Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Новини кафедри конструювання, технічої естетики і дизайну

Отримай новини поштою. Уведіть Ваш E-mail:


 

09.10.2019

НОВІ МОЖЛИВОСТІ МІЖНАРОДНОЇ СПІВПРАЦІ

З 6-го по 8-го жовтня 2019 року на запрошення компанії «RowMaterials» (регіональний центр у місті Фрайберг, Німеччина) та за підтримки Фрайберзької гірничої академії делегація НТУ «Дніпровська політехніка» у складі професора Проціва В.В. та доцентів Чуріканової О.Ю., Федоряченко С.О., Логінової А.О. відвідала Берлін із робочим візитом.

На робочій зустрічі, що мала широкий міжнародний формат, окрім німецької та української делегацій, також були присутніми представники провідних ВНЗ Угорщини, Словакії, Боснії-Герцеговини, Фінляндії та Австрії, а саме Університету Мішкольца, Технічного університету Кошице, Університету Сараєво, Технологічного університету Лаперанта-Лахті, Гірничого університету Леобен.

germany01.jpg

Зустріч була присвячена регулюванню питань роботи консорціуму і створення спільної структури керування магістерською освітньою програмою за інженерними спеціальностями «Open ESEE - Східна и Північно-Східна Європа». Цілями цієї програми є розвиток регіонів ESEE, а саме запобігання витоку кадрів місцевих громад, підготовка висококваліфікованих фахівців зі спеціалізацією в області технічного обслуговування, сприяння розвитку технологій в регіоні, підтримка комерційних ноу-хау і технологій для конкретних видів діяльності в сировинній промисловості, а також стажування у країнах-членах консорціуму.

germany02.jpg

Було проведено ряд дискусій щодо тематики магістерських досліджень та оформлення їх результатів, а також щодо графіку занять, так як освіта студентів за даною програмою передбачає їх поетапне навчання в Україні, Фінляндії, Німеччині, Угорщині, Словаччини, Боснії-Герцеговині, Фінляндії та Австрії залежно від обраної спеціальності.

germany03.jpg

За результатами роботи делегації НТУ «Дніпровська політехніка» були налагоджені нові професійні зв’язки та знайдено нові можливості для подальшої плідної міжнародної наукової-технічної та освітньої співпраці, та отримані запрошення до участі в науково-освітніх семінарах, що матимуть місце наступного року в Німеччині та Фінляндії.

У перелік освітніх програм до яких існує інтерес та зацікавленість закордонних партнерів попала магістерська програма «Промислова естетика та сертифікація виробничого обладнання» спеціальності 132 Матеріалознавство. Починаючи з наступного року магістри цієї спеціальності отримають можливості стажування та подвійного дипломування в межах програми ERASMUS+ http://erasmusplus.org.ua/.

germany04.jpg

germany05.jpg

Щиро вітаємо наших співробітників з отриманням сертифікатів з академічної мобільності!


До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт