Кафедра конструювання, технічної естетики і дизайну в рамках проекту «Зустріч з фахівцем» 5 листопада 2020 року організувала онлайн зустріч студентів спеціальності 132 Матеріалознавство і студентів які вивчають вибіркові дисципліни на кафедрі КТЕД з моушен-дизайнером Давідом Загером. Давід виступив з повідомленням про використання сучасних технологій, висвітлив сфери використання кінематографічних проектів.
20 жовтня на базі кафедри КТЕД відбулася дискусія присвячена питанням розробки та дизайну ігор. Запрошений фахівець - Микола Самарін, продюсер компанії Fracture Lab, гейм директор Size of Games починав свою кар'єру в ігровій індустрії з позиції VFX artist і успішно працює більше 7 років.
Нагадаємо, студенти спеціальності 132 Матеріалознавство які навчаються за освітньою програмою "Промислова естетика і сертифікації матеріалів і виробів" відвідали музей "Машина часу", де взяли участь у вікторині "3D окуляри". Свої враження та емоції студенти повинні були виразити в інстаграм публікації.
Начебто час ще є, але він такий швидкопливний. Епідеміологічні умови вносять свої корективи в діяльність навчальних закладів. Карантин обмежує спілкування зі студентами, а мидуже цінуємо спілкування віч на віч.
На кафедрі КТЕД відбулась зустріч першокурсників з колективом кафедри. Здобувачів бакалаврської програми "Промислова естетика і сертифікації матеріалів та виробів " спеціальності 132 Матеріалознавство познайомили з інфраструктурою університету, провели інструктаж з використання і реєстрацію в корпоративних мережах університету.
Сьогодні останній день представлення робіт та підведення підсумків конкурсу на кращий рекламний пост або відгук про участь студентів у проекті «3D кабінка» який представлений працівниками музею «Машина часу» і колективом кафедри конструювання, технічної естетики і дизайну.
Студенти кафедри конструювання, технічної естетики і дизайну спеціальності 132 Матеріалознавство ОП «Промислова естетика і сертифікація виробничого обладнання» під керівництвом викладачів (Письменкова Т.О. і Вернер І.В.) відвідали Музей «Машина часу». В музеї студенти мали змогу оглянути інтерактивні кліпи в форматі 360 градусів. Задля досягнення максимального ефекту присутності в приміщенні музею «Машини часу» встановлено кабінку канатної дороги в якій і відбувається трансляція в шоломі віртуальної реальності інтерактивного кліпу в форматі 360 градусів. Віртуальна реальність дозволяє не лише побачити красу міста, а навіть відчути імітацію вітру і пережити відчуття польоту над річкою Дніпро.
У період карантину викладачі кафедри активно підвищували рівень своїх знань навчаючись в освітній мережі викладачів світового лідера виробників дизайнерського програмного забезпечення - концерну Adobe. Проходячи курси і тренінги за результатами виконаних робіт отримували сертифікати про успішне закінчення відповідних курсів. В процесі навчання їм було присвоєно статус Adobe Creative Educator.
Новий рік, навіть навчальний, це нове життя де є безліч нових зустрічей, нових подій, нових друзів, нових бажань… А все нове це завжди приємно та цікаво.
І не зважаючи на форму взаємодії в умовах COVID 19 сподіваємося на плідну роботу з максимальним результатом!
Бажаємо наснаги, творчих успіхів, цікавих проектів та перемог! Хай Вам щастить!