Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Новини ІТ індустрії


САМІ ЦІКАВІ НОВИНКИ з CES 2019.


Новітні роботи і інші винаходи: найцікавіші новини технологій 2019:


3DNews Daily. Випуск від 8 січня 2016: Новини космонавтики.


Hi-news | Випуск 42 від 21 липня 2014 г.: Honda і робот Asimo - швидкість руху до 10 км/г. Пристрої розпізнавання для сліпих Elisebande. Новий електромобіль Tesla Mobile за 30 тисяч. Найбільша сонячна плавуча електростанція в Індії. Лобове скло ягуар, вся приладова панель і дзеркала в одному комплекті, прозорий капот. Найбільший 3D принтер.


GS Times. Випуск від 12 липня 2014: Майбутнє наступає. Мобільні голограми з'являться через пару років. NASA збирається досліджувати Титан. Супутник Сатурна може бути придатний для життя. Таємниця глибин. Спроектовано «космічний» науковий корабель для вивчення океану. Як вирішити продовольчу проблему? «Живі» хмарочоси.


Электробайк. Випуск від 22 травня 2014: Компанія Segway, відома своїм двоколісним електричним самокатом з системою самобалансування, представила новий триколісний мотоцикл для поліцейських. SE-3 Patroller замінить звичайну патрульну машину.


Hi-news | Випуск 42 від 12 травня 2014: Окуляри віртуальної реальності від Epson (2 Gb Озу, Doulby Mobile), безпілотні автомобілі вийшли на дороги Швеції, регенерація і омолодження організму за рахунок «молодої» крові, шоломи віртуальної реальності від Facebook, віртуальні шоломи для управління танками, камери кругового відео вагою 250 грам.


"В цепких лапах." Випуск 47 від 9 травня 2014: миша від BMW, нове покоління відеокарт NVIDIA, чи погубить Facebook окуляри Oculus Rift; ігрова гарнітура Thermaltake Level 10M, шутер з видом від третьої особи в реальному житті.


3DNews Daily. Випуск від 8 травня 2014: хромбук без вентиляції, ультраверсіі вінілових пластинок, Dropcamp камери спостереження.


Як майбутнє безпілотних автомобілів Google пов'язано з візуальними обчисленнями NVIDIA. Стаття від 8 травня 2014 г.

Читати докладніше
© 2006-2020 Інформація про сайт