Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Конкурси, олімпіади


Кафедра основ конструювання механізмів та машин традиційно наприкінці першого семестру та навесні проводить серед студентів ДВНЗ «НГУ» перших курсів олімпіади з нарисної геометрії та комп’ютерного 2D і 3D моделювання, як перший етап Всеукраїнської олімпіади. 

2014 р. 2013 р. 2012 р. 2011 р.

Приклад завдання з нарисної геометрії.

Олімпіада з комп’ютерного моделювання.

Побудувати тривимірну модель по наданій конструкторській документації.

lab1.jpg

lab2.jpg

Призерами олімпіади з інженерної та комп’ютерної графіки ДВНЗ «НГУ» 2011 р. стали:

1. Коваленко А.В. –у конкурсі тривимірного моделювання (ст.гр. ТМ‑08‑1);

2. Пачковський А.О. –у конкурсі геометричного моделювання (ст. гр. АТммС‑10).

Проводяться конкурси курсових проектів з теорії механізмів і машин та деталей машин.

lab3.jpg

Переможці цих змагань приймають участь у всеукраїнських олімпіадах із згаданих напрямів.

Про високий рівень підготовки студентів механiко-машинобудівного факультету красномовно свідчать результати їх виступів на міжнародних олiмпiадах.

Так студент НГУ Федоряченко Сергій Олександрович на всеукраїнській студентській олімпіаді з інженерної та комп’ютерної графіки, що відбулася 19 ‑ 23 квітня 2010р. у Черкаському державному технологічному університеті посів перше місто поза конкурсом (http://3d-olimp.at.ua/).

Завдання з 3D моделювання, що було запропоновано на всеукраїнській студентській олімпіаді з інженерної та комп’ютерної графіки в ЧДТУ.

fedora.jpg


В конкурсі «Будущие АСы КОМПьютерного 3D моделирования»у 2010 році Федоряченко Сергій Олександрович в співавторстві здоцентом кафедри Основ конструювання механізмів і машин Процівим Володимиром Васильовичем взяв участь з проектом «Тележка шахтного локомотива».

Керівник проекту: Зіборов Кирило Альбертович.

Проект зайняв ІІІ місце в «Тяжкій» ваговій категорії - більше 1000 деталей.

fedora2.jpg

Візок шахтного локомотиву використовується при створенні модульних локомотивів різного призначення і зчіпної ваги.

Максименко Катерина Володимирівна у 2006 році нагороджена дипломом за високі успіхи в науково-дослідній роботі (друге місце) на міжвузівській студентській олімпіаді з інженерної графіки.

Максименко Катерина Володимирівна у 2009 році стала стипендіатом першої в Україні загальнонаціональної програми підтримки талановитої молоді «Завтра.UA». Свою конкурсну роботу «Способ повышения долговечности бандажей вальцевых прессов» вона виконала під керівництвом доц. кафедри ОКММ Ванжи Г.К. (http://old.pinchukfund.org/zavtra/uk/scholars/2009/?student=641).

diplomua.jpg  diplom2.jpg

Кращим в категорії до 200 деталей у 3D моделюванні на IX міжнародному молодіжному конкурсі «Будущие АСы КОМПьютерного 3D моделирования», що проводиться серед навчальних закладів — ліцензійних користувачів системи КОМПАС-3D російською компанією АСКОН у Санкт-Петербурзі, визнано проект Антона Бондарева із Національного гірничого університету (http://edu.ascon.ru/news/items/?news=1104). Перемогу на конкурсі студенту напряму «автомобільний транспорт» Антону Бондареву приніс проект «Коробка передач переднеприводного легкового автомобиля», що складається із 135 деталей. Керівник проекту доцент кафедри основ конструювання машин і механізмів В.В. Процив.

serg2.jpg diplom3.jpg
korob1.jpg korob2.jpg

kubok.jpg

Представники кафедри неодноразово ставали призерами міжнародного молодіжного конкурсу «Будущие АСы КОМПьютерного 3D моделирования» та отримували нагороди студентських олімпіадах.В 2009 році група авторів (Проців Володимир Васильович, доцент кафедри «Основ конструювання механізмів і машин», Зіборов Кирило Альбертович, зав. кафедрою «Основ конструювання механізмів і машин», Твердохлеб Олександр Михайлович, асистент кафедри «Основ конструювання механізмів і машин», Федоряченко Сергій Олександрович аспірант кафедри «Основ конструювання механізмів і машин») під керівництвом Кирила Альбертовича Зіборова за проект «Електровоз» отримали Диплом учасника за високий рівень виконання проектно-конструкторських робіт.

diplom4.jpg

locomotiv.jpg

Проект «Електровоз»

Шарнірно-зчленований електровоз, що використовується як універсальна платформа для сімейства шахтних локомотивів (акумуляторних, контактних, кабельних, гіроскопічних) зчіпною масою від 7 до 14 т, як однорамних, так і модульних (секційних). Кількість деталей - 4471.

umz.jpg

В 2010 році студент 4-го курсу Сидоркин Ігор Олексійович представив на конкурс «Будущие АСы КОМПьютерного 3D моделирования» електронну тривимірну модель дисків зчеплення трактора ЮМЗ-50

Скарбничка винагород за участь в конкурсі «Будущие АСы КОМПьютерного 3D моделирования» в 2011 році поповнилась дипломом за успішне використання системи КОМПАС 3D у науково-технічній творчості Представники кафедри взяли участь в конкурсі з проектом «Электромобиль КАНГУ 111».

Авторами проекту виступили: Проців Володимир Васильович, доцент кафедри «Основ конструювання механізмів і машин», Сидоркин Ігор Олексійович, студент 5-го курсу, Зубарев Микола Сергійович, студент 5-го курсу, Васильченко Дмитро Олексійович, студент 5-го курсу, Марьенко Владислав Миколайович, студент 5-го курсу

Керівники проекту: Зиборов  Кирило Альбертович, зав. кафедрою Основ конструювання механізмів і машин, Басс Костянтин Маркович, зав. кафедрою Автомобілей и автомобільного господарства.

diplom5.jpg

kangu.jpg


«Электромобіль КАНГУ 111»

Призначений для тренувальних заїздів і змагань по картингу, переміщень співробітників парків розваг, промислових і комунальних підприємств, аеропортів, залізничних вокзалів і тому подібне. Кількість деталей - 1275.

Завдяки проведенню на кафедрі Основ конструювання механізмів і машин конкурсів та олімпіад студентам надається можливість продемонструвати свій досвід та творчі можливості, майстерність, підняти особистий престиж.

Участь в конкурсах і олімпіадах різного рівня всіляко заохочуються керівництвом кафедрі і університету.

Кафедра Основ конструювання механізмів і машин націлена на популяризацію інженерних професій, впровадження сучасних інформаційних технологій в освіту і підтримку талановитої молоді.
© 2006-2020 Інформація про сайт