Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Новини кафедри основ конструювання механізмів і машин

Отримай новини поштою. Уведіть Ваш E-mail:


 

06.10.2017

Форум гірників-2017

Щорічна міжнародна науково-технічна конференція «Форум гірників-2017» пройшла у Національному гірничому університеті в період з 4 по 7 жовтня.

Традиційно у Форумі взяли участь науковці та інженери гірничих підприємств з різних куточків України і зарубіжжя. В рамках форуму проведено засідання науково-технічних секцій на яких розглядалися актуальні питання сьогодення в галузі гірничого виробництва та машинобудування.

Під керівництвом професора Проціва Володимира Васильовича, завідувача кафедри технологій гірничого машинобудування, та доцента Зіборова Кирила Альбертовича, завідувача кафедри основ конструювання механізмів і машин, відбулося засідання секції «Проблеми та перспективи вдосконалення гірничого обладнання».

У роботі секції взяли участь більше 30 осіб, серед яких не тільки провідні вчені з числа гостей та представників НГУ, а і перспективні молоді освітяни які залучені до участі у науково-дослідній роботі, а також студенти.

Під час обговорень також підіймалися питання інженерної освіти на сучасному етапі розвитку суспільства.

Секція пройшла в дружній обстановці, в неофіційній частині зав'язувалися цікаві дискусії з проблем машинобудування як в гірничій галузі так і в інших.

Захід став корисним для всіх учасників конференції, однодумці розсталися у надії на плідну подальшу співпрацю по підготовці інженерних кадрів у різних сферах діяльності.

merk01.jpg

merk02.jpg

merk03.jpg


До списку

© 2006-2019 Інформація про сайт