Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Персональна сторінка

Доценко.png

 Доценко Юрій Валерійович, кандидат технічних наук, доцент (Дніпропетровська металургійна академія).


Інформація

Інформація 

Праці

Публікації  

Інформація

Народився в м. Дніпропетровську 16.05.1974. Після закінчення Дніпропетровської металургійної академії в 1996 р. поступив в аспірантуру, яку закінчив в 1999 р. У період з 1999 по 2002 р. працював інженером, а потім начальником бюро ливарної технології на Виробничому об'єднанні "Південний машинобудівний завод". З 2002 р. - асистент кафедри ливарного виробництва Національної металургійної академії України, зараз працює на посаді доцента.

Основні дослідження проведені в області виробництва виливків на основі алюмінієвих ливарних сплавів. Нові наукові розробки стосуються методів комплексного легування, модифікування, рафінування, фізичної дії на сплави кольорових металів в рідкому стані та в процесі їх кристалізації.

Професійна активність

2019 Куратор-організатор та керівник частини комплексної дипломної роботи «Дослідження механічних властивостей та структури виливків із сплаву системи Al-Si з використанням модифікатора на основі високодисперсного карбіду кремнію». Учасники: Національна металургійна академія України (кафедра ливарного виробництва) та Національний університет «Львівська політехніка» (кафедра прикладного матеріалознавства та обробки металів). Студент Баранець Д.Є., тема роботи «Дослідження фізичних властивостей та аналіз дефектів виливків із сплаву Al-Si з використанням модифікатора на основі високодисперсного карбіду кремнію»

2018 Член експертної комісії по проведенню первинної акредитаційної експертизи

підготовки магістрів з напряму підготовки 136 «Металургія» у

Криворізькому національному університеті в період з 11.12.2018 –

12.12.2018 р..

2018 Член експертної комісії по проведенню первинної акредитаційної експертизи

підготовки бакалаврів з напряму підготовки 6.050402 «Ливарне

виробництво» у Національному університеті «Львівська політехніка»

(м. Львів) в період з 20.06.2018-22.06.2018 р.

2018 Член робочої групи з розробки освітньо-наукової програми «Дослідження і розробка процесів виготовлення литих виробів» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 136 Металургія галузі знань 13 Механічна інженерія

2015 і донині Член журі ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей «Ливарне виробництво чорних та кольорових металів і сплавів», «Обладнання та технологія ливарного виробництва»

2014 і донині Член редакційної колегії Збірника наукових праць Вісника Національного технічного університету «ХПІ» (м. Харьків). Напрямок – матеріалознавство. Серія: Механіко-технологічні системи та комплекси

2014 і донині Член редакційної колегії журналу «ScienceRise» (м. Харьків). Напрямок – матеріалознавство

2014 і донині Член Вченої ради електрометалургійного факультету НМетАУ

2012 Розробник освітньо-професійних програм та освітньо-кваліфікаційних характеристик підготовки студентів освітньо-кваліфікаційних рівнів «Спеціаліст» та «Магістр» за спеціальністю «Литво (за видами)»

2010 і донині Заступник завідувача кафедри ливарного виробництва з учбової роботи

2009 Розробник освітньо-професійних програм та освітньо-кваліфікаційних характеристик підготовки студентів освітньо-кваліфікаційних рівнів «Спеціаліст» та «Магістр» за спеціальністю «Ливарне виробництво чорних та кольорових металів»

2007 Розробник освітньо-професійної програми та освітньо-кваліфікаційної характеристики підготовки студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» за спеціальністю «Ливарне виробництво чорних та кольорових металів»

2006 Куратор-організатор та керівник частини комплексної дипломної роботи “Розробка енерго- та ресурсозберігаючих технологій в народногосподарському комплексі регіону”. Учасники: Національна металургійна академія України (кафедри ливарного виробництва, теорії металургійних процесів і фізичної хімії), Український Державний хіміко-технологічний університет (кафедра хімічної технології в’яжучих матеріалів), Національний гірничий університет (кафедра екології). Студент Мірошник С.А., тема роботи «Аналіз причин браку лиття та розробка мір по їх ліквідації в умовах ВАТ «Дніпропетровський стрілочний завод»

2005-2007 Заступник відповідального секретаря приймальної комісії Національна металургійна академія України

2005 Куратор-організатор та керівник частини комплексної дипломної роботи “Дослідження впливу пиловидних відходів металургійних виробництв на властивості ливарних і будівельних покрить та сумішей для поліпшення стану довкілля”. Учасники: Національна металургійна академія України (кафедри ливарного виробництва), Український Державний хіміко-технологічний університет (кафедра хімічної технології в’яжучих матеріалів), Національний гірничий університет (кафедра екології). Студент Дзеркаль А.Є., тема роботи «Дослідження впливу пилових відходів виробництва феросиліцію та електрокорунду на основні властивості формувальних сумішей»

2003 Куратор-організатор та керівник частини комплексної дипломної роботи «Поліпшення екологічного стану навколишнього середовища біля Придніпровської ТЕС за рахунок комплексного використання золовідходів». Учасники: Національна металургійна академія України (кафедра ливарного виробництва), Український Державний хіміко-технологічний університет (кафедра хімічної технології в’яжучих матеріалів), Національний гірничий університет (кафедри екології, геології та розвідки родовищ корисних копалин). Студентка Койчева Т.М., тема роботи «Дослідження впливу золовідходів Придніпровської ТЕС на основні властивості формувальних сумішей для виробництва чавунних виливків»

2003-2006 Голова ради молодих вчених Національної металургійної академії України

Стажування, гостьові курси, підвищення кваліфікації, проведення наукових досліджень за кордоном

2015 Стажування в Інституті промислових технологій, дизайну і менеджменту Одеського національного політехнічного університету

2014 Викладач гостьових авторських курсів «Використання сучасних рафінуючих препаратів для обробки алюмінієвих ливарних сплавів системи Al-Si», «Сучасні технології переплаву відходів алюмінієвих ливарних сплавів» (Гомельський державний технічний університет імені П.Й. Сухого)

2011 Проведення наукового семінару «Technological methods of modification of the aluminium casts», спільних прикладних наукових досліджень та стажування в рамках угоди про співробітництво в науково-технічній галузі та академічній діяльності між Національною металургійною академією України та Університетським центром Арієль в Самарії (Держава Ізраїль)

2009 Проведення спільних прикладних наукових досліджень за запрошенням в Університетському центрі Арієль в Самарії (Держава Ізраїль) 

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт