Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Новини кафедри основ конструювання механізмів і машин

Отримай новини поштою. Уведіть Ваш E-mail:


 

11.10.2018

Навчатися ніколи не пізно

Workshop – новий і дуже популярний метод додаткової освіти який приваблює не тільки молодь. Все більше число людей прагне розширювати свій професійний кругозір і формувати нові навички.

Така нетрадиційна форма навчання зацікавила і викладачів кафедри основ конструювання механізмів і машин (конструювання, технічної естетики і дизайну) НТУ «ДП».

Викладачі кафедри відвідали інтерактивну лекцію «Дизайн-мислення як інструмент створення інновацій» в рамках Програми освітнього інтенсиву Youth-Active-City . Лекцію провела представник освітнього центру «Інша освіта» Каріна Фурса. Міссією цього центру є повернення навчання в життя та життя в навчання.

Колективний навчальний захід, відвідали студенти різних спеціальностей, учні шкіл та коледжів, а також представники різних сфер ринку праці, які вже не одинь рік займаються професійною діяльністю.

Учасники працювали пліч опліч з людьми різних вікових груп, різних професійних спрямувань та інтересів. В процесі динамічної групової роботи кожен з учасників отримав нові знання та навички, вислухав думку своїх колег, однодумців чи просто сторонніх осіб, навчився застосовувати в спільній праці сильні сторони кожного з учасників.

Досвід навчання за методикою воркшопу розвиває навички роботи в колективі, змушує самостійно визначати цілі і нести відповідальність за весь процес, а також надихає на самосвіту.

Воркшоп це мінімум теорії і будь-якої «вступної» інформації і максимум практики.

Тематика лекції була вкрай актуальною і цікавою для представників кафедри основ конструювання механізмів і машин (конструювання, технічної естетики і дизайну). Дизайн-мислення можна і потрібно розвивати кожному. Це не про форму і обкладинку, це про роботу команди, про глибокі дослідження, про цікаві експерименти, апробацію і очікуваний і навіть неочікуваний результат. Це не про те як виглядає, це про те, як працює. Дизайн-мислення це нові ідеї, які змінюють світ.

Пізнавальною для викладачів виявилася не тільки тематика, а і форма проведення лекції. Отриманий досвід втілюється в навчальний процес в університеті.

Відвідуючи тематичні заходи представленого формату, зустрічаєш цікавих особистостей, поринаєш в атмосферу однодумців, спілкуєшся з ними «зрозумілою мовою» пробуджуючи в собі дизайн-мислення, яке надихає, розвиває та підштовхує до активних дій.

Також приємно відзначити яка активна, зацікавлена, цілеспрямована, небайдужа молодь в нашій країні. З такими людьми, майбутнє в надійних руках!

IMG_20181027_180751.jpg

IMG_20181027_190503.jpg

IMG-ccb1678cb1ef1a549221acca03be620a-V.jpg

IMG-f7218946e65110048d5998912e46566f-V.jpg

IMG-f681235395bd27b8089855d6206b5b8f-V.jpg


До списку

© 2006-2019 Інформація про сайт