Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Новини кафедри основ конструювання механізмів і машин

Отримай новини поштою. Уведіть Ваш E-mail:


 

26.03.2014

Олімпіада з 3D-моделювання

26 березня 2014 р. на базі кафедри основ конструювання механізмів і машин відбувся I тур Всеукраїнської олімпіади з 3D-моделювання серед студентів ДВНЗ «Національний гірничий університет». Проведення олімпіади було приурочено до міжнародної конференції «Сучасні інноваційні технології підготовки інженерних кадрів для гірничої промисловості та транспорту 2014», присвяченої 60-річному ювілею професора Блохіна С.Є.

В олімпіаді взяло участь 34 студента. Учасникам пропонувалася 2 години для виконання завдання. Роботи створювалися в наданих організаторами ліцензійних програмних продуктах Autodesk AutoCad, Delcam PowerShape, АСКОН Компас і SolidWorks.

Увівши змагальний мотив організатори домоглися підвищення потенціалу майбутніх фахівців, а так само забезпечили можливість самооцінки учасників шляхом зіставлення результатів з колегами з інших груп та курсів.

Важливим результатом, на думку організаторів, є виявлення талановитих молодих людей для подальшого їх залучення до наукових робіт.

Підведення підсумків відбудеться 27.03.2014 р. Переможці отримають цінні призи від організаторів та спонсорів (групи компаній «АСКОН») олімпіади.

_DSC0128.JPG

_DSC0133.JPG

_DSC0135.JPG

_DSC0139.JPG


До списку

© 2006-2019 Інформація про сайт