Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Новини кафедри основ конструювання механізмів і машин

Отримай новини поштою. Уведіть Ваш E-mail:


 

21.03.2013

Олімпіада з 3D моделювання - звіт.

21.03.2013 студенти Державного ВНЗ «Національний гірничий університет» взяли участь в олімпіаді з 3D-моделювання.

Сучасні умови підготовки інженерних спеціальностей припускають впевнене володіння інструментами процесу автоматизованого проектування.

Сьогодні промислові підприємства не можуть існувати на ринку, якщо не будуть здатні випускати нові продукти кращої якості, більш низької вартості і за більш короткий термін. Тому комп'ютерне моделювання, що дозволяє автоматизувати і об’єднати разом задачі проектування і виробництва, знаходить все більше застосування не тільки на великих підприємствах, але також на підприємствах малого та середнього бізнесу.

При навчанні студентів 3D-моделювання викладачами кафедри ОКММ університету представляється інформація про технологічний ланцюжок виробництва деталі від отримання технічного завдання до перевірки готового виробу. На заняттях студенти знайомляться з різними методами моделювання, що допомагає майбутнім інженерам (конструкторам, технологам) у прийнятті рішень та управлінні виробничим процесом.

21.03.13 на базі кафедри основ конструювання механізмів і машин відбувся І тур Всеукраїнської олімпіади з 3D-моделювання, проведеної серед студентів II - IV курсів технічних спеціальностей ДВНЗ «Національний гірничий університет».

Основна мета олімпіади - підвищення рівня та якості підготовки студентів, стимулювання до самостійного вивчення CAD-систем, а також пошук талановитої молоді для спеціалізації їх подальшої підготовки, залучення до наукових досліджень.

В олімпіаді взяли участь 37 студентів II - IV курсів. Учасникам олімпіади було запропоновано складне завдання. На виконання давалося 4 години.

Учасники олімпіади працювали в ліцензійних програмних продуктах Autodesk AutoCad, Delcam Power Shape, АСКОН Компас і SolidWorks.

Всі учасники отримали не тільки цінний досвід участі в нових формах атестації, але й нові враження від цікавого спілкування з однодумцями. По закінченню змагання залишилася задоволеність, як від виконання складного завдання, так і спілкування зі студентами інших спеціальностей. Досягнутий результат спонукає працювати над собою заради перемог у майбутньому.

Підведення підсумків олімпіади відбудеться 27.03.2013. Фіналісти отримають грамоти, цінні призи від організаторів та спонсорів (компанія «АСКОН») олімпіади.

snews1.jpg
snews2.jpg

До списку

© 2006-2019 Інформація про сайт