Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank


Авторизований учбовий центр АСКОН з програмних продуктів КОМПАС–3D


На сьогоднішній день кафедра основ конструювання механізмів і машин активно використовує і впроваджує передові технології в галузі проектно-конструкторської підготовки студентів.

На базі кафедри з 2009 року діє «авторизований учбовий центр АСКОН з програмних продуктів КОМПАС–3D». Компанія АСКОН спеціалізується на впровадженні комплексних рішень в області конструкторсько-технологічної підготовки виробництва та є одним з провідних розробників програмних продуктів в області САПР і систем управління інженерними даними). Викладачі кафедри, що ведуть підготовку студентів та слухачів учбового центру, мають дипломи сертифікованих фахівців з систем КОМПАС-Графік та КОМПАС–3D.


ascon5.jpg
 

Комплект ліцензій на КОМПАС–3D

Для забезпечення роботи навчального центру було отримано комлект ліцензій Компас-3D на 60 місць з необмеженим терміном дії. Номер ліцензійної угоди ДЛ-11-00563.


На кафедрі щорічно спільно з групою компаній АСКОН (одним з провідних розробників програмних продуктів в області САПР і систем управління інженерними даними) проводяться науково-методичні семінари, які присвячені сучасним рішенням в області побудови єдиного інформаційного простору підприємства, управління інженерним документообігом, автоматизації проектування і технологічної підготовки виробництва на базі систем CAD / CAM / PDM і підготовки фахівців у даних напрямках.

Список семінарів за два минулі роки:

• 1 жовтня 2009 року «День машинобудівника з АСКОН»

• 26 травня 2010 року "Підвищення ефективності проектно-конструкторської та технологічної підготовки виробництва на базі рішень АСКОН"

• 22 вересня 2010 року «День машинобудівника з АСКОН»

    ascon2.jpg


На семінарі 26 травня 2010 була представлена нова версія програмного продукту компанії АСКОН КОМПАС-3D V12, під час проведення семінару також було нагороджено доцента кафедри «Основ конструювання механізмів і машин» Проціва Володимира Васильовича, який був визнаний одним з кращих бета-тестерів нової версії системи тривимірного моделювання КОМПАС-3D V12, новинки якої в процесі тестування оцінили фахівці з Росії, Україні, Білорусі та Казахстану. Директор з маркетингу компанії АСКОН Дмитро Оснач: «Лучшие бета-тестеры — это те специалисты, которые прислали наиболее проработанные предложения по усовершенствованию КОМПАС-3D. Благодаря их отчетам мы смогли устранить ряд ошибок до выпуска финальной версии Мы благодарим наших пользователей и ценим их вклад в повышение качества и надежности системы КОМПАС-3D».

ascon1.jpg


Безперервне використання КОМПАС при підготовці бакалаврів і магістрів, починаючи з першого курсу і закінчуючи дипломним проектуванням дозволило організувати на базі факультету студентське конструкторське бюро, де ведеться проектування з використанням програмного комплексу КОМПАС. Студенти щорічно беруть участь у міжнародному конкурсі «Майбутні аси 3D моделювання» і ведуть наукові дослідження, розробляючи нові зразки гірничо-транспортного устаткування.
В конкурсі «Будущие АСы КОМПьютерного 3D моделирования» у 2010 році Федоряченко Сергій Олександрович та Проців Володимир Васильович взяли участь з проектом «Тележка шахтного локомотива». Керівник проекту: Зіборов Кирило Альбертович. Проект зайняв ІІІ місце в «Тяжкій» ваговій категорії ¬ більше 1000 деталей.

fedora.jpg   fedora2.jpg


Кращим в категорії до 200 деталей у 3D моделюванні на IX міжнародному молодіжному конкурсі «Будущие АСы КОМПьютерного 3D моделирования» 2011 р., що проводиться серед навчальних закладів — ліцензійних користувачів системи КОМПАС-3D російською компанією АСКОН у Санкт-Петербурзі, визнано проект Антона Бондарева із Національного гірничого університету (http://edu.ascon.ru/news/items/?news=1104). Перемогу на конкурсі студенту напряму «автомобільний транспорт» Антону Бондареву приніс проект «Коробка передач переднеприводного легкового автомобиля», що складається із 135 деталей. Керівник проекту доцент кафедри основ конструювання машин і механізмів В.В. Процив.

serg2.jpg  diplom3.jpg
 korob1.jpg  korob2.jpg

Скарбничка винагород за участь в конкурсі «Будущие АСы КОМПьютерного 3D моделирования» поповнилася дипломами за успішне використання системи КОМПАС 3D у науково-технічній творчості:
• за проект «Електровоз»
Процив Владимир Васильевич, доцент кафедры «Основ конструирования деталей машин и механизмов», Зиборов Кирилл Альбертович, зав. кафедрой «Основ конструирования деталей машин и механизмов», Твердохлеб Александр Михайлович, ассистент кафедры «Основ конструирования деталей машин и механизмов», Федоряченко Сергей Александрович, аспірант.

ascon6.jpg


• за проект «Электромобиль КАНГУ 111»
Сидоркин Игорь Алексеевич, студент 5-го курса, Зубарев Николай Сергеевич, студент 5-го курса, Васильченко Дмитрий Алексеевич, студент 5-го курса, Марьенко Владислав Николаевич, студент 5-го курса

diplom5.jpg    kangu.jpg


• за проект «диск зчеплення трактора ЮМЗ-50»
Автор(ы): Сидоркин Игорь Алексеевич ¬ студент 4-го курса
Руководитель проекта: Процив Владимир Васильевич

umz.jpg  

Також на кафедрі починаючи з 2008 року спільно з компанією АСКОН щорічно проводиться курси підготовки та підвищення кваліфікації для викладачів «Літня школа АСКОН». Дані курси дозволяють викладачам ознайомиться з сучасними програмними рішеннями в галузі інформаційних технологій які дозволяють значно полегшити і підвищити ефективність роботи конструкторів і технологів. Після прослуховування курсів викладачі мають можливість підтвердити свою кваліфікацію і здати іспити для отримання дипломів спеціаліста сертефецірованного по програмним продуктам АСКОН. Кафедра основ конструюванні механізмів і машин є сертіфецірованим навчальним центром і більшість її викладачів мають дипломи сертефецірованих фахівців.

Крім роботи зі студентами та підготовки нових кадрів конструкторів і технологів, на кафедрі ОКММ, в рамках роботи інституту безперервної освіти ДВНЗ «НГУ» при співпраці з обласним центром зайнятості Дніпропетровська кілька разів на рік проводиться перепідготовка фахівців зареєструвалися в центрах зайнятості і бажають підвищити свою кваліфікацію рівень і освоїти сучасні САПР.

ascon3.jpg

Кафедра ОКММ щорічно проводить конкурс серед студентів ДВНЗ «НГУ» та переможців конкурсу направляються на всеукраїнську студентську олімпіаду з 3D моделювання. (На фото студенти переможці олімпіади та викладачі кафедри доц. Жовтяк А.С. і зав.каф. ОКММ Зіборов К.А.).

ascon4.jpg


На базі лабораторії інформаційних технологій проектування авторизованим учбовим центром АСКОН по програмних продуктах КОМПАС-3D в ДВНЗ «НГУ» спільно з Дніпропетровським представництвом АСКОН-КР проводяться курси підготовки фахівців для різних галузей промисловості, після закінчення яких слухачі мають можливість, у разі успішної здачі іспитів, одержати сертифікати фахівців з систем КОМПАС – Графік і КОМПАС – 3D.

Представництво розробника програмного продукту в Україні – АСКОН.
© 2006-2021 Інформація про сайт