Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Персональна сторінка

савельева

Савельєва Тамара Степанівна, кандидат технічних наук, доцент (Дніпропетровський державний університет, інженер фізик по спеціальності фізика).

Інформація

Інформація 

Праці

Публікації 

Інформація

Савельєва Т. С. закінчила Дніпропетровський державний університет за спеціальністю фізика. З 1976 року працювала в Дніпропетровському гірничому інституті (нині ДВНЗ «Національний гірничий університет») на кафедрі підземної розробки родовищ корисних копалин спочатку інженером, згодом молодшим науковим співробітником і старшим науковим співробітником.

З 1981 р. по 1985 р. навчалася в очній аспірантурі Дніпропетровського гірничого інституту і в 1986 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 05.15.02 „Підземна розробка родовищ корисних копалин”.

Савельєва Т.С. була керівником науково-дослідних договірних робіт. Наукові розробки Савельєвої Т.С. відносяться до питань механіки твердого тіла на основі досліджень напружено-деформованого стану гірничих порід.

З 1993 року працює на кафедрі інженерної графіки (нині кафедра основ конструювання механізмів і машин) доцентом кафедри.

Приймає участь у суспільній та професійній діяльність кафедри і університету.

© 2006-2019 Інформація про сайт