Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Новини кафедри основ конструювання механізмів і машин

Отримай новини поштою. Уведіть Ваш E-mail:


  RSS

10.05.2020 Хмарні технології скорочують відстань між професіоналами

course.jpg

Вітаємо викладачів кафедри Конструювання, технічної естетики і дизайну з отриманням сертифікатів Autodesk, які взяли участь в онлайн-курсі «Перехід з класичного САПР на хмарний Fusion 360»!

23.04.2020 Онлайн заняття

Карантин карантином, а заняття за розкладом.

Саме такого підходу дотримуються на кафедрі конструювання, технічної естетики та дизайну, де 23.04.2020 було проведено чергове заняття з дисципліни деталі машин доц. Зіборовим К.А. та ст. викл. Твердохлібом О.М. в якому прийняло участь 29 учасників.

18.03.2020 Конкурс інженерних проектів від компанії «Донецьксталь»

Конкурс інженерних проектів для студентів, ініційований ПрАТ «Донецьксталь», дає молодим людям чудову можливість показати і вдосконалити свої знання, застосувавши їх на практиці на кращих промислових підприємствах регіону. За цікаві вирішення актуальних виробничих завдань молоді винахідники і раціоналізатори можуть виграти один з трьох грантів на суму 40, 30 або 20 тисяч гривень відповідно зайнятому місцю.

16.03.2020 Вони є, треба знайти і зацікавити!

Молода команда кафедри конструювання, технічної естетики і дизайну продовжує знайомитися зі школами міста Дніпро та розповідати школярам про Національний технічний університет «Дніпровська політехніка». Про його традиції, цікаві та сучасні спеціальності і освітні програми, що існують в університеті; знайомити школярів з особливостями підготовки у вищі та демонструвати переваги навчання в найсучаснішому навчальному закладі регіону.

Представники кафедри конструювання, технічної естетики і дизайну відвідали Слобожанську школу у місті Дніпро https://www.facebook.com/dniprotech.design/

13.03.2020 Розвідний ключ знайшов свого правовласника!

Участь в конкурсі інженерних проектів технічних вищів ПАТ «Донецьксталь» стало захоплюючим, пізнавальним і багатообіцяючим заходом не тільки для викладачів кафедри конструювання, технічної естетики та дизайну і студентів ОП «Промислова естетика і сертифікація виробничого обладнання» спеціальності 132 Матеріалознавство. Під час зустрічі із менторами «Донецьксталь», відвідування цехів та промислових приміщень Шахтоуправління «Покровське» і збагачувальної фабрики «Святоварваринська», доцент кафедри Сергій Федоряченко об’явив конкурс який полягав у відповіді на запитання «Что на фото?»

03.03.2020 Засідання у Міністерство інфраструктури України

3 березня 2020 року у Міністерство інфраструктури України відбулося чергове засідання Робочої групи, щодо вирішення питань з розробки стратегії розвитку електротранспорту в Україні і подальших кроків її реалізації. Засідання відбулося у розширеному складі за участі Міністра інфраструктури Vladyslav Kryklii, заступника Міністра енергетики та довкілля Олексій Рябчин (Alex Riabchyn) , керівника Робочої групи Фарид Сафаров (Farid Safarov), депутатів Верховна Рада України Олександр Юрченко, @Олега Семінського, @Остапа Шипайло, Голів профільних Асоціацій, а також представників громадськості та електромобільної спільноти. Широко були представлені представники бізнесу, безпосередньо пов’язані з сферою електромобільності, виробники зарядних станцій, оператори мереж ЕЗС, представники автодилерів. Взагалі, засідання зібрало більш, ніж 80 учасників, як ніколи раніше. 

21.02.2020 Використання можливостей – шлях розвитку

Що ви знаєте про Донецьксталь?

Це найбільший постачальник комерційного високоякісного концентрату коксу для металургійних підприємств.

19.02.2020 Щире вітання

Щиро вітаємо молодого, активного, амбітного науковця Федоряченко Сергія Олександровича!

В 2019 році Сергій Олександрович з командою однодумців отримав високу гідну нагороду – премію Президента України для молодих вчених 2019 року.

Бажаемо Сергію Олександровичу наснаги, творчого та професійного зростання!

22.01.2020 Акредитація магістерської освітньої програми

certified.png

Кафедра конструювання, технічної естетики та дизайну успішно пройшла акредитацію магістерської освітньої програми, та перша в НТУ «Дніпровська політехніка» отримала сертифікат про акредитацію терміном на 5 років.

01.01.2020 З Новим роком!

Шановні і дорогі колеги, щиро вітаємо вас з Новим 2020 Роком. Кафедра конструювання, технічної естетики та дизайну бажає вам рівної та благополучної дороги до успіху, чітких цілей і перспективних планів, невгасаючих сил і дружби, сімейного щастя і вірного благополуччя, високого достатку із незмінною удачею. Нехай новорічна ніч виконає бажання кожного з вас і подарує всім чудовий настрій.

2020.jpg


Новости 1 - 10 із 149
Початок | Попер. | 1 2 3 4 5 | Наступ. | Кінець Всі

© 2006-2020 Інформація про сайт