Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Новини кафедри конструювання, технічої естетики і дизайну

Отримай новини поштою. Уведіть Ваш E-mail:


 

04.04.2013

Міжнародний семінар «День знань з компанією АСКОН» - звіт

4 квітня 2013 року російська компанія «АСКОН» і ДВНЗ «Національний гірничий університет» провели спільний семінар «День знань із компанією АСКОН» » (Лист МОНмолодьспорт № 1/9-38 від 22.01.13 року «Про план проведення наукових конференцій та семінарів з проблем вищої освіти і науки на 2013 рік»), присвячений питанням застосування новітніх систем проектування в навчальному процесі для підготовки інженерних кадрів у різних сферах діяльності.

Захід зібрав не тільки однодумців з Національного гірничого університету, але й більш ніж 50 представників з навчальних закладів практично всіх регіонів України, що використовують програмне забезпечення АСКОН у навчанні студентів та у своїй науково-дослідній діяльності.

3.jpg

2.jpg

Семінар відкрив завідувач кафедри основ конструювання механізмів і машин ДВНЗ НГУ доцент Кирило Альбертович Зіборов, розповівши про співпрацю Університету з компаній АСКОН протягом 7 років і здобутки за цей час, як в навчальному процесі, так і в конкурсах, що проводяться компанією.

1.jpg

Вітання учасникам семінару від ректорату виголосив перший проректор ДВНЗ Національного гірничого університету професор Пілов Петро Іванович. У своєму виступі він підкреслив значимість підготовки сучасних фахівців з проектування в гірничій галузі та подякував ентузіастів за внесок у розвиток авторизованого центру АСКОН. Проректор спільно з представником компанії АСКОН вручили грамоти та цінні призи переможцям олімпіади з 3D-моделювання, що пройшла в університеті 21.03.2013г. на базі кафедри основ конструювання механізмів і машин.

4.jpg

Керівник освітньої програми АСКОН Ганна Іващенко (Санкт-Петербург, Росія) розповіла про ініціативу компанії по підготовці інженерних кадрів, яка реалізується з 1992 року і забезпечує безперервний зв'язок на всіх етапах освітнього процесу. Учасникам семінару були представлені головні проекти програми, що дозволяють організувати якісний навчальний процес із застосуванням сучасних інформаційних технологій. Ганна провела вікторину, в якій за правильні відповіді про компанії АСКОН були вручені цінні призи від спонсора.

5.jpg

Продовженням семінару стали доповіді професора кафедри основ конструювання механізмів і машин Проціва В.В., директора центру САПР ТМ, інженера-технолога ПО «Південне» Войчішена А., аспірантів кафедри автомобілів та автомобільного господарства Федоряченко С.А. і Кривди В.В. про можливості використання програмних продуктів АСКОН у своїй викладацькій і науковій діяльності. Доповідачі поділилися досвідом реалізації можливостей програм в виконанні курсових і дипломних проектів студентами, у викладанні дисциплін інженерного напрямку, вивченні динаміки систем в дисертаційних дослідженнях.

У другій частині семінару менеджерами компанії АСКОН були представлені нові продукти в секціях «Архітектура і будівництво» і «Машинобудування». У програму презентацій входили:

 Представлення корпоративного рішення АСКОН для управління проектною організацією на базі систем ЛОЦМАН: ПГС 2013, ЛОЦМАН: ОРД 2013 і мобільного клієнта ЛОЦМАН: 24;

 Демонстрація технології інтелектуального будівельного проектування MinD на базі КОМПАС-3D: компоненти та методика застосування технології, переваги роботи, інтеграція з розрахунковими програмами, фотореалістіка і результати проектування;

 Нова версія модуля планування та управління проектами Rubius Project Manager і багато іншого.

Всі гості семінару мали реальну можливість отримати консультацію фахівців АСКОН з виникаючих питань. Явні та незаперечні переваги «продуктів» не залишили байдужими нікого з учасників.


Матеріали доповідей


  • Иващенко A. Возможности для подготовки и повышения квалификации инженерных кадров.
  • Иващенко A. Авторизованный учебный центр АСКОН на базе учебного заведения.
  • Процива В.В. Использование САПР КОМПАС российской компании АСКОН при изучении курса «Детали машин» и выполнении курсового проекта.
  • Войчишена А. Особенности учебного процесса по технологической подготовке производства на основе программ "Компас-3D" и "FeatureCAM".
  • Федоряченко С.А. Функционал КОМПАС-3D при формировании задач исследования динамики механической системы.
  • Кривда В.В. Анализ исследования динамики 3D-моделей.

  • До списку

    Сервіси

    Розклад

    Соціальні мережі

    Facebook
    YouTube

    Інформаційне партнерство

    Прес-центр
    Закон про вищу освіту
    © 2006-2024 Інформація про сайт