Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Міжнародна науково-технічна конференція
«Проблеми механіки гірничо-металургійного комплексу» 2002

28 - 31 травня 2002 року в Національному гірничому університеті відбулася міжнародна науково-технічна конференція «Проблеми механіки гірничо-металургійного комплексу».

Організаторами конференції виступили Міністерство освіти і науки України, Дніпропетровська обласна державна адміністрація, інститут чорної металургії НАН України, гірничо-металургійна група ХК «Механобр», НТТЦ «Океанмаш», АТ «НКМЗ», ХК «Центр-М», УЕЛНІІ, Дніпропетровський агрегатний завод, АТ «Дніпропрес» та Національний гірничий університет.

Мета конференції - подальша консолідація наукового і виробничого потенціалу України для розвитку перспективних напрямків механіки. У роботі конференції взяло участь більше 300 фахівців у галузі металургії, гірничої справи, транспортних систем і технологій з України, Росії, Німеччини, Польщі, Білорусії.

Учасниками конференції було представлено більше 250 наукових доповідей, в яких розглянуто сучасний стан та перспективи розвитку механіки гірничо-металургійного комплексу і механіки транспортних систем.

У період роботи конференції в НГУ було організовано семінар «Сучасні методи проектування інженерного аналізу і управління», виставка і демонстрація програмних продуктів з комп'ютерного проектування машин, механізмів і споруд, представлених АТ «НКМЗ», «Аскон-Київ», «АПМ», інженерної компанією ТЕХНОПОЛІС і демонстрація роботи гідрокрепей КД-99 для тонких пластів виробництва заводу «ДАЗ».


Матеріали конференції


  • Програма конференції
  • Збірник наукових праць конференції
  • Збірник 2
  • Збірник 3
  • © 2006-2019 Інформація про сайт