Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank
 

Роз'яснення щодо реєстрації на вступні випробування до магістратури.

Завантажити

Заява-анкета для оформлення екзаменаційного листка

Завантажити

AKKREDITATION2020.jpg

Ласкаво просимо

Національний технічний університет "Дніпровська політехніка" вже багато років тому вийшов на міжнародний простір. Ми стабільно підтримуємо ділові відносини більш ніж з 40 університетами та науковими установами 20 країн Західної та Центральної Європи, Азії, Північної Америки.

В університеті працюють Українсько-німецький культурний, Українсько-американський лінгвістичний, Українсько-іспано-латиноамериканський центри, а також центри енергозбереження та енергоменеджменту, технічного захисту інформації, мовної підготовки, естетичного розвитку, гемологічний. І кожен за бажанням може пройти тут курс навчання чи отримати консультацію. Завдяки такій поглибленій підготовці, а також багатостороннім зв'язкам університету з зарубіжними університетами, наші студенти й аспіранти отримують міжнародні стипендії на навчання або стажування у вищих навчальних закладах Німеччини, Польщі, Великобританії, Іспанії та США.

Магістратура дизайн

Кафедра конструювання, технічної естетики і дизайну починає набір студентів на магістратуру і бакаловрат за новою освітнею програмою «Промислова естетика і сертифікація виробничого обладнання» за спеціальністю 132 «Матеріалознавство».

Випускники кафедри матимуть знання з аналізу даних, математичного і фізичного моделювання систем, організаційного, інформаційного та правового забезпечення виробництва, промислового дизайну, кваліметрії і управління якості і т.д.

Для навчального процесу фахівцями кафедри підготовлена оптимальна кількість дисциплін, що в своїй послідовності дозволяють слухачам отримати максимальну кількість сучасних знань, що роблять їх конкурентоспроможними на ринку праці, не перевантажуючи надлишковими теоретичними курсами.

Освітня програма «Промислова естетика і сертифікація виробничого обладнання» дає можливість отримати перспективну роботу на провідних промислових підприємствах як України так і за кордоном.

За додатковою інформацією щодо вступу на спеціальність можна звертатися до приймальної комісії НТУ«ДП» або безпосередньо на кафедру конструювання, технічної естетики і дизайну, що розташована в 1 корпусі НТУ«ДП» ауд. 124.prizi.jpg
Конкурси, олімпіади
Форуми і семінари

Консультації з питань вступу


Механіко-машинобудівний факультет


Кафедра “Автомобілі та автомобільне господарство”
Напрям підготовки: 6.070106 - Автомобільний транспорт;
Кваліфікація: Фахівець з автомобільного транспорту;
Спеціальність: 7.07010601 - Автомобілі та автомобільне господарство;

Кафедра технології гірничого машинобудування
Напрям підготовки: 6.050502 - Інженерна механіка;
Кваліфікація: Інженер механік;
Спеціальність: 7(8)090202 - Технологія машинобудування;

кафедра горной механики
Кафедра "Гірнича механіка"
Напрям підготовки: 6.050301 - Гірнича справа;
Кваліфікація: Гірничий інженер-електромеханік;
Спеціальність: - Енергомеханічні комплекси гірничого виробництва;

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт