Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Новини кафедри основ конструювання механізмів і машин

Отримай новини поштою. Уведіть Ваш E-mail:


  RSS

16.03.2015 Вітання з нагородою
Колектив кафедри вітає доцента кафедри Основ конструювання механізмів і машин Додатко Олександра Івановича з високою нагородою - медаллю «За відданість університету», яка була вручена в урочистій обстановці ректором НГУ академіком НАН України Півняком Геннадієм Григоровичем.

01.02.2015 Курси КОМПАС-3D
На базі кафедри Основ проектування механізмів і машин спільно з кафедрою Автомобілів і автомобільного господарства вже другий місяць проходят безкоштовні курси з системи автоматизованого проектування. Заняття проводяться сертифікованими фахівцями в програмі  КОМПАС-3D машинобудівній та архітектурній конфігурації.

16.01.2015 Олімпіада з нарисної геометрії та інженерної графіки
15 січня в Національному гірничому університеті на кафедрі Основ конструювання механізмів і машин пройшов I тур Всеукраїнської студентської олімпіади з нарисної геометрії та інженерної графіки». В олімпіаді брали участь студенти першого курсу напряму «гірництво». Учасники самостійно вирішували завдання у відведений час. Журі оцінювало роботу балами, за результатами яких були присуджені 1,2,3 переможні місця.

01.01.2015 Привітання з Новим 2015 Роком

ball.jpg

Колектив кафедри основ конструювання механізмів і машин сердечно вітає колег та студентів з Новим 2015 роком та різдвом Христовим!
Бажаємо яскравих професійних успіхів, нових перемог і досягнень, творчого натхнення і творчої ініціативи, міцного здоров'я, радості і щастя, миру і благополуччя. Нехай новий 2015 буде для нас усіх вдалим і плідним, наповнений яскравими подіями і добрими справами!

29.12.2014 Привітання з нагородженням грамотою
29 грудня 2014 в Державному вищому навчальному закладі «Національному гірничому університеті» відбулося засідання Вченої ради на якому серед іншого відбулося урочисте нагородження грамотами фонду Соціального захисту, підтримки і допомоги вченим України та членам їх сімей.

25.12.2014 Захист кандидатської дисертації співробітником кафедри
25 грудня 2014 року на засіданні Спеціалізованої вченої ради за спеціальністю «Гірничі машини» при Національному гірничому університеті відбувся захист кандидатської дисертації асистента кафедри основ конструювання механізмів і машин Федоряченко Сергія Олександровича. Тема наукового дослідження «Обгрунтування буксового вузла шахтної вагонетки». Робота виконана під керівництвом завідувача кафедри доцента Зіборова Кирила Альбертовича.

20.11.2014 Зустріч з представниками НДПІ «Механобрчермет»
20 листопада 2014 року відбулася зустріч представників кафедри основ конструювання механізмів і машин з представниками керівництва НДПІ «Механобрчермет» (Україна, м. Кривий Ріг)

01.09.2014 Вітаємо з початком нового навчального року!
Вітаємо студентів та викладачів з радісною датою - початком ювілейного 115-го навчального року в Національному гірничому університеті.
Бажаємо студентам цікавого навчального року, наполегливості, працьовитості, впевненості в своїх силах і підкорення нових освітніх вершин!
Вітаємо чудовий колектив викладачів університету. Дорогі колеги, бажаємо вам бадьорості, професійного та особистісного росту і більше талановитих студентів!
Міцного Всім здоров'я, успіхів, невичерпної енергії, щастя, оптимізму та миру!!

30.08.2014 Нагородження
29 серпня в Національному гірничому університеті відбулася нарада науково - педагогічного складу співробітників на якому були проаналізовані результати діяльності університету за минулий рік та поставлені завдання на новий навчальний 2014-2015 рік.

20.07.2014 10й Бал Випускників


Новости 61 - 70 із 122
Початок | Попер. | 5 6 7 8 9 | Наступ. | Кінець Всі

© 2006-2019 Інформація про сайт