Національний гірничий університет — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank
Викладацький склад кафедри налічує 21 штатних викладача та 4 сумісника.
ziborov.jpg

Зіборов Кирило Альбертович, завідуючий кафедри ОКММ, кандидат технічних наук, доцент (Дніпропетровський гірничий інститут, гірничий інженер-механік по спеціальності «Гірничі машини і комплекси»).

jovt.png

Жовтяк Опанас Семенович, кандидат технічних наук, доцент (Дніпропетровський гірничий інститут, гірничий інженер по спеціальності розробка родовищ корисних копалин).

vanja.png

Ванжа Геннадій Купріянович, кандидат технічних наук, професор (Гірничий інститут м. Дніпропетровськ, гірничий інженер-механік по спеціальності гірничі машини).

Савельева.png

Савельєва Тамара Степанівна, кандидат технічних наук, доцент (Дніпропетровський державний університет, інженер фізик по спеціальності фізика).

balashov.png

Балашов Сергій Васильович, кандидат технічних наук, доцент (Дніпропетровський ордена Трудового Червоного Прапора гірничий інститут ім. Артема, гірничий інженер по спеціальності технологія і комплексна механізація підземної розробки родовищ корисних копалин).

shlyahov.png

Шляхов Едуард Михайлович, доцент (Дніпропетровський гірничий інститут, спеціальність гірничі машини).

matsuk.png

Мацюк Ірина Миколаївна, кандидат технічних наук, доцент (Державна гірнича академія України, інженер-технолог по спеціальності збагачення корисних копалин).

prociv.jpg

 Проців Володимир Васильович, доктор технічних наук, професор, завідуючий кафедри технології гірничого машинобудування (Дніпропетровський гірничий інститут, гірничий інженер-механік по спеціальності гірничі машини і комплекси).

Тен А.С.

Тен Ганна Семенівна, старший викладач (Дніпропетровський гірничий інститут, інженер електрик по спеціальності електропостачання промислових підприємств й міст).

федоскина

Федоскіна Олена Валеріївна, асистент (Дніпропетровський гірничий інститут, гірничий інженер-механік по спеціальності гірничі машини та устаткування).

pismenkova

Письменкова Тетяна Олександрівна, асистент (Національний гірничий університет, інженер гідрогеолог по спеціальності інженерна гідрогеологія).

tverd.png

Твердохліб Олександр Михайлович, асистент (Національний гірничий університет, інженер-електромеханік по спеціальності електромеханічні системи автоматизації та електропривод).

zima

 Зима Наталія Володимирівна, асистент (Національний гірничий університет, інженер-механік, дослідник за спеціальністю технологія машинобудування).

shade.png

Федоряченко Сергій Олександрович, кандидат технічних наук, доцент (Національний гірничий університет).

пустовой.png

Пустовой Дмитро Сергійович, кандидат технічних наук, асистент (Національний гірничий університет, інженер механік по спеціальності технологія гірничого машинобудування).

loginova.png

Логінова Анастасія Олександрівна, заступник декана механіко-машинобудівного фаультету з науки та міжнародної діяльності, асистент (Національний гірничий університет, інженер механік по спеціальності технологія гірничого машинобудування).

stepashka.png

Степашко Юлія Григорівна, лаборант, асистент (Національний гірничий університет, інженер гідрогеолог по спеціальності інженерна гідрогеологія).

Вернер

 Вернер Ілля Володимирович, провідний інженер лабораторії інформаційних технологій проектування, асистент (Національний гірничий університет, гірничий інженер-механік по спеціальності гірниче обладнання).

© 2006-2017 НГУ Інформація про сайт