Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Персональна сторінка

Laukhin.png

 Лаухін Дмитро Вячеславович, доктор технічних наук, професор зі спеціальності «Матеріалознавство» (отримав ступень магістра зі спеціальності «Матеріалознавство» у Національному технічному університеті «Запорізька політехніка»)


Інформація

Інформація 

Інформація

У 2002 р. захистив кандидатську дисертацію на тему: «Особливості зміцнення низьковуглецевих сталей мікролегованих ніобієм і ванадієм» (науковий керівник – проф. В. І. Большаков. У листопаді 2007 р. Д. В. Лаухін вступив в докторантуру ПДАБА, яку закінчив в 2010 р. Після закінчення докторантури він продовжує роботу доцентом на кафедрі матеріалознавства та обробки матеріалів і веде науково-дослідну роботу в лабораторії експериментальних досліджень. У 2012 р. успішно захищає докторську дисертацію на тему: «Теоретичні основи формування субструктури, структури і властивостей товстолистового прокату з низьковуглецевих мікролегованих будівельних сталей» (науковий консультант – проф. В. І. Большаков). 26 вересня 2012 р. йому був присуджений вчений ступінь доктора технічних наук і в лютому 2013 р. він був обраний професором кафедри матеріалознавства та обробки матеріалів.

У 1998 за перемогу у всеукраїнському конкурсі молодих вчених був нагороджений премією Кабінету Міністрів України. У 2011 році став Лауреатом премії ім. К. Ф. Стародубова «За значний внесок у галузі матеріалознавства». В 2015 році був нагородженій «Великою срібною медаллю» за кращу опубліковану роботу в галузі будівельної науки. «Цикл наукових та науково-методичних публікацій, присвячених проблемам розробки технологій виробництва високоміцних сталей».

З 2021 року працює професором кафедри Конструювання, технічної естетики і дизайну в Національному технічному університеті «Дніпровська політехніка». В той же рік під його керівництвом захистив кандидатську дисертацію Щудро А.Є. на тему «Особливості формування структури і властивостей зони термічного впливу зварних з’єднань із мікролегованих будівельних сталей». З 2022 року є гарантом підготовки фахівців третього ступеня навчання на здобуття наукового ступеню доктор філософії за спеціальністю «Матеріалознавство». На теперішній час він продовжує роботу професором на кафедрі Конструювання, технічної естетики і дизайну і веде активну науково-дослідну роботу.

Стажування в Інституті чорної металургії ім. З.І. Некрасова НАН України з 22 листопада 2023 р. по 22 січня 2024 р.

Підвищення професійної кваліфікації за програмою "Сучасні тенденції вищої освіти в країнах Європейського Союзу. Досвід Технічного університету міста Варна, Болгарія". Термін проходження: квітень - червень 2024 року. Місце стажування: Технічний університет Варна, Болгарія. Обсяг програми: 180 годин (6 кредитів). Сертифікат

Участь у Міжнародному тижні працивників в галузі металургії в рамках програми Erasmus+. Термін проходження: 23 вересня 2024 р. – 27 вересня 2024 р. Місце стажування: Технічний університет гірничої академії Фрайберг, Німеччина. Сертифікат. Програма події.

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2025 Інформація про сайт