Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Новини кафедри конструювання, технічої естетики і дизайну

Отримай новини поштою. Уведіть Ваш E-mail:


  RSS

19.01.2021 Мала Академія Наук
Робота із учнями МАН вже на фініші! Попереду захист робіт

14.01.2021 Конкурс прототипів!

Шановні студенти спеціальності 132 ОП «Промислова естетика і сертифікація матеріалів та виробів»! 

Запрошуємо до участі у творчому конкурсі зі створення концепту та візуалізації зарядної станції для електричного автомобіля!

31.12.2020 З Новим 2021 Роком

Шановні і дорогі колеги, щиро вітаємо вас з Новим 2021 Роком. Кафедра конструювання, технічної естетики та дизайну бажає вам рівної та благополучної дороги до успіху, чітких цілей і перспективних планів, невгасаючих сил і дружби, сімейного щастя і вірного благополуччя, високого достатку із незмінною удачею. Нехай новорічна ніч виконає бажання кожного з вас і подарує всім чудовий настрій.

22.12.2020 Найкращій проект

Проєкт Дніпровської політехніки «MAKE IT SMART» став найкращим серед ЗВО України!

Завершилося народне голосування в рамках проєкту "Агенти майбутнього. Топ-20 проєктів, що змінюють Україну. За версією Глобального договору ООН в Україні". Найкращим серед закладів вищої освіти України став проєкт Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» «MAKE IT SMART», реалізований у 2019 році спільно з компанією ДТЕК.

11.12.2020 Конкурс інженерних проектів

На запрошення компанії Донецьксталь НТУ "Дніпровська політехніка" здійснює інформаційну підтримку та приймає участь у одному із найбільших конкурсів інженерних проектів для студентів технічних спеціальностей!

19.11.2020 Гостьова лекція

19 листопада 2020 р. для студентів спеціальності 132 Матеріалознавство механіко-машинобудівного факультету провела лекцію доктор технічних наук, завідувач кафедри технологій металу та матеріалознавства Харківського національного автомобільно-дорожнього університету Глушкова Діана Борисівна.

16.11.2020 Ігри це цікаво, а ще і перспективне!

Студенти 1-го і 3-го курсів Освітньої програми "Промислова естетика і сертифікації матеріалів та виробів" спеціальності 132 Матеріалознавство приєдналися до проекту «Ігри Заводів» від UGEN. Об’єднавшись в команду здобувачі беруть участь у змаганні запропонованому компаніями із найкращими заводами України: AB InBevEfes, JTI, Mondelēz, BAT, Lantmannen та Imperial Tobacco

Зустріч із спеціалістом 05.11.2020 Зустріч із спеціалістом

Кафедра конструювання, технічної естетики і дизайну в рамках проекту «Зустріч з фахівцем» 5 листопада 2020 року організувала онлайн зустріч студентів спеціальності 132 Матеріалознавство і студентів які вивчають вибіркові дисципліни на кафедрі КТЕД з моушен-дизайнером Давідом Загером. Давід виступив з повідомленням про використання сучасних технологій, висвітлив сфери використання кінематографічних проектів. 

Чи це є мрія? 26.10.2020 Чи це є мрія?

Ні, це результат роботи, цілеспрямованої і регулярної. Це є ще одна сходинка на професійному шляху.

Вітаємо наших колег - Сергія Федоряченко і Тетяну Письменкову - з отриманням звання доцента!

Легких перемоги Вам!

Зустріч із спеціалістом 20.10.2020 Зустріч із спеціалістом

20 жовтня на базі кафедри КТЕД відбулася дискусія присвячена питанням розробки та дизайну ігор. Запрошений фахівець - Микола Самарін, продюсер компанії Fracture Lab, гейм директор Size of Games починав свою кар'єру в ігровій індустрії з позиції VFX artist і успішно працює більше 7 років.


Новости 1 - 10 із 170
Початок | Попер. | 1 2 3 4 5 | Наступ. | Кінець Всі

© 2006-2021 Інформація про сайт