Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Новини кафедри основ конструювання механізмів і машин

Отримай новини поштою. Уведіть Ваш E-mail:


 

09.07.2018

Літня школа 3D моделювання 2018 - звіт

У червні 2018 року на базі лабораторії інформаційних технологій проектування кафедри основ конструювання механізмів і машин НТУ «Дніпровська політехніка» був успішно проведений вже широко відомий освітній проект «Літня школа комп'ютерного моделювання».

Проект стартував в 2014 році за ініціативою викладачів кафедри основ конструювання механізмів і машин доц. Зіборова К.А. і ас. Вернера І.В. за підтримки авторизованого центру «Autodesk» в м. Дніпро і навчального центру «Інфотех», і з тих пір проводиться щорічно.

Інформаційними партнерами виступили Бізнес-інкубатор НТУ «Дніпровська політехніка» та ГО «Відкрите знання».

Летняя школа моделирования 2018

Метою проведення літньої школи комп'ютерного моделювання, як і раніше, є популяризація інженерної освіти серед перспективної молоді та безкоштовне експрес-навчання всіх бажаючих будь-якого віку основам архітектурного та інтер'єрного дизайну за допомогою передового програмного забезпечення для створення 3D-графіки - Autodesk 3ds Max.

Летняя школа моделирования 2018

В процесі навчання слухачі приміряли на себе роль дизайнерів інтер'єру, Web-дизайнерів, архітекторів, конструкторів; мали безпосередню можливість отримати консультацію і оцінку своєї роботи від досвідчених викладачів, а також дізнатися про можливості подальшого здобуття вищої освіти за однією з найбільш перспективних спеціалізацій сучасної дизайн-інженерії «Промислова естетика та сертифікація промислового обладнання», набір на яку відкрито на кафедрі основ конструювання механізмів і машин.

Летняя школа моделирования 2018

По закінченню курсів слухачам були урочисто вручені сертифікати про проходження освітньої програми «Літня школа моделювання» НТУ «Дніпровська політехніка».

Летняя школа моделирования 2018

До нової зустрічі на літній школі моделювання в 2019 році!

Летняя школа моделирования 2018

Летняя школа моделирования 2018


До списку

© 2006-2019 Інформація про сайт