Персональна сторінка
|
Зіборов Кирило Альбертович, декан факультету ММФ, кандидат технічних наук, доцент (закінчив: Дніпропетровський гірничий інститут, інженер-механік).
|
Інформація
Закінчив з відзнакою Дніпропетровський гірничий інститут за спеціальністю "Гірничі машини і комплекси". Кваліфікація за дипломом – гірничий інженер-механік.
Кандидат технічних наук за спеціальностями 05.15.16 «Гірничі машини»; 05.02.09. «Динаміка і міцність машин, приладів і апаратури», диплом КН № 011757.
Доцент кафедри прикладної механіки, диплом ДЦ № 003445. Завідувач кафедри конструювання, технічної естетики і дизайну з 2019 року.
Основні етапи трудової та науково-педагогічної діяльності:
- інженер заводу НВО Дніпропрес;
- аспірант кафедри прикладної механіки Дніпропетровського гірничого інституту (ДГІ);
- асистент кафедри прикладної механіки Національної гірничої академії (НГА) України;
- доцент кафедри прикладної механіки Національного гірничого університету (НГУ), завідувач кафедри ІГ, ОКММ, КТЕД;
- з 2023 р. дотепер – декан механіко-машинобудівного факультету НТУ «Дніпровська політехніка».
Підготовлено навчальні курси для галузей знань: 13 «Механічна інженерія», 18 «Виробництво і технології», 27 «Транспорт», 05 Суспільні та поведінкові науки»: «Теорія механізмів і машин»; «Деталі машин»; «Теорія механізмів і машин та деталі машин»; «Механічні передачі гірничих машин»; «Принципи інженерії», «Ергономіка і технічна естетика»; «Організація та управління виробництвом технічного обслуговування та ремонту автомобілів»; «Організація діяльності у сфері якості, стандартизації та сертифікації».
Виконується керівництво курсовим проектуванням, дипломних проектів для галузей знань: 13 «Механічна інженерія», 27 «Транспорт».
Наукова робота пов'язана з дослідженнями по створенню методів оптимізації параметрів приводу технологічного транспорту з покращеними динамічними та підвищеними тягово-гальмівними властивостями. Автор понад 200 публікацій, з них більше 100 наукових та 24 навчально-методичного характеру. В співавторстві – понад 60 авторських свідоцтв та патентів України.
За час роботи виступав як керівник та відповідальний виконавець тем, виконував науково-дослідні держбюджетні теми:
· ГП-47 «Теоретичне обґрунтування вибору параметрів, інженерна побудова сімейства секційних шахтних локомотивів з підвищеними експлуатаційними показниками»; ГП-317 «Теоретическое обоснование технических решений по повышению эксплуатационных характеристик шахтного колесного транспорта»; ГП-414 «Розробка теорії, методів розрахунку та технологій створення гірничого обладнання нового покоління»; ГП-499 «Створення методики прогнозування параметрів технічного стану складних електромеханічних систем електричних та гібридних автомобілів» та ін.
та договірні роботи: «Розробка вузла кріплення колісних пар пропарювальної вагонетки»; «Підвищення зносостійких характеристик опор ковзання з високоміцних чавунів»; «Методика по розміщенню функціонального обладнання для уніфікаціїї зарядних станцій електромобілів та автомобілів з гібридною силовою установкою»; «Визначення основних проектних параметрів зубчастої передачі редуктора SST-110»; «Рекомендації із використання електрообладнання електромобілів та автомобілів з гібридною силовою установкою для оптимізації витрат на електропостачання житлових та офісних приміщень».
Гарант освітньо-професійної програми «Промислова естетика і сертифікація виробничого обладнання» спеціальності 132 Матеріалознавство НТУ «Дніпровська політехніка». Експерт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.