Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Новини кафедри конструювання, технічої естетики і дизайну

Отримай новини поштою. Уведіть Ваш E-mail:


  RSS

28.04.2024 Custom Robotic Kit

Що може бути, коли студенти різних спеціальностей НТУ "ДП" об'єднуються заради нових цікавих проєктів? З'являються нові круті винаходи - Custom Robotic Kit - Customізований Robotизований маніпулятор із автономним приводом.
Окремі елементи - Open Source, спеціальні компоненти - власне лабораторне виробництво. Студенти кафедри електропривода та кафедра конструювання, технічної естетики і дизайну НТУ "Дніпровська політехніка"  вирішили об'єднати та доопрацювати певні ідеї і впровадити їх у життя, щоб створити функціональний та інноваційний продукт - роботизовану руку, яка вражатиме своєю точністю та ефективністю! 
Приєднуйтеся до нашої подорожі в майбутнє технологій! Слідкуйте за оновленнями та долучайтесь до обговорень

26.04.2024 Інтерпайп

Як потрапити студентам Дніпровської політехніки до FORBES?
Деталі в інтерв'ю директора з персоналу компанії "Інтерпайп" Віталія Пахомова. 
Нагадаємо. Компанія "Інтерпайп" запропонувала студентам Дніпровської політехніки десятимісячну навчальну програму, яка успішно триває.
Один із наших студентів, Ілля Колесник (спеціальність 132 Матеріалознавство), успішно поєднує навчання та роботу в компанії.
Багаторічна  співпраця Дніпровської політехніки та Інтерпайпу завжди приносить плідний результат!

21.04.2024 Ліцензійні програмні продукти

Відтепер НТУ "ДП" посилює підготовку майбутніх інженерів із найсучаснішим програмним забезпеченням для вирішення задач ливарного виробництва - Transvalor Thercast THERCAST® - програмне забезпечення моделювання процесів ливарного виробництва, безперервного лиття та лиття в зливки. Університет отримав ліцензійні програмні продукти які кафедра КТЕД планує використовувати в навчальному процесі. 
Велика вдячність партнерам -компанії Інтерпайп за сприяння та плідну співпрацю

19.04.2024 Результат роботи студента Загуби Костянтина - проект дитячого конструктора.

Костя талановитий студент, а ще - крутий ментор. Мали щастя співпрацювати з Кафедра конструювання, ТЕ і дизайну, НТУ "Дніпровська політехніка" в 3D моделюванні з вчителями і старшокласниками. Чудове місце отримання сучасної вищої освіти і професії.

18.04.2024 E-treX

Це знову проект E-treX! 
Розповідаємо про напрацювання майбутніх інженерів.
Необхідно було створити 3D моделі деяких деталей. Кришку безпеки для батареї, це потрібно для того щоб усе було надійно зафіксовано та не зазнавало механічних ушкоджень при русі карту по трасі. Рульову рейку, це основна частина рульвого механізму, що забезпечує передачу зусилля керма на колеса.
Здобувачі кафедри конструювання, технічної естетики і дизайну справилися на відмінно! Моделі готові!

16.04.2024 Екскурсія

Портал у мехатроніку, конструювання, електроенергетику та промисловий дизайн відкрито. 
На території НТУ "Дніпровська політехніка" відбувся спільний профорієнтаційний захід електротехнічного та механіко-машинобудівного факультетів.
Екскурсія університетом, презентації лабораторій і відвідування цікавих локацій не залишили байдужими учнів та викладачів спеціалізованого ліцею #129 фізико-математичного профілю (м.Дніпро)
Чекаємо ліцеїстів у лавах студентів Дніпровської політехніки!
Разом відбудуємо Україну

12.04.2024 Тиждень студентської науки - 2024

З перших курсів здобувачі спеціальності 132 Матеріалознавство долучаються до наукових дискусій.
12 квітня пройшло засідання секції "Матеріалознавство і технічна естетика" в рамках конференції "Тиждень студентської науки - 2024".
Здобувачі мали змогу представити свої наукові напрацювання з конструювання, обґрунтування вибору матеріалу, визначення твердості і дослідження надпровідності. 
Окремо слід відмітити роботи магістрів кафедри КТЕД - Тетяни Лісничої і Олександри Новікової, які презентували свої розробки англійською англійською мовою. Наші здобувачі готові до міжнародної наукової співпраці!

11.04.2024 Промисловий дизайн - від ідеї до виробу

Представляємо проекти студентів кафедра КТЕД спеціальності 132 Матеріалознавство: електробус від студента  Струценка Володимира і зарядний комплекс для електромобілів від   Бологіна Єгора.
Під час підготовки проектів хлопці застосувави знання із продакт-дизайну, матеріалознавства, механіки і технологій які отримали під час навчання на ОП Промислова естетика і сертифікація матеріалів і виробів.
Проекти створені на замовлення наших партнерів EDS Ukraine - головного ініціатора позитивних змін в освіті!

11.04.2024 E-terX

І знову проект E-terX! 
Процес переробки у самому розпалі, а ми розповідаємо про напрацювання.
Метою було повністю розібрати все обладнання карту до основних вузлів та «голої» рами. Основні вузли передали кафедрі автомобілів та автомобільного господарства для подальшої роботи із ними. 
Над  електричною частиною працюють студенти кафедри електропривода. А Студенти кафедри конструювання, технічної естетики і дизайну займаються моделюванням і 3D принтингом.

10.04.2024 Успішна міжнародна співпраця

Протягом чверті студенти Дніпровської політехніки навчалися в режимі телемосту зі студентами Universitat politecnica de Valencia (España).
Сумісне навчання відбувалося за дисципліною Мтаеріалознавство в рамках лабораторних робіт. Завдяки прямим ефірам студенти Дніпровської політехніки могли спостерігати використання лабораторної бази в Валенсії, методологію проведення експериментів і брати участь в розрахунках і підведенні підсумків за отриманими результатами.
Спілкування під час колоборативних лабораторних робіт відбувалося англійскою мовою. Так студенти отримали не лише професійні навички, а також навички комунікації англійскьою мовою в професійній сфері.
Студенти які успішно захистили звітні роботи і продемонстрували активність під час навчання отримали сертифікати про закінчення курсу. Ці сертифікати надають студентам отримати перезарахування кредитів за відповідними дисциплінами, а також стануть вагомим показником в резюме.


Новости 1 - 10 із 319
Початок | Попер. | 1 2 3 4 5 | Наступ. | Кінець Всі

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт