Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Кафедра основ конструювання механізмів і машин сьогодні

  ziborov1.jpg

Завідувач кафедри - Зіборов Кирило Альбертович, інженер-механік, кандидат технічних наук, доцент.

Контакти:
Тел.: +38 (0562) 46-90-06, 46-90-71
E-mail: Ziborov@nmu.org.ua


В 2009 р. на базі кафедри створено «авторизований учбовий центр АСКОН з програмних продуктів КОМПАС-3D» (edu.ascon.ru), в якому сертифіковані фахівці ведуть підготовку студентів з використанням новітніх комп`ютерних технологій. Щорічно спільно з компанією «АСКОН» проводиться  міжнародний «Конкурс Асів 3D-моделювання» в якому бере участь, як викладацький склад, так і студенти. Комплексне використовування систем КОМПАС-3D, електронних довідників матеріалів і сортаментів дозволяє змоделювати в умовах учбової лабораторії роботу конструкторського, технологічного або проектного бюро. Використовування в учбовому процесі сучасної комп`ютерної техніки і ліцензійного програмного забезпечення «КОМПАС-3D» фірми АСКОН, а також ліцензійних програмних продуктів фірми DELCAM: Power Shape, Power Mill, CopyCAD, ArtCAM і ін. які використовуються в рамках «Delcam Approved Training Centre» (учбовий центр DELCAM створений в 2008 р.) на базі НГУ дозволяє вести підготовку кваліфікованих фахівців в області проектування, конструювання і технологічної підготовки виробництва.

 В даний час на кафедрі навчаються студенти всіх технічних спеціальностей університету, а також напряму підготовки – менеджмент.

 Навчальний процес забезпечують 12 кандидатів технічних наук, доцентів, 2 старших викладача. Всього на кафедрі працюють: 23 особи, включаючи технічний персонал.

 Кафедрою встановлені і підтримуються двосторонні зв`язки з навчальними, науковими і промисловими підприємствами України. Фахівці кафедри постійно беруть участь в міжнародних семінарах по сучасних комплексних рішеннях в питаннях інформаційних технологій проектування технічних систем.

 Кафедра проводить науково-дослідну роботу з питань динаміки підйомно-транспортних машин і зміцнення деталей гірничих машин.

  Доценти К.А. Зіборов і В.В. Проців на кафедрі проводять науково-дослідну роботу з питань динаміки підйомно-транспортних машин і зміцненню деталей гірничих машин, які в найближчий час мають захистити докторскі дисертації.

За останні п’ять років кафедрою видано вісім навчальних посібників та один підручник з грифом МОН. Протягом 2009 р. отримано два авторські свідоцтва на винахід та підготовлено до отримання гифу МОН ще три книги.

Науково-освітня діяльність кафедри включає: викладання сучасними засобами нарисної геометрії, інженерної та комп'ютерної графіки; адаптування навичок програмування до окремих напрямів підготовки студентів; оволодіння аналітичними медодами в теорії механізмів і машин; підвищення надійності та працездатності механізмів і машин в гірничої промисловості.

 
© 2006-2019 Інформація про сайт