Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Новини кафедри основ конструювання механізмів і машин

Отримай новини поштою. Уведіть Ваш E-mail:


  RSS

08.02.2019 Вебінар із школярами

Національний технічний університет "Дніпровська політехніка" провів профорієнтаційну он-лайн зустріч зі школярами.

03.02.2019 Відкрите заняття з налаштування системи Google Shopping

Викладачі кафедри основ конструювання механізмів і машин разом зі студентами магістратури спеціалізації «Промислова естетика та сертифікація виробничого обладнання» в рамках теоретичних занять з дисципліни «Продакт дизайн» відвідали відкрите заняття з налаштування системи Google Shopping.

01.02.2019 Ярмарок ідей: транспорт майбутнього

Першого лютого на кафедрі основ конструювання Дніпровської політехніки відбулось засідання журі на якому були винесені рішення за розподілом призових місць у Всеукраїнському конкурсі "Ярмарок ідей: транспорт майбутнього". Конкурс проводиться ГО «Освітній центр «Відкрите Знання» спільно із більшістю ВНЗ Дніпровського регіону.

12.12.2018 Промисловий дизайн – вимір сучасності

викладачі та студенти (спеціалізації «Промислова естетика та сертифікація виробничого обладнання» спеціальності 132 Матеріалознавство) кафедри ОКММ відвідали виставку «Dnipropetrovsk region Industrial Design» яка відкрилася в Музеї українського живопису. 

02.12.2018 Екзамени як свято

До зимової сесії студенти першого курсу механіко-машинобудівного факультету підійшли зі святковим настроєм. Півріччя активної та напруженої роботи дозволило їм на іспитах відчувати себе впевнено і радісно. Вітаємо з успішною здачею екзаменів з ІТ дисциплін. Бажаємо творчих успіхів і звершень у майбутньому.

11.10.2018 Навчатися ніколи не пізно

Workshop – новий і дуже популярний метод додаткової освіти який приваблює не тільки молодь. Все більше число людей прагне розширювати свій професійний кругозір і формувати нові навички.

Така нетрадиційна форма навчання зацікавила і викладачів кафедри основ конструювання механізмів і машин (конструювання, технічної естетики і дизайну) НТУ «ДП».

27.09.2018 Захист дисертаційної роботи

PhD

26 вересня 2018 року на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.080.08 при Національному технічному університеті «Дніпровська політехніка» відбувся успішний захист дисертаційної роботи за спеціальністю: 05.02.09 – «Динаміка та міцність машин» асистента кафедри основ конструювання механізмів і машин Федоскіної Олени Валеріївни. Тема дисертаційної роботи, представленої на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук: “Динаміка віброударного подрібнювача з похилою робочою камерою ” (науковий керівник – д.т.н., професор Франчук В.П.).

03.09.2018 Вітаємо з нагородою!

medal.gif

За значний особистий внесок в справу навчання та виховання студентів, вагомі результати, що були отримані впродовж навчального року, високу відповідальність та постійне підвищення професійного рівня, підготовку навчально-матеріальної бази до нового 2018–2019 навчального року доцент кафедри основ конструювання механізмів і машин Письменкова Тетяна Олександрівна нагороджена «Срібною медаллю».

Колектив кафедри ОКММ вітає колегу з отриманою нагородою та бажає подальших успіхів в професійній діяльності, цікавих та корисних здобутків. 

18.08.2018 Цікавий досвід є корисним

Викладачі кафедри ОКММ взяли участь у відкритій лекції студентки п’ятого курсу ПДАБА. Natalia Azyoma розповіла про свою подорож в DSAA. DSAA – школа дизайну і прикладного мистецтва у невеликому містечку Ля Суттерен (Франція) яка займається проблемами еко-дизайну орієнтовного на етичні цінності та необхідні для громадян сучасного світу. 

09.07.2018 Літня школа 3D моделювання 2018 - звіт

У червні 2018 року на базі лабораторії інформаційних технологій проектування кафедри основ конструювання механізмів і машин НТУ «Дніпровська політехніка» був успішно проведений вже широко відомий освітній проект «Літня школа комп'ютерного моделювання».


Новости 11 - 20 із 132
Початок | Попер. | 1 2 3 4 5 | Наступ. | Кінець Всі

© 2006-2019 Інформація про сайт