Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Новини кафедри конструювання, технічої естетики і дизайну

Отримай новини поштою. Уведіть Ваш E-mail:


  RSS

04.04.2021 Навчатись можна не лише в аудиторіях!

Напевно, цікавіше це робити у життєвому середовищі. Коли розумієш де і у який спосіб можна використати отриманні під час навчання знання✍️. 

Виїздна лекція Наталі Ротт для студентів освітньої програми "Промислова естетика і сертифікації матеріалів і виробів" спеціальності 132 Матеріалознавство відбулась у гіпермаркеті "Епіцентр" . Студенти познайомилися із сучасними будівельними матеріалами

21.03.2021 Професійне зростання викладача – запорука розвитку освіти

Гібридні війни, тероризм, кібератаки, пандемії, рейдерство, підрив репутації…, а також умови виробництва, якість продукції та послуг… Це лише невеликий перелік загроз, які щодня заповнюють наше життя. Кожна з цих загроз має ризик реалізації.

Ризик для якості, який, безумовно, існує протягом всього життєвого циклу будь-якої продукції — від її розробки й виробництва до реалізацій та безпосереднього застосування набуває критичного значення.

16.03.2021 Думаєте у нас швейна майстерня?

А ні!

Це лабораторна робота з дисципліни "Ергономіка та технічна естетика".

В умовах карантину, в режимі реального часу студенти спеціальності 132 Матеріалознавство ОП "Промислова естетика і сертифікації матеріалів і виробів" із жвавим інтересом та захопленням вивчали себе та своїх одногрупників. 

11.03.2021 Шукаючи таланти

Дніпропетровський меблевий комбінат на чолі з Медиковским Ярославом Олександровичем запросив студентів освітньої програми "Промислова естетика і сертифікації матеріалів та виробів" спеціальності 132 Матеріалознавство на екскурсію. Керівництво комбінату розповіли цікаву інформацію про історію підприємства, про відомих осіб і організації Дніпропетровщини які користувалися послугами комбінату. Розповіли студентам про принципи менеджменту підприємства, ознайомили з перспективами кар’єрного росту і провели екскурсію по ключових лініях виробництва.

27.01.2021 Дуальна освіта

На запрошення керівництва компанії студенти спеціальності #132Матеріалознавство (Промислова естетика і сертифікація матеріалів та виробів) запрошені до участі у програмі дуальної освіти та до відкритих занять на виробництві, що підвищує якість освіти у неформальному форматі!

21.01.2021 Студентські проекти

Коробка передач Toyota Supra Mark2, а точніше її масштабована модель, у стадії виготовлення. PLA та ABS пластики, трохи PET і за пару днів траснмісія буде готова у складі функціонального макету.

19.01.2021 Мала Академія Наук
Робота із учнями МАН вже на фініші! Попереду захист робіт

14.01.2021 Конкурс прототипів!

Шановні студенти спеціальності 132 ОП «Промислова естетика і сертифікація матеріалів та виробів»! 

Запрошуємо до участі у творчому конкурсі зі створення концепту та візуалізації зарядної станції для електричного автомобіля!

31.12.2020 З Новим 2021 Роком

Шановні і дорогі колеги, щиро вітаємо вас з Новим 2021 Роком. Кафедра конструювання, технічної естетики та дизайну бажає вам рівної та благополучної дороги до успіху, чітких цілей і перспективних планів, невгасаючих сил і дружби, сімейного щастя і вірного благополуччя, високого достатку із незмінною удачею. Нехай новорічна ніч виконає бажання кожного з вас і подарує всім чудовий настрій.

22.12.2020 Найкращій проект

Проєкт Дніпровської політехніки «MAKE IT SMART» став найкращим серед ЗВО України!

Завершилося народне голосування в рамках проєкту "Агенти майбутнього. Топ-20 проєктів, що змінюють Україну. За версією Глобального договору ООН в Україні". Найкращим серед закладів вищої освіти України став проєкт Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» «MAKE IT SMART», реалізований у 2019 році спільно з компанією ДТЕК.


Новости 1 - 10 із 176
Початок | Попер. | 1 2 3 4 5 | Наступ. | Кінець Всі

© 2006-2021 Інформація про сайт