Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Новини кафедри конструювання, технічої естетики і дизайну

Отримай новини поштою. Уведіть Ваш E-mail:


  RSS

25.09.2020 Зустріч першокурсників

На кафедрі КТЕД відбулась зустріч першокурсників з колективом кафедри. Здобувачів бакалаврської програми "Промислова естетика і сертифікації матеріалів та виробів " спеціальності 132 Матеріалознавство познайомили з інфраструктурою університету, провели інструктаж з використання і реєстрацію в корпоративних мережах університету.

Хтось сумує, а наші студенти творчо зростають! 20.09.2020 Хтось сумує, а наші студенти творчо зростають!

Сьогодні останній день представлення робіт та підведення підсумків конкурсу на кращий рекламний пост або відгук про участь студентів у проекті «3D кабінка» який представлений працівниками музею «Машина часу» і колективом кафедри конструювання, технічної естетики і дизайну.

14.09.2020 Як краще передати емоцію - пережити її самостійно!

Студенти кафедри конструювання, технічної естетики і дизайну спеціальності 132 Матеріалознавство ОП «Промислова естетика і сертифікація виробничого обладнання» під керівництвом викладачів (Письменкова Т.О. і Вернер І.В.) відвідали Музей «Машина часу». В музеї студенти мали змогу оглянути інтерактивні кліпи в форматі 360 градусів. Задля досягнення максимального ефекту присутності в приміщенні музею «Машини часу» встановлено кабінку канатної дороги в якій і відбувається трансляція в шоломі віртуальної реальності інтерактивного кліпу в форматі 360 градусів. Віртуальна реальність дозволяє не лише побачити красу міста, а навіть відчути імітацію вітру і пережити відчуття польоту над річкою Дніпро.

10.09.2020 Опанування soft скілів викладачами

У період карантину викладачі кафедри активно підвищували рівень своїх знань навчаючись в освітній мережі викладачів світового лідера виробників дизайнерського програмного забезпечення - концерну Adobe. Проходячи курси і тренінги за результатами виконаних робіт отримували сертифікати про успішне закінчення відповідних курсів. В процесі навчання їм було присвоєно статус Adobe Creative Educator.

Adobe Creative Educators Team

01.09.2020 Вітаємо студентів і колектив кафедри з початком навчального року!

Новий рік, навіть навчальний, це нове життя де є безліч нових зустрічей, нових подій, нових друзів, нових бажань… А все нове це завжди приємно та цікаво.

І не зважаючи на форму взаємодії в умовах COVID 19 сподіваємося на плідну роботу з максимальним результатом!

Бажаємо наснаги, творчих успіхів, цікавих проектів та перемог! Хай Вам щастить!

17.06.2020 Розвиток проектів

eureka_iaw_0.png
Проект Ai:Dig, у якому кафедра приймає участь разом із європейськими партнерами рекомендовано до реалізації за програмою фінасування EUREKA

09.06.2020 Конкурс інженерних проектів

Визначені переможці конкурсу інженерних проектів серед студентів та викладачів від ПРАТ «Донецьксталь»!

Без підтримки промисловості, будь-які намагання створити умови якісного навчання майбутнього фахівця із практичною складовою реалізувати неможливо.

Саме тому, підтримка талановитих студентів компанією Донецьксталь на чолі із Ildar Saleyev дає необхідний поштовх у мотивуванні студентів до розвитку, отримання нових знань та забезпечує працевлаштування тут, в Україні, і сприяє престижності інженерної освіти!


15.05.2020 ON-Line заняття

Під час карантину не відпочивають ні студенти ні викладачі. Проходять он-лайн заняття

Відстань не перешкоджає, а навіть зближує студентів та викладачів освітноьї програми " Промислова естетика і сертифікація виробничого обладнання" спеціальності 132 Матеріалознавство НТУ "Дніпровська політехніка". ⠀В дружній теплій атмосфері відбуваються зустрічі.

Завдяки карантину студенти та викладачі отримали цікавий, актуальний та затребуваний досвід. Безліч користі безпосередньої участі в ефірах!

10.05.2020 Хмарні технології скорочують відстань між професіоналами

course.jpg

Вітаємо викладачів кафедри Конструювання, технічної естетики і дизайну з отриманням сертифікатів Autodesk, які взяли участь в онлайн-курсі «Перехід з класичного САПР на хмарний Fusion 360»!

23.04.2020 Онлайн заняття

Карантин карантином, а заняття за розкладом.

Саме такого підходу дотримуються на кафедрі конструювання, технічної естетики та дизайну, де 23.04.2020 було проведено чергове заняття з дисципліни деталі машин доц. Зіборовим К.А. та ст. викл. Твердохлібом О.М. в якому прийняло участь 29 учасників.


Новости 1 - 10 із 157
Початок | Попер. | 1 2 3 4 5 | Наступ. | Кінець Всі

© 2006-2020 Інформація про сайт