Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank


27-28.03.2014 Міжнародна конференція: «Сучасні інноваційні технології підготовки інженерних кадрів для гірничої промисловості і транспорту».


24.03.2013 Групою компаній «АСКОН» спільно з Національним гірничим університетом проведено міжнародний семінар: “День знань з компанією АСКОН”.


04-06.2012 Кафедра в наслідок активної співпраці з брянським Технічним Університетом (Росія) одержала ліцензію на використовування програмного продукту «Універсальний механізм» і сертифікати, які підтверджують кваліфікацію на її використовування в наукових роботах для моделювання динаміки транспорту і сипких матеріалів. Відеозвіт на сайті 9 каналу: 9-channel.com


 

Представники кафедри періодично представляють НГУ на міжнародних виставках «Освіта та кар’єра», які щорічно проходять у Києві у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім».


janpol.jpg

На фото 1: Зустріч з послом Франції паном Жан-Поль Везіаном під час виставки  «Освіта та кар’єра - 2006»;

france.jpg

На фото 2: Бесіда з представником французької національної вищої школи доріг та мостів;

medal.jpg

На фото 3: Доцент Мацюк І.М. із срібною медаллю на виставці «Освіта та кар’єра - 2010».

Викладачі кафедри регулярно беруть участь у наукових конференціях та друкують наукові статті за кордоном, зокрема у російських наукових виданнях.

TMM.jpg

На фото 4: Журнал «Теорія механізмів і машин» - видання Санкт-Петербурзького технічного університету;

bookz1.jpg bookz2.jpg

На фото 5 и 6: Збірники праць російських конференцій у містах Санкт-Петербург та Єкатеринбург.

Готується до друку стаття, що написана доцентами Мацюк І.М. та Шляховим Е.М. у співавторстві із російським вченим професором В.М. Третьяковим.

 

 

© 2006-2019 Інформація про сайт