Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Новини кафедри основ конструювання механізмів і машин

Отримай новини поштою. Уведіть Ваш E-mail:


  RSS

21.06.2018 Ідеї поруч з нами

«Необхідно бачити, не тільки дивитися» - під таким гаслом пройшов коворкінг «HoReCa. Архитектура еды. Влияет ли дизайн на успех?». Організатори заходу влаштували справжнє свято для дизайнерів та усіх зацікавлених і якимось-чином причасних до творчості та творення – світський Event. 

15.06.2018 Сучасна традиція.

У самий розпал сесії на кафедрі основ конструювання механізмів і машин пройшов публічний захист курсових робіт серед студентів механіко-машинобудівного факультету з дисципліни: «Теорія механізмів і машин», що стало вже традицією.

04.06.2018 У вирії подій!

Викладачі кафедри основ конструювання механізмів і машин Національного технічного університет «Дніпровська політехніка» продовжують приймати активну участь в міських заходах з метою отримання досвіду та творчої натхненності для розвитку спеціалізації «Промислова естетика та сертифікація виробничого обладнання» в спеціальності «Матеріалознавство».

Так представники кафедри взяли участь у відкритій дискусії з Деном Кінкейдом – відомим на весь світ фахівцем з повернення до життя індустріальних зон.


Літня школа 3D моделювання 2018 03.06.2018 Літня школа 3D моделювання 2018

Запрошуємо всіх бажаючих добре провести час в колі однодумців на курсах тривимірного моделювання в лабораторії інформаційних технологій проектування.

Під час навчання Ви зможете ознайомитися з основами тривимірного моделювання елементів інтер'єру в програмному продукті Autodesk 3Ds Max

01.04.2018 Унікальність генія сюрреалізму в реаліях сьогодення

Викладачі кафедри ОКММ скористалися унікальною можливістю особисто познайомитися зі своєрідною творчістю Сальвадора Далі. Єдина в Україні виставка тиражної графіки і кольорової літографії Сальвадора Далі Biblia Sacra пройшла в Дніпрі в приміщенні Музею українського живопису.

09.02.2018 Захист дисертаційної роботи

PhD

9 лютого 2018 року на спеціалізованій раді Інституту геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова НАН України відбувся захист дисертаційної роботи за спеціальністю: 05.05.06 – «Гірничі машини» асистента кафедри основ конструювання механізмів і машин Логінової Анастасії Олександрівни. Тема дисертаційної роботи, представленої на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук: “Обґрунтування раціональних параметрів та кінематичної схеми ударно-відцентрового дезінтегратору” (науковий керівник – к.т.н., доцент Зіборов К.А.).

04.12.2017 Набір студентів на магістратуру

Кафедра основ конструювання механізмів і машин починає набір студентів на магістратуру за новою спеціалізацією «Промислова естетика і сертифікація виробничого обладнання» за спеціальністю 132 «Матеріалознавство».

01.12.2017 Конкурс логотипів

1 грудня 2017 року на кафедрі основ конструювання механізмів і машин пройшло урочисте вручення подарунків і сертифікатів переможцям конкурсу з розробки логотипу кафедри. 

20.11.2017 У колі подій - Дизайнерське Бієнале

Прагнучи бути обізнаними та корисними сучасному студенту викладачі кафедри основ конструювання механізмів і машин цікавляться подіями міста в напрямку естетики форм, технологій та засобів їх створення.

Так представники кафедри відвідали Міжнародний Бієнале дизайну «COW 2017» - конкурсний фестиваль, в якому взяли участь дизайнери з різних країн світу.

02.11.2017 Медаль Динника

medal.gif

За високий рівень підготовки та участь у науковій конференції Informational Technologies in Science & Education” рішенням Вченої ради Державного ВНЗ "Національний гірничий університет" доцент кафедри ОКММ Федоряченко Сергій Олександрович нагороджений медаллю Динника.


Новости 21 - 30 із 132
Початок | Попер. | 1 2 3 4 5 | Наступ. | Кінець Всі

© 2006-2019 Інформація про сайт