Відкрита лекція від інженера ТОВ "ШКОДА ТРАНСПОРТЕЙШН УКРАЇНА" Вишневецького Владислава: "Проектний менеджмент та організація діяльності конструкторського бюро".
Головне із вебінару - приділяємо увагу усім дисциплінам без виключення, акцентуємо увагу на іноземній мові, вчимося комунікувати, вивчаємо #Матеріалознавство
Мотивація до здобуття вищої інженерної освіти у НТУ "Дніпровська політехніка", адже Владислав є випускником Кафедри конструювання, ТЕ і дизайну, НТУ "Дніпровська політехніка"
В рамках дисципліни "Кваліметрія та контроль якості матеріалів і виробів" на базі Товариства технічного нагляду "ДІЄКС" в лабораторії контролю якості експерт з промислової безпеки Андрій ШЕБЕКО (Голова атестаційної комісії зі спеціальності 132 матеріалознавство) провів практичне заняття для здобувачів освітньої програми Промислова естетика і сертифікація матеріалів і виробів спеціальності 132 Матеріалознавство. Під час заняття здобувачі ознайомилися з діючим на підприємстві метрологічним обладнанням і дізналися методики проведення випробувань та аналізу результатів в професійних умовах.
Чекаємо нових зустрічей на підприємстві для відпрацювання професійних навичок.
Співпраця між Луцький національний технічний університет та НТУ "Дніпровська політехніка" - Dnipro University of Technology набирає обертів. Внутрішня академічна мобільність для студентів спеціальності 132 Матеріалознавство - обмін досвіду та здобуття нових знань
Щиро вітаємо наших колег - доцентів кафедри конструювання, технічної естетики і дизайну
Наталію Ротт
Антона Клименка
та їх учнів з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції "Екологічно-безпечні технології та ресурсозбереження"
Юлію Гамецьку (уч. 11 кл., Слобожанський ліцей, "Проект купольного будинку з екологічних місцевих матеріалів")
Олександру Курило (уч. 10 кл., Дніпровський ліцей #97, проект "Розумне вирощування та моніторинг рослин для STEM-проекту у сучасному ліцеї на базі ARDUINO")
Бажаємо учням-переможцям та їх керівникам і надалі досягати нових висот!
19.02.2024E-Formula Dniprotech 2.0
Розкрий свою творчість на E-Formula Dniprotech 2.0! Приєднуйся до кола переможців в НТУ "Дніпровська політехніка" - Dnipro University of Technology вже другий рік поспіль.
Це не лише інноваційний та креативний освітній захід; це твоя можливість засяяти як підприємець, інженер, електрик, програміст, дизайнер, маркетолог, аналітик чи еколог поруч із найкращими у команді!
Хто очікується?
Здобувачі вищої освіти різних курсів та спеціальностей #ДніпровськаПолітехніка. Реєстрація за посиланням http://surl.li/qlkiq
16.02.2024Відкрита лекція
Сьогодні відбулася перша відкрита лекція регулярного циклу від фахівця у галузі матеріалознавства та лиття компанії ТОВ "ГРОСТЕХНІКС" Юрія ОГОЛЯРА (для студентів спеціальностостей 132 - Матеріалознавство, 131 - Прикладна механіка) https://grosstechnics.com
Компанія "Гростехнікс" є українським інжинірінговим бюро, яке проектує та виготовляє обладнання важкої промисловості для потреб гірничо-збачагувальних комбинатів, сталеливарних заводів, трубопрокатних виробництв та іншіх галузей важкої промисловості.
Відкрита лекція від інженера ТОВ "ШКОДА ТРАНСПОРТЕЙШН УКРАЇНА" Вишневецького Владислава "Проектний менеджмент та організація діяльності конструкторського бюро"
Для кого: студенти 132 Матеріалознавство (Промислова естетика і сертифікація виробничого обладнання); студенти 132 Матеріалознавство (Промислова естетика і сертифікація матеріалів та виробів)
Синергія досвіду фахівців НТУ "Дніпровська політехніка" та енергії молодих спеціалістів призводить до неочікуваних результатів!
Так сталося і зі студентсько-аспірантською спільнотою, яка під керівництвом Сергій Федоряченко та Sergiy Khudoliy втілюють у реальність 2 міжфакультетських проєкти. Співпраця механіко-машинобудівного та електротехнічного факультету виходить на новий рівень.
Швидкий реінжиніринг засобами оптичного сканування - частина практичної підготовки студентів-матеріалознавців. Об'єкт проектування+матеріал=кінцевий виріб
Відтепер лабораторні роботи з ергономіки, промислового дизайну, адитивних технологій, технічної біоники та інших дисциплін освітньої програми "Промислова естетика і сертифікація матеріалів та виробів" покращують практичні аспекти підготовки