Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank
  
Наукова робота кафедри відповідає вимогам сьогодення та напрямкам академічної підготовки фахівців

НТУ «Дніпровська політехніка» проводить підготовку фахівців для машинобудівних, інженерних та конструкторських підприємств за спеціальністю 132 «Матеріалознавство» ОП «Промислова естетика і сертифікація матеріалів та виробів» на механіко-машинобудівному факультеті. Це досягається активною співпрацею профільних кафедр з вітчизняним та закордонним бізнесом та науковою діяльністю.

Ефективна співпраця з такими підприємствами як ДТЕК, Донецьксталь, Метінвест, Інтерпайп забезпечують трансфер технологій та актуалізацію напрямків розвитку освітніх програм та наукових проектів.

Участь у міжнародних грантових програмах, інженерних конкурсах та проектних роботах за профілем кафедри дозволило забезпечити створення нового лабораторного устаткування та залучення сучасного програмного забезпечення для досягнення компетенцій здобувачів вищої освіти та визнання результатів навчання як в Україні, так і закордоном.

121041125_3821913587837005_2925036191830302354_o.png

Кафедра конструювання, технічної естетики та дизайну використовує цифрові технології у дослідженнях, проектних роботах та під час підготовки здобувачів із застосування сучасного обладнання лабораторії «Інформаційних технологій проектування», яка оновлюється на постійній основі.

Проведення міжнародних наукових конференцій є невідмінною активністю кафедри для забезпечення сталого розвитку.

a29a57c99fdceb4dc256127e55ff13f4.jpg05ee52fd9de0589b623efc5381643e75.jpg

Співпраця із компаніями Донецьксталь та Метінвест дозволяє посилити співпрацю кафедри із профільними підрозділами та посилити позиції університету на ринку освітніх послуг.

В результаті реалізації співпраці з роботодавцями спостерігається зростання рівня працевлаштування випускників спеціальності 132 «Матеріалознавство» «Промислова естетика і сертифікація матеріалів та виробів», яка виконує підготовку здобувачів із 2018 року. Завдяки сучасному усвідомленню освітнього процесу, випускники успішно працюють на іноземних ринках праці, знаходячись на території України, що є вираженням експортно-орієнтованого підходу кафедри.

Отримання Премії Президента України для молодих учених Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» за роботу « Наукові основи ефективної інтеграції електротранспорту в інфраструктуру населених пунктів України» автори роботи, молоді вчені НТУ "ДП", на початку 2020 року прийняли активну участь у виставці наукових проєктів та зустрічі з Президентом, представниками офісу та профільними міністрами.

serg01.jpgserg02.jpg

Результатом зустрічі на високому рівні стала співпраця університету з Міністерством інфраструктури України у рамках робочої групи із розвитку електротранспорту та спільна робота за конкурсними напрямами Національного фонду фундаментальних досліджень.

У свою чергу, зазначені події надали поштовх до науково-обґрунтованого вирішення прикладних задач із розбудови інфраструктури зарядних станцій у регіоні із залученням інвесторів та інтелектуального потенціалу Дніпровської політехніки.

В теперішній час продовжуються дослідження із прогнозування параметрів надійності електромеханічних систем електричних та гібридних автомобілів, обґрунтування регламентів технічного обслуговування та стандартів відповідності. Ведеться активна наукова робота у галузі проектування життєвого циклу електромобілів та їх компонентів.  

Отримані результати дозволять заздалегідь вирішити проблеми утилізації електричних транспортних засобів, кількість яких зростає експоненційно; створити законодавче та нормативне підґрунтя до росту ринку електромобілів та створення національного виробництва.

Новим напрямком наукової діяльності кафедри є робота в області виробів подвійного призначення. Зокрема, проект "Теоретичні основи запобігання крихкого руйнування виробів спеціального призначення з високоміцних високов’язких композиційних матеріалів після зварювання", метою якого є підвищення строку безаварійної експлуатації зварних виробів спеціального призначення шляхом встановлення взаємозв’язку між структурним станом основного матеріалу, параметрами структур, які формуються в зоні термічного впливу, під час зварювання композиційних матеріалів за різними технологічними схемами, та кінетикою розповсюдженням крихкої тріщини по цим зонам під діє зовнішнього навантаження.

документ001-1.jpg

Невтомна робота із грантовими фондами, МОН України, Національним фондом досліджень, профільними міністерствами та підприємтсвами дає змогу вигравати та втілювати амбітні проекти.

107078683_3526049700756730_1294230942143917890_n.png

Зокрема, в рамках міжнародної програми EUREKA науковцями кафедри ведеться робота на створенням мехатронного асистента екскавації, що має комерційний потенціал на ринку України та за її межами.


Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт