Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Новини кафедри конструювання, технічої естетики і дизайну

Отримай новини поштою. Уведіть Ваш E-mail:


 

18.03.2020

Конкурс інженерних проектів від компанії «Донецьксталь»

01.jpg

Конкурс інженерних проектів для студентів, ініційований ПрАТ «Донецьксталь», дає молодим людям чудову можливість показати і вдосконалити свої знання, застосувавши їх на практиці на кращих промислових підприємствах регіону. За цікаві вирішення актуальних виробничих завдань молоді винахідники і раціоналізатори можуть виграти один з трьох грантів на суму 40, 30 або 20 тисяч гривень відповідно зайнятому місцю.

Учасниками конкурсу стали студенти кафедри конструювання, технічної, естетики і дизайну НТУ «Дніпровська політехніка» та Донецького національного технічного університету, які захотіли проявити себе в науковій роботі і отримати цінний досвід при підготовці проектів для підприємств-партнерів компанії «Донецьксталь».

Студенти НТУ «Дніпровська політехніка» 6 березня познайомилися з виробництвом збагачувальної фабрики «Свято-Варваринська» і Свято-Іллінський машинобудівний завод.

02.jpg

Під час візиту ментори провели для них екскурсію по цехах, показали обладнання, розповіли про нюанси роботи.

«Дотик до виробництва - це невід'ємна складова розкриття потенціалу, - вважає ментор від «Свято-Варваринської», начальник бюро налагодження і діагностики обладнання Андрій Прободяк. - У студентів загоряються очі, виникає багато питань. Вони починають вникати в свою тему, свої проекти, які в майбутньому принесуть користь і нам».

03.jpg

«Для мене участь у конкурсі - це новий цікавий досвід, - ділиться враженнями студентка 3-го курсу НТУ« Дніпровська політехніка» Діана. - Я вважаю, що знайомство з виробництвом - це відмінний спосіб подивитися на проблеми і можливості зсередини, дізнатися, як це працює. Наша група обрала тему «Підвищення терміну служби грохотів», і сьогодні ми спробували зрозуміти, в чому полягає основна проблема і як її можна вирішити: заміною матеріалів або зміною режиму роботи. Думаю, що отримана інформація дуже допоможе нам у підготовці конкурсного проекту».

04.jpg

05.jpg

Доцент кафедри конструювання, технічної естетики та дизайну НТУ« Дніпровська політехніка» Сергій Федоряченко виказав вдячність керівництву компанії« Донецьксталь» за надану унікальну можливість. А також відмітив зацікавленість студентів і особливо менторів підприємства - «Ментори справжні професіонали, вони з готовністю відповідають на будь-яке питання. І видно, що вони горять бажанням домогтися того, щоб в подальшому наші студенти не мігрували за кордон, а залишалися працювати тут».

06.jpg

«Інженерні проекти, пов'язані зі зміною технології, дуже важливі для нас, - говорить керівник кадрового Центру «Донецьксталь» Лариса Рак. - Якщо проекти будуть успішні, то ми знизимо трудовитрати на ремонт і виготовлення основної продукції. Проектний підхід до навчання фактично дозволяє студенту вчиться вирішувати завдання і застосовувати набрані знання в умовах, максимально наближених до дійсності.

Всі його думки і вміння проходять перевірку боєм. Проектна модель навчання передбачає, що студенти створюють реальний продукт, послідовно виконуючи завдання, які ставить перед ними викладач. На реалізацію відводиться певна кількість часу: таким чином освоюються навички планування та дотримання термінів, що ми і хочемо отримати протягом двох місяців роботи над проектами».

07.jpg

На завершення зустрічі студентам нагадали про терміни і правила підготовки проектів. Захист проектів відбудеться в травні цього року. Кращі роботи будуть обов'язково застосовані у виробництві.


До списку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт