також було отримано корисну інформацію щодо впливу дизайну на успішність роботи комерційного закладу, методики роботи над дизайном приміщення. Отримана інформація безумовно стане у пригоді в їх професійній діяльності.

4.jpg

Важливо бачити ідею в кожній речі, кожній події, і бути відкритим світу, а натхнення знайде Вас!


До списку

© 2006-2019 Інформація про сайт