Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Новини кафедри основ конструювання механізмів і машин

Отримай новини поштою. Уведіть Ваш E-mail:


 

01.04.2018

Унікальність генія сюрреалізму в реаліях сьогодення

Викладачі кафедри ОКММ скористалися унікальною можливістю особисто познайомитися зі своєрідною творчістю Сальвадора Далі. Єдина в Україні виставка тиражної графіки і кольорової літографії Сальвадора Далі Biblia Sacra пройшла в Дніпрі в приміщенні Музею українського живопису.

ПТА1.jpg

Завдяки проекту «Дніпро - місто художників» ці оригінальні роботи змогли вразити як досвідчених художників так і любителів живопису.

ПТА2.jpg

Як розповіла мистецтвознавець Людмила Тверська - представлені твори мистецтва в Україні ще не бачили. Графіку і літографію, представлені тут, зібрали з приватних колекцій.

ПТА3.jpg

Роботи-оригіналі оформлені незвичайним чином та подані з використанням сучасної інформаційної техніки.

Викладачі кафедри основ конструювання механізмів і машин зацікавилися винахідливістю художника яка відображена в роботах представлених в техніці літографії. Техніка булетізм, яку винайшов Далі, знайшла відображення в роботах серії «Сакральна Біблія». Художник стріляв в картини із старовинної рушниці кулями з жирної туші. У хаотичному візерунку плям і бризок він бачив провидіння вищих сил і преамбулу майбутньої картини. І домалював цю заготовку аквареллю, гуашшю, темперою.

Такі підходи в роботі розкривають і розвивають уяву, що вкрай важливо при роботі зі студентами.

ПТА4.jpg

З огляду на новий напрямок підготовки кафедри – спеціалізація «Промислова естетика і сертифікація виробничого обладнання», відвідування таких заходів як виставка Далі безумовно є вкрай необхідним та корисним. Враження від побаченого залишає відгук у сприйнятті реальності і в свою чергу сприяє креативному розвитку.

Полярність оцінок що супроводжують творчість Далі є дуже цікавою і заставляє замислитися над власним їх сприйняттям.


До списку

© 2006-2019 Інформація про сайт