Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Новини кафедри основ конструювання механізмів і машин

Отримай новини поштою. Уведіть Ваш E-mail:


  RSS

13.11.2019 Крок назустріч новим можливостям

13 листопада 2019 на кафедрі конструювання, технічної естетики і дизайну відбулась чергова зустріч з представниками ринку праці і здобувачами вищої освіти. Цього разу в якості роботодавців став лідер українського ринку світлопрозорих конструкцій, компанія «Stekloplast» http://stekloplast.ua/.

24.10.2019 Коло однодумцiв

Кафедра конструювання, технічної естетики і дизайну системно проводить семінари, конференції та круглі столи. Таким чином всі бажаючі, а саме, студенти, абітурієнти, викладачі, науковці та стейкхолдери мають постійну можливість безпосереднього контакту один з одним. Так 24.10.2019р. відбувся круглий стіл із стейкхолдерами, де обговорювалися нагальні питань з розвитку та реформування освітньо-професійної програми «Промислова естетика і сертифікація виробничого обладнання», щодо сучасних потреб і вимог суспільства.

17.10.2019 Перша спроба

Нещодавно магістри які навчаються за освітньою програмою «Промислова естетика і сертифікація виробничого обладнання» спеціальності 132 «Матеріалознавство» мали можливість представити результати своєї майбутньої атестаційної роботи в рамках відритої міжкафедральної дискусії.

10.10.2019 Зустріч стейкхолдерів

10.10.2019 р. на кафедрі конструювання, технічної естетики та дизайну відбулося засідання круглого столу - «Освіта очима студента», де розглядались питання змістовного наповнення освітньо-професійної програми «Промислова естетика і сертифікація виробничого обладнання». 

09.10.2019 НОВІ МОЖЛИВОСТІ МІЖНАРОДНОЇ СПІВПРАЦІ

З 6-го по 8-го жовтня 2019 року на запрошення компанії «RowMaterials» (регіональний центр у місті Фрайберг, Німеччина) та за підтримки Фрайберзької гірничої академії делегація НТУ «Дніпровська політехніка» у складі професора Проціва В.В. та доцентів Чуріканової О.Ю., Федоряченко С.О., Логінової А.О. відвідала Берлін із робочим візитом.

17.09.2019 Зміцнюючи співробітництво

17 вересня 2019 року відбулася віртуальна он-лайн конференція між співробітниками НТУ «Дніпровська політехніка» та Навоїйського державного гірничого інституту (Узбекистан). 

07.09.2019 Нове ім’я і перші досягнення

Розширюючи обрії і сферу своєї діяльності, рухаючись в напрямку сучасних тенденцій ринку праці кафедра основ конструювання механізмів і машин змінила свою назву та вперше здійснила набори бакалавра на ОП "Промислова естетика і сертифікація виробничого обладнання" спеціальності 132 Матеріалознавство. 

05.08.2019 З НОВИМИ ПАРТНЕРАМИ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

В рамках підготовки до нового навчального року представники кафедри конструювання, технічної естетики і дизайну відвідали головний офіс торгової компанії «АКЦЕНТ». ТК «АКЦЕНТ» - офіційний дилер турецької компанії PASABAHCE (Пашабахче), яка спеціалізується на виробництві посуду для домашнього та професійного використання http://akcentposuda.com.ua/.

11.07.2019 Візит до компанії «Stekloplast»

Поміж літніх канікул кафедра конструювання, технічної естетики та дизайну (в минулому основ конструювання механізмів і машин) продовжує пропонувати своїм студентам, що навчаються за спеціальністю 132 "Матеріалознавство" по освітній програмі «Промислова естетика та сертифікація виробничого обладнання», цікаві заходи що мають на меті осучаснення їх знань та підготовку до реальних умов ринку праці.

14.06.2019 Шановні студенти!

Кафедра основ конструювання механізмів і машин (конструювання, технічної естетики та дизайну) дякує Вам за вибір наших дисциплін вибіркового циклу підготовки. Приємно усвідомлювати, що Ви з нами, а значить, ми Вам необхідні. Дякуємо!

Чекаємо Вас в наших аудиторіях 1 вересня 2019 року.


Новости 1 - 10 із 136
Початок | Попер. | 1 2 3 4 5 | Наступ. | Кінець Всі

© 2006-2019 Інформація про сайт