Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Новини кафедри основ конструювання механізмів і машин

Отримай новини поштою. Уведіть Ваш E-mail:


  RSS

27.09.2018 Захист дисертаційної роботи

PhD

26 вересня 2018 року на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.080.08 при Національному технічному університеті «Дніпровська політехніка» відбувся успішний захист дисертаційної роботи за спеціальністю: 05.02.09 – «Динаміка та міцність машин» асистента кафедри основ конструювання механізмів і машин Федоскіної Олени Валеріївни. Тема дисертаційної роботи, представленої на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук: “Динаміка віброударного подрібнювача з похилою робочою камерою ” (науковий керівник – д.т.н., професор Франчук В.П.).

03.09.2018 Вітаємо з нагородою!

medal.gif

За значний особистий внесок в справу навчання та виховання студентів, вагомі результати, що були отримані впродовж навчального року, високу відповідальність та постійне підвищення професійного рівня, підготовку навчально-матеріальної бази до нового 2018–2019 навчального року доцент кафедри основ конструювання механізмів і машин Письменкова Тетяна Олександрівна нагороджена «Срібною медаллю».

Колектив кафедри ОКММ вітає колегу з отриманою нагородою та бажає подальших успіхів в професійній діяльності, цікавих та корисних здобутків. 

18.08.2018 Цікавий досвід є корисним

Викладачі кафедри ОКММ взяли участь у відкритій лекції студентки п’ятого курсу ПДАБА. Natalia Azyoma розповіла про свою подорож в DSAA. DSAA – школа дизайну і прикладного мистецтва у невеликому містечку Ля Суттерен (Франція) яка займається проблемами еко-дизайну орієнтовного на етичні цінності та необхідні для громадян сучасного світу. 

09.07.2018 Літня школа 3D моделювання 2018 - звіт

У червні 2018 року на базі лабораторії інформаційних технологій проектування кафедри основ конструювання механізмів і машин НТУ «Дніпровська політехніка» був успішно проведений вже широко відомий освітній проект «Літня школа комп'ютерного моделювання».

21.06.2018 Ідеї поруч з нами

«Необхідно бачити, не тільки дивитися» - під таким гаслом пройшов коворкінг «HoReCa. Архитектура еды. Влияет ли дизайн на успех?». Організатори заходу влаштували справжнє свято для дизайнерів та усіх зацікавлених і якимось-чином причасних до творчості та творення – світський Event. 

15.06.2018 Сучасна традиція.

У самий розпал сесії на кафедрі основ конструювання механізмів і машин пройшов публічний захист курсових робіт серед студентів механіко-машинобудівного факультету з дисципліни: «Теорія механізмів і машин», що стало вже традицією.

04.06.2018 У вирії подій!

Викладачі кафедри основ конструювання механізмів і машин Національного технічного університет «Дніпровська політехніка» продовжують приймати активну участь в міських заходах з метою отримання досвіду та творчої натхненності для розвитку спеціалізації «Промислова естетика та сертифікація виробничого обладнання» в спеціальності «Матеріалознавство».

Так представники кафедри взяли участь у відкритій дискусії з Деном Кінкейдом – відомим на весь світ фахівцем з повернення до життя індустріальних зон.


Літня школа 3D моделювання 2018 03.06.2018 Літня школа 3D моделювання 2018

Запрошуємо всіх бажаючих добре провести час в колі однодумців на курсах тривимірного моделювання в лабораторії інформаційних технологій проектування.

Під час навчання Ви зможете ознайомитися з основами тривимірного моделювання елементів інтер'єру в програмному продукті Autodesk 3Ds Max

01.04.2018 Унікальність генія сюрреалізму в реаліях сьогодення

Викладачі кафедри ОКММ скористалися унікальною можливістю особисто познайомитися зі своєрідною творчістю Сальвадора Далі. Єдина в Україні виставка тиражної графіки і кольорової літографії Сальвадора Далі Biblia Sacra пройшла в Дніпрі в приміщенні Музею українського живопису.

09.02.2018 Захист дисертаційної роботи

PhD

9 лютого 2018 року на спеціалізованій раді Інституту геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова НАН України відбувся захист дисертаційної роботи за спеціальністю: 05.05.06 – «Гірничі машини» асистента кафедри основ конструювання механізмів і машин Логінової Анастасії Олександрівни. Тема дисертаційної роботи, представленої на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук: “Обґрунтування раціональних параметрів та кінематичної схеми ударно-відцентрового дезінтегратору” (науковий керівник – к.т.н., доцент Зіборов К.А.).


Новости 21 - 30 із 136
Початок | Попер. | 1 2 3 4 5 | Наступ. | Кінець Всі

© 2006-2019 Інформація про сайт