Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

З 6-го по 8-го жовтня 2019 року на запрошення компанії «RowMaterials» (регіональний центр у місті Фрайберг, Німеччина) та за підтримки Фрайберзької гірничої академії делегація НТУ «Дніпровська політехніка» у складі професора Проціва В.В. та доцентів Чуріканової О.Ю., Федоряченко С.О., Логінової А.О. відвідала Берлін із робочим візитом.

На робочій зустрічі, що мала широкий міжнародний формат, окрім німецької та української делегацій, також були присутніми представники провідних ВНЗ Угорщини, Словакії, Боснії-Герцеговини, Фінляндії та Австрії, а саме Університету Мішкольца, Технічного університету Кошице, Університету Сараєво, Технологічного університету Лаперанта-Лахті, Гірничого університету Леобен.

Зустріч була присвячена регулюванню питань роботи консорціуму і створення спільної структури керування магістерською освітньою програмою за інженерними спеціальностями «Open ESEE - Східна и Північно-Східна Європа». Цілями цієї програми є розвиток регіонів ESEE, а саме запобігання витоку кадрів місцевих громад, підготовка висококваліфікованих фахівців зі спеціалізацією в області технічного обслуговування, сприяння розвитку технологій в регіоні, підтримка комерційних ноу-хау і технологій для конкретних видів діяльності в сировинній промисловості, а також стажування у країнах-членах консорціуму.

Було проведено ряд дискусій щодо тематики магістерських досліджень та оформлення їх результатів, а також щодо графіку занять, так як освіта студентів за даною програмою передбачає їх поетапне навчання в Україні, Фінляндії, Німеччині, Угорщині, Словаччини, Боснії-Герцеговині, Фінляндії та Австрії залежно від обраної спеціальності.

За результатами роботи делегації НТУ «Дніпровська політехніка» були налагоджені нові професійні зв’язки та знайдено нові можливості для подальшої плідної міжнародної наукової-технічної та освітньої співпраці, та отримані запрошення до участі в науково-освітніх семінарах, що матимуть місце наступного року в Німеччині та Фінляндії.

У перелік освітніх програм до яких існує інтерес та зацікавленість закордонних партнерів попала магістерська програма «Промислова естетика та сертифікація виробничого обладнання» спеціальності 132 Матеріалознавство. Починаючи з наступного року магістри цієї спеціальності отримають можливості стажування та подвійного дипломування в межах програми ERASMUS+ http://erasmusplus.org.ua/.

dch.jpg


17 вересня 2019 року відбулася віртуальна он-лайн конференція між співробітниками НТУ «Дніпровська політехніка» та Навоїйського державного гірничого інституту (Узбекистан). Ця конференція стала наступним кроком з поглиблення процесу співпраці вищих навчальних закладів після особистого візиту проректору з наукової роботи та інновацій Тулкіна Нурмуродова і начальника навчально-методичного відділу Ільхама Карімова до НТУ «Дніпровська політехніка» в липні 2019 року.

Конференція відбулася за ініціативою куратора освітнього проекту «НТУ «ДП» -НДГІ» зав. каф. будівництва, геотехніки і геомеханіки Гапєєва С. М. на базі і за технічної підтримки кафедри конструювання, технічної естетики і дизайну (зав. каф. Зіборов К.А.). На заході були присутні як визнані вчені України і Узбекистану із різноманітних технічних галузей, так і молоді науковці.

Протягом обговорення дискусійних питань, що стосувалися як науково-дослідницької сфери, так і питань щодо організації спільної освітньої діяльності та реалізації спільних проектів, було знайдено багато цікавих рішень, що сприятимуть подальшій сталій взаємовигідної та плідної співпраці.

uz.jpg


21-22.05.2015 Міжнародна конференція: «Сучасні інноваційні технології підготовки інженерних кадрів для гірничої промисловості і транспорту».


16.05.2015 Aptis British Council


burge.jpg

У рамках міжнародного співробітництва Національного Гірничого Університету та наукових огранізацій країн ЄС кафедра ОКММ знайшла партнера в Національному інституті прикладних наук (м Бурж, Франція). Аспірант кафедри Логінова А.О. взяла участь і стала переможницею грантової програми партнерства наукових організацій України та Франції, за підтримкою посольства Франції в Україні.

З 25.09.15 аспірант Логінова А.А. знаходилася на науковому 3-місячному стажуванні в Національному інституті прикладних наук (м. Бурж, Франція) яке здійснювалася в багатодисциплінарній лабораторії PRISME, під керівництвом професора Фредеріка Кратца. Стажування було присвячено сучасним методам моделювання складних динамічних систем.


29-30.09.2014 Міжнародна конференція: «Розвиток інформаційно-ресурсного забезпечення освіти і науки в гірничо-металургійній галузі і транспорті».


27-28.03.2014 Міжнародна конференція: «Сучасні інноваційні технології підготовки інженерних кадрів для гірничої промисловості і транспорту».


Giancarlo Genta

18 квітня 2013р. ДВНЗ «НГУ» на базі кафедр «Автомобілі та автомобільне господарство» та «Основи конструювання механізмів і машин» приймав високого гостя, професора одного з найстаріших університетів Європи Politecnico di Torino - Жанкарло Джента (Giancarlo Genta).

Дійсний член безлічі об'єднань, Міжнародної Асоціація Астронавтики, член Академії наук, декан Автомобільного факультету, координатор курсу докторантури, професор Джента виявив зацікавленість розробками ДВНЗ «НГУ» і запропонував шляхи співпраці на міжнародній арені

На зустрічі були присутні начальник відділу міжнародних зв'язків к.т.н. Ковров А.С., професор кафедри основ конструювання механізмів і машин Проців В.В., завідувач кафедри автомобілів і автомобільного господарства к.т.н. Бас К.М., професор Кравець В.В., к.т.н. Кравець В.В., а також перспективні аспіранти кафедр Федоряченко С.О., Логінова А.О., Зубарєв Н.С.

Озвучені пропозиції стосувалися в першу чергу питань інформаційного забезпечення та мобільності кадрів (спільне керівництво при підготовці дисертаційних робіт, стажування тощо).

Важливим аспектом спільної роботи є участь у європейських грантових програмах. З цією метою в ході переговорів були знайдені спільні інтереси в галузі автомобілебудування, мехатроніки.


24.03.2013 Групою компаній «АСКОН» спільно з Національним гірничим університетом проведено міжнародний семінар: “День знань з компанією АСКОН”.


9-10 квітня 2012 р. викладачі кафедри прийняли участь у семінарі з питань інноваційного підприємства «Від ідеї до ринку» за підтримки Фонду цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global).

Фонд надає можливість взяти участь у декількох програмах, серед яких: CGP –спільні наукові проекти, STEP – програма науково-технічних підприємств, GREST – співпраця в науково-дослідних та освітніх програмах, регіональні інноваційні програми та програма для молодих вчених.

На семінарі виступили міжнародні експерти, яких представила директор науково-освітнього центру "Стійкість геотехнічних систем", доктор технічних наук, професор Олена Олександрівна Сдвижкова.


04-06.2012 Кафедра в наслідок активної співпраці з брянським Технічним Університетом (Росія) одержала ліцензію на використовування програмного продукту «Універсальний механізм» і сертифікати, які підтверджують кваліфікацію на її використовування в наукових роботах для моделювання динаміки транспорту і сипких матеріалів. Відеозвіт на сайті 9 каналу: 9-channel.com


 

Представники кафедри періодично представляють НГУ на міжнародних виставках «Освіта та кар’єра», які щорічно проходять у Києві у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім».


janpol.jpg

На фото 1: Зустріч з послом Франції паном Жан-Поль Везіаном під час виставки  «Освіта та кар’єра - 2006»;

france.jpg

На фото 2: Бесіда з представником французької національної вищої школи доріг та мостів;

medal.jpg

На фото 3: Доцент Мацюк І.М. із срібною медаллю на виставці «Освіта та кар’єра - 2010».

Викладачі кафедри регулярно беруть участь у наукових конференціях та друкують наукові статті за кордоном, зокрема у російських наукових виданнях.

TMM.jpg

На фото 4: Журнал «Теорія механізмів і машин» - видання Санкт-Петербурзького технічного університету;

bookz1.jpg bookz2.jpg

На фото 5 и 6: Збірники праць російських конференцій у містах Санкт-Петербург та Єкатеринбург.

Готується до друку стаття, що написана доцентами Мацюк І.М. та Шляховим Е.М. у співавторстві із російським вченим професором В.М. Третьяковим.

 

 

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт