Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Новини кафедри основ конструювання механізмів і машин

Отримай новини поштою. Уведіть Ваш E-mail:


  RSS

30.11.2016 IT семінар механіко-машинобудівного факультету

30 листопада 2016 року на базі кафедри основ конструювання механізмів і машин пройшов семінар механіко-машинобудівного факультету по можливостям інформаційних систем і технологій університету для забезпечення навчального процесу для співробітників ВНЗ.


23.11.2016 Всеукраїнський семінар

23 листопада 2016 року у базі кафедри основ конструювання механізмів і машин пройшов всеукраїнський семінар присвячений автоматизації роботи бібліотечних служб вищих навчальних закладів.

16.11.2016 Присвоєння наукового ступіня

PhD

Відповідно до Наказу МОН України «Про затвердження наукових рішень Атестаційної комісії Міністерства про присудження вчених ступенів і присвоєння вчених звань» асистенту кафедри основ конструювання механізмів і машин Пустовому Дмитру Сергійовичу присуджується науковий ступінь - кандидат технічних наук.

15.11.2016 Лауреат премії НГУ

medal.gif
Професор кафедри основ конструювання механізмів і машин Геннадій Купріянович Ванжа став лауреатом премії ДВНЗ «Національний гірничий університет» в галузі науки і техніки.

03.10.2016 ICMPA 2016 - Національний гірничий університет освоює азіатський науковий простір
Національний гірничий університет спільно із австрійським журналом Mechanics, Materials Science & Engineering Journal виступив спонсором видавничого забезпечення конференції International conference on Materials Processing and Applications ICMPA 2016, яку приймає VIT університет.

11.07.2016 Перемога в конкурсі на здобуття премії ДВНЗ «НГУ» в галузі освіти і науки

За результатами таємного голосування членів науково-технічної ради ДВНЗ «НГУ» навчально-наочний посібник «Інженерна графіка», автором якої є професор кафедри основ конструювання механізмів і машин Г.К. Ванжа, визнана лауреатом конкурсу на здобуття премії у галузі освіти і науки.

Колектив кафедри основ конструювання механізмів і машин щиро вітає Геннадія Купріяновича із заслуженою перемогою і бажає подальшого творчого натхнення!

08.07.2016 Захист дисертації

07 липня 2016 р. на спеціалізованій раді ДВНЗ «НГУ» (спеціальність 05.26.01 – Охорона праці) була успішно захищена дисертація на здобуття наукового ступеню кандидата технічних наук Д.C. Пустового (науковий керівник проф. В.І. Голінько). Тема наукового дослідження: «Підвищення ефективності очищення повітря від пилу в аспіраційних системах збагачувальних фабрик».

26.05.2016 Міжнародна конференція CITEPTMTI’2016

26-27 травня 2016 року відбулася міжнародна конференція «Сучасні інноваційні технології підготовки інженерних кадрів для гірничої промисловості та транспорту 2016»

Конференція, що вже стала традиційною, проводилася з ініціативи та на базі кафедри основ конструювання механізмів і машин за підтримки навчального центру "Інфотех", групи компаній «АСКОН», Актюбінської регіонального державного університету ім. К. Жубанова та громадської організації Освітній центр «Відкрите знання».

16.05.2016 Конкурс курсових робіт

16 травня на кафедрі основ конструювання механізмів і машин відбувся конкурс курсових робіт серед студентів механіко-машинобудівного факультету з дисциплін: «Теорія механізмів і машин» та «Деталі машин і підйомно-транспортне обладнання». Змагання проходило в два етапи: відбір кращих робіт професійним журі і конкурс серед фіналістів відбору.

23.03.2016 Семінар «Сучасні технології виробництва: від моделі до готового виробу»

23 березня 2016 року в Національному гірничому університеті, за безпосередньої участі кафедри основ конструювання механізмів і машин, відбувся семінар «Сучасні технології виробництва: від моделі до готового виробу».


Новости 41 - 50 із 125
Початок | Попер. | 3 4 5 6 7 | Наступ. | Кінець Всі

© 2006-2019 Інформація про сайт