Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Новини кафедри основ конструювання механізмів і машин

Отримай новини поштою. Уведіть Ваш E-mail:


 

05.06.2017

Літня школа комп'ютерного моделювання 2017

На кафедрі основ конструювання механізмів і машин реалізовано новий освітній проект «Літня школа комп'ютерного моделювання».

Літня школа комп'ютерного моделювання, один з численних освітніх проектів, які проводить кафедра основ конструювання механізмів і машин.

Ініціаторами ідеї літньої школи комп'ютерного моделювання є завідувач кафедри основ конструювання механізмів і машин доц. Зіборов Кирил Альбертович та провідний викладач напрямку комп’ютерного дизайну - Вернер Ілля Володимирович.

Заняття в школі проводились на базі лабораторії інформаційних технологій проектування Національного гірничого університету в період з 29 травня по 2 липня 2017 року.

Навчання проходило за підтримки авторизованого центру «Autodesk» в м. Дніпро і навчального центру «Інфотех».

Метою проведення літньої школи комп'ютерного моделювання стало – виховання сучасної креативної особистості в рамках потреб сьогодення.

Особливістю даного освітнього проекту є навчання виключно на комп'ютерах, коли слухачі мають можливість відразу застосовувати на практиці отримані знання створюючи тривимірні моделі. Програма навчання розроблена практикуючим фахівцем, і цікава слухачам будь-якого віку та фаху.

Безкоштовне експрес-навчання дозволило всім бажаючим засвоїти базові навички роботи в Autodesk 3Ds Max. Слухачі мали можливість прослухати практичний курс по основам архітектурного та інтер’єрного дизайну.

В проекті взяли участь представники різних вікових категорій та різного досвіду роботи в програмних продуктах, а саме: школярі, студенти Національного гірничого університету та Придніпровської академії будівництва і архітектури, пересічні громадяни та викладачі вищих навчальних закладів.

Результати роботи літньої школи показали зацікавленість слухачів та надихнули творчий колектив кафедри основ конструювання механізмів і машин на подальші проекти. Слідкуйте за новинами кафедри на сайті. 


До списку

© 2006-2018 Інформація про сайт