Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Персональна сторінка

Вернер

 Вернер Ілля Володимирович, провідний інженер лабораторії інформаційних технологій проектування, асистент (Національний гірничий університет, гірничий інженер-механік по спеціальності гірниче обладнання).


Інформація

Інформація 

Праці

Публікації 

Adobe Education.jpgAutodesk Design AcademyMicrosoft Education.jpg
Adobe Verner.jpgAutodesk Verner.jpgMicrosoft Verner.jpg

Інформація

З моменту створення лабораторії інформаційних технологій проектування в 2004-м році перебував на посаді завідувача. З 2015 р. провідний інженер лабораторії. Маючи знання в області комп'ютерної графіки, брав участь у підготовці фахівців напрямку конструювання й дизайн у Дніпропетровського регіону.

ascon.jpg

Сертифікован компанією АСКОН в області векторної графіки – сертифікат фахівця із системи КОМПАС – График V10: КР–М3 № 066/08 від 17.10.2008.

Сертифікован онлайн-сертифікатами Центру «Специалист» в області комп'ютерної графіки, обслуговування персональної комп'ютерної техніки, користування системами електронного документообігу, адміністрування:

mgtu.jpg

Сертифікат міжнародного зразка проходження курсів з користування системою AutoCAD від компанії Autodesk за номером 1FXXZYEOL3 від 24.05.2016 р.

certificate_1FXXZYEOL3 Autodesk

Adobe Education Trainer.jpg

911654_129267_certificate_Fusion_360.jpg

Verner Ilya - Certified Microsoft Innovative Educator.jpg

autodesk visualisation verner

Google en.jpg

Adobe-certificate-Verner

Digital Storytelling in the Classroomon the Adobe Education Exchange

Проводить консультації викладацького складу й студентів в області комп'ютерної графіки: растрової, векторної, орієнтованої на WEB і поліграфію. Займається налаштуванням, діагностикою й тестуванням комп'ютерної техніки, мережного встаткування й операційних систем.

Приймаючи участь у держбюджетних наукових тематиках, є одним з виконавців при створенні електронних систем тестування й керування контентом (CMS – Content Management System) внутрішніх Web-ресурсів кафедри основ конструювання механізмів і машин.

Нагороджен грамотою від фонду соціального захисту, підтримки і допомоги вченим України та членам іх сімей за книгу "Машинобудівне креслення", яка посіла ІІІ місце у номінації "Навчально-методичні посібники з інноваційних технологій у навчанні" від 07.06.2012 р.

У 2015 р. отримав сертифікат «Міжнародний інженер-викладач» UA-165 від «Міжнародного товариства інженерної педагогіки».


черчение.jpg VernerIGIP
У 2018 році приймав участь у роботі Весняної онлайн школи Fusion 360 (Certificate No. 138542BMS5).
Autodesk Fusion 360 Ilya Verner.jpg
venerIVCSE.jpg
Corel-2-1098026-OLF.
certificate photoshop cc verner
© 2006-2019 Інформація про сайт