Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Новини кафедри основ конструювання механізмів і машин

Отримай новини поштою. Уведіть Ваш E-mail:


  RSS

Літня школа 3D моделювання 2018 03.06.2018 Літня школа 3D моделювання 2018

Запрошуємо всіх бажаючих добре провести час в колі однодумців на курсах тривимірного моделювання в лабораторії інформаційних технологій проектування.

Під час навчання Ви зможете ознайомитися з основами тривимірного моделювання елементів інтер'єру в програмному продукті Autodesk 3Ds Max

01.04.2018 Унікальність генія сюрреалізму в реаліях сьогодення

Викладачі кафедри ОКММ скористалися унікальною можливістю особисто познайомитися зі своєрідною творчістю Сальвадора Далі. Єдина в Україні виставка тиражної графіки і кольорової літографії Сальвадора Далі Biblia Sacra пройшла в Дніпрі в приміщенні Музею українського живопису.

09.02.2018 Захист дисертаційної роботи

PhD

9 лютого 2018 року на спеціалізованій раді Інституту геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова НАН України відбувся захист дисертаційної роботи за спеціальністю: 05.05.06 – «Гірничі машини» асистента кафедри основ конструювання механізмів і машин Логінової Анастасії Олександрівни. Тема дисертаційної роботи, представленої на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук: “Обґрунтування раціональних параметрів та кінематичної схеми ударно-відцентрового дезінтегратору” (науковий керівник – к.т.н., доцент Зіборов К.А.).

04.12.2017 Набір студентів на магістратуру

Кафедра основ конструювання механізмів і машин починає набір студентів на магістратуру за новою спеціалізацією «Промислова естетика і сертифікація виробничого обладнання» за спеціальністю 132 «Матеріалознавство».

01.12.2017 Конкурс логотипів

1 грудня 2017 року на кафедрі основ конструювання механізмів і машин пройшло урочисте вручення подарунків і сертифікатів переможцям конкурсу з розробки логотипу кафедри. 

20.11.2017 У колі подій - Дизайнерське Бієнале

Прагнучи бути обізнаними та корисними сучасному студенту викладачі кафедри основ конструювання механізмів і машин цікавляться подіями міста в напрямку естетики форм, технологій та засобів їх створення.

Так представники кафедри відвідали Міжнародний Бієнале дизайну «COW 2017» - конкурсний фестиваль, в якому взяли участь дизайнери з різних країн світу.

02.11.2017 Медаль Динника

medal.gif

За високий рівень підготовки та участь у науковій конференції Informational Technologies in Science & Education” рішенням Вченої ради Державного ВНЗ "Національний гірничий університет" доцент кафедри ОКММ Федоряченко Сергій Олександрович нагороджений медаллю Динника.

30.10.2017 Засідання об’єднаного наукового семінару

23 жовтня 2017 року відбулося засідання об’єднаного наукового семінару зі спеціальностей: 05.05.06 – «Гірничі машини», 05.02.09 – «Динаміка та міцність машин», 05.15.10 – «Буріння свердловин» присвячене доповіді асистента кафедри основ конструювання механізмів і машин Логінової Анастасії Олександрівни за темою дисертаційної роботи “Обґрунтування раціональних параметрів та кінематичної схеми ударно-відцентрового дезінтегратору” представленої на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук (науковий керівник – к.т.н., доцент Зіборов К.А.)

15.10.2017 Віртуальна конференція “Informational Technologies in Science & Education”.

15 листопада 2017 року в ДВНЗ «Національний гірничий університет», у співпраці із Велорським технологічним університетом (Індія) та Університетом Кастилья-Ла-Манча (Іспанія) та Римського університету Тор Вергата (Італія). вдруге відбулася віртуальна конференція “Informational Technologies in Science & Education”.

12.10.2017 Пенсіонери сіли за парти

Для підвищення комп’ютерної грамотності пенсіонерів, на кафедрі основ конструювання механізмів і машин, за підтримки Департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради, в серпні-жовтні пройшов культурно - просвітницький соціальний захід «Університет третього віку».


Новости 11 - 20 із 119
Початок | Попер. | 1 2 3 4 5 | Наступ. | Кінець Всі

© 2006-2019 Інформація про сайт