Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Счетчик PR-CY.Rank

Новини кафедри основ конструювання механізмів і машин

Отримай новини поштою. Уведіть Ваш E-mail:


  RSS

13.11.2019 Крок назустріч новим можливостям

13 листопада 2019 на кафедрі конструювання, технічної естетики і дизайну відбулась чергова зустріч з представниками ринку праці і здобувачами вищої освіти. Цього разу в якості роботодавців став лідер українського ринку світлопрозорих конструкцій, компанія «Stekloplast» http://stekloplast.ua/.

24.10.2019 Коло однодумцiв

Кафедра конструювання, технічної естетики і дизайну системно проводить семінари, конференції та круглі столи. Таким чином всі бажаючі, а саме, студенти, абітурієнти, викладачі, науковці та стейкхолдери мають постійну можливість безпосереднього контакту один з одним. Так 24.10.2019р. відбувся круглий стіл із стейкхолдерами, де обговорювалися нагальні питань з розвитку та реформування освітньо-професійної програми «Промислова естетика і сертифікація виробничого обладнання», щодо сучасних потреб і вимог суспільства.

17.10.2019 Перша спроба

Нещодавно магістри які навчаються за освітньою програмою «Промислова естетика і сертифікація виробничого обладнання» спеціальності 132 «Матеріалознавство» мали можливість представити результати своєї майбутньої атестаційної роботи в рамках відритої міжкафедральної дискусії.

10.10.2019 Зустріч стейкхолдерів

10.10.2019 р. на кафедрі конструювання, технічної естетики та дизайну відбулося засідання круглого столу - «Освіта очима студента», де розглядались питання змістовного наповнення освітньо-професійної програми «Промислова естетика і сертифікація виробничого обладнання». 

09.10.2019 НОВІ МОЖЛИВОСТІ МІЖНАРОДНОЇ СПІВПРАЦІ

З 6-го по 8-го жовтня 2019 року на запрошення компанії «RowMaterials» (регіональний центр у місті Фрайберг, Німеччина) та за підтримки Фрайберзької гірничої академії делегація НТУ «Дніпровська політехніка» у складі професора Проціва В.В. та доцентів Чуріканової О.Ю., Федоряченко С.О., Логінової А.О. відвідала Берлін із робочим візитом.

17.09.2019 Зміцнюючи співробітництво

17 вересня 2019 року відбулася віртуальна он-лайн конференція між співробітниками НТУ «Дніпровська політехніка» та Навоїйського державного гірничого інституту (Узбекистан). 

07.09.2019 Нове ім’я і перші досягнення

Розширюючи обрії і сферу своєї діяльності, рухаючись в напрямку сучасних тенденцій ринку праці кафедра основ конструювання механізмів і машин змінила свою назву та вперше здійснила набори бакалавра на ОП "Промислова естетика і сертифікація виробничого обладнання" спеціальності 132 Матеріалознавство. 

05.08.2019 З НОВИМИ ПАРТНЕРАМИ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

В рамках підготовки до нового навчального року представники кафедри конструювання, технічної естетики і дизайну відвідали головний офіс торгової компанії «АКЦЕНТ». ТК «АКЦЕНТ» - офіційний дилер турецької компанії PASABAHCE (Пашабахче), яка спеціалізується на виробництві посуду для домашнього та професійного використання http://akcentposuda.com.ua/.

11.07.2019 Візит до компанії «Stekloplast»

Поміж літніх канікул кафедра конструювання, технічної естетики та дизайну (в минулому основ конструювання механізмів і машин) продовжує пропонувати своїм студентам, що навчаються за спеціальністю 132 "Матеріалознавство" по освітній програмі «Промислова естетика та сертифікація виробничого обладнання», цікаві заходи що мають на меті осучаснення їх знань та підготовку до реальних умов ринку праці.

14.06.2019 Шановні студенти!

Кафедра основ конструювання механізмів і машин (конструювання, технічної естетики та дизайну) дякує Вам за вибір наших дисциплін вибіркового циклу підготовки. Приємно усвідомлювати, що Ви з нами, а значить, ми Вам необхідні. Дякуємо!

Чекаємо Вас в наших аудиторіях 1 вересня 2019 року.

07.06.2019 Adobe Campus Leader

Кафедра ОКММ вітає інженера лабораторії інформаційних технологій проектування Вернера І.В., який за активну діяльність в міжнародній освітній мережі викладачів отримав статус Adobe Campus Leader терміном на 1 (по травень 2020) рік.

17.05.2019 Про моду по новому! )))

25.04.2019 Наукова весна 2019

25-26 квітня 2019 року на базі кафедри основ конструювання механізмів і машин відбулося засідання секції «Матеріалознавство та технічна естетика» в рамках десятої ювілейної всеукраїнської науково-технічної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених, присвяченої 120-річчю НТУ «Дніпровська політехніка» «Наукова весна».

18.04.2019 Он-лайн зустріч зі школярами

Національний технічний університет "Дніпровська політехніка" провів профорієнтаційну он-лайн зустріч зі школярами із сільських районів (18.04.2019).

08.02.2019 Вебінар із школярами

Національний технічний університет "Дніпровська політехніка" провів профорієнтаційну он-лайн зустріч зі школярами.

03.02.2019 Відкрите заняття з налаштування системи Google Shopping

Викладачі кафедри основ конструювання механізмів і машин разом зі студентами магістратури спеціалізації «Промислова естетика та сертифікація виробничого обладнання» в рамках теоретичних занять з дисципліни «Продакт дизайн» відвідали відкрите заняття з налаштування системи Google Shopping.

01.02.2019 Ярмарок ідей: транспорт майбутнього

Першого лютого на кафедрі основ конструювання Дніпровської політехніки відбулось засідання журі на якому були винесені рішення за розподілом призових місць у Всеукраїнському конкурсі "Ярмарок ідей: транспорт майбутнього". Конкурс проводиться ГО «Освітній центр «Відкрите Знання» спільно із більшістю ВНЗ Дніпровського регіону.

12.12.2018 Промисловий дизайн – вимір сучасності

викладачі та студенти (спеціалізації «Промислова естетика та сертифікація виробничого обладнання» спеціальності 132 Матеріалознавство) кафедри ОКММ відвідали виставку «Dnipropetrovsk region Industrial Design» яка відкрилася в Музеї українського живопису. 

02.12.2018 Екзамени як свято

До зимової сесії студенти першого курсу механіко-машинобудівного факультету підійшли зі святковим настроєм. Півріччя активної та напруженої роботи дозволило їм на іспитах відчувати себе впевнено і радісно. Вітаємо з успішною здачею екзаменів з ІТ дисциплін. Бажаємо творчих успіхів і звершень у майбутньому.

11.10.2018 Навчатися ніколи не пізно

Workshop – новий і дуже популярний метод додаткової освіти який приваблює не тільки молодь. Все більше число людей прагне розширювати свій професійний кругозір і формувати нові навички.

Така нетрадиційна форма навчання зацікавила і викладачів кафедри основ конструювання механізмів і машин (конструювання, технічної естетики і дизайну) НТУ «ДП».

27.09.2018 Захист дисертаційної роботи

PhD

26 вересня 2018 року на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.080.08 при Національному технічному університеті «Дніпровська політехніка» відбувся успішний захист дисертаційної роботи за спеціальністю: 05.02.09 – «Динаміка та міцність машин» асистента кафедри основ конструювання механізмів і машин Федоскіної Олени Валеріївни. Тема дисертаційної роботи, представленої на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук: “Динаміка віброударного подрібнювача з похилою робочою камерою ” (науковий керівник – д.т.н., професор Франчук В.П.).

03.09.2018 Вітаємо з нагородою!

medal.gif

За значний особистий внесок в справу навчання та виховання студентів, вагомі результати, що були отримані впродовж навчального року, високу відповідальність та постійне підвищення професійного рівня, підготовку навчально-матеріальної бази до нового 2018–2019 навчального року доцент кафедри основ конструювання механізмів і машин Письменкова Тетяна Олександрівна нагороджена «Срібною медаллю».

Колектив кафедри ОКММ вітає колегу з отриманою нагородою та бажає подальших успіхів в професійній діяльності, цікавих та корисних здобутків. 

18.08.2018 Цікавий досвід є корисним

Викладачі кафедри ОКММ взяли участь у відкритій лекції студентки п’ятого курсу ПДАБА. Natalia Azyoma розповіла про свою подорож в DSAA. DSAA – школа дизайну і прикладного мистецтва у невеликому містечку Ля Суттерен (Франція) яка займається проблемами еко-дизайну орієнтовного на етичні цінності та необхідні для громадян сучасного світу. 

09.07.2018 Літня школа 3D моделювання 2018 - звіт

У червні 2018 року на базі лабораторії інформаційних технологій проектування кафедри основ конструювання механізмів і машин НТУ «Дніпровська політехніка» був успішно проведений вже широко відомий освітній проект «Літня школа комп'ютерного моделювання».

21.06.2018 Ідеї поруч з нами

«Необхідно бачити, не тільки дивитися» - під таким гаслом пройшов коворкінг «HoReCa. Архитектура еды. Влияет ли дизайн на успех?». Організатори заходу влаштували справжнє свято для дизайнерів та усіх зацікавлених і якимось-чином причасних до творчості та творення – світський Event. 

15.06.2018 Сучасна традиція.

У самий розпал сесії на кафедрі основ конструювання механізмів і машин пройшов публічний захист курсових робіт серед студентів механіко-машинобудівного факультету з дисципліни: «Теорія механізмів і машин», що стало вже традицією.

04.06.2018 У вирії подій!

Викладачі кафедри основ конструювання механізмів і машин Національного технічного університет «Дніпровська політехніка» продовжують приймати активну участь в міських заходах з метою отримання досвіду та творчої натхненності для розвитку спеціалізації «Промислова естетика та сертифікація виробничого обладнання» в спеціальності «Матеріалознавство».

Так представники кафедри взяли участь у відкритій дискусії з Деном Кінкейдом – відомим на весь світ фахівцем з повернення до життя індустріальних зон.


Літня школа 3D моделювання 2018 03.06.2018 Літня школа 3D моделювання 2018

Запрошуємо всіх бажаючих добре провести час в колі однодумців на курсах тривимірного моделювання в лабораторії інформаційних технологій проектування.

Під час навчання Ви зможете ознайомитися з основами тривимірного моделювання елементів інтер'єру в програмному продукті Autodesk 3Ds Max

01.04.2018 Унікальність генія сюрреалізму в реаліях сьогодення

Викладачі кафедри ОКММ скористалися унікальною можливістю особисто познайомитися зі своєрідною творчістю Сальвадора Далі. Єдина в Україні виставка тиражної графіки і кольорової літографії Сальвадора Далі Biblia Sacra пройшла в Дніпрі в приміщенні Музею українського живопису.

09.02.2018 Захист дисертаційної роботи

PhD

9 лютого 2018 року на спеціалізованій раді Інституту геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова НАН України відбувся захист дисертаційної роботи за спеціальністю: 05.05.06 – «Гірничі машини» асистента кафедри основ конструювання механізмів і машин Логінової Анастасії Олександрівни. Тема дисертаційної роботи, представленої на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук: “Обґрунтування раціональних параметрів та кінематичної схеми ударно-відцентрового дезінтегратору” (науковий керівник – к.т.н., доцент Зіборов К.А.).

04.12.2017 Набір студентів на магістратуру

Кафедра основ конструювання механізмів і машин починає набір студентів на магістратуру за новою спеціалізацією «Промислова естетика і сертифікація виробничого обладнання» за спеціальністю 132 «Матеріалознавство».

01.12.2017 Конкурс логотипів

1 грудня 2017 року на кафедрі основ конструювання механізмів і машин пройшло урочисте вручення подарунків і сертифікатів переможцям конкурсу з розробки логотипу кафедри. 

20.11.2017 У колі подій - Дизайнерське Бієнале

Прагнучи бути обізнаними та корисними сучасному студенту викладачі кафедри основ конструювання механізмів і машин цікавляться подіями міста в напрямку естетики форм, технологій та засобів їх створення.

Так представники кафедри відвідали Міжнародний Бієнале дизайну «COW 2017» - конкурсний фестиваль, в якому взяли участь дизайнери з різних країн світу.

02.11.2017 Медаль Динника

medal.gif

За високий рівень підготовки та участь у науковій конференції Informational Technologies in Science & Education” рішенням Вченої ради Державного ВНЗ "Національний гірничий університет" доцент кафедри ОКММ Федоряченко Сергій Олександрович нагороджений медаллю Динника.

30.10.2017 Засідання об’єднаного наукового семінару

23 жовтня 2017 року відбулося засідання об’єднаного наукового семінару зі спеціальностей: 05.05.06 – «Гірничі машини», 05.02.09 – «Динаміка та міцність машин», 05.15.10 – «Буріння свердловин» присвячене доповіді асистента кафедри основ конструювання механізмів і машин Логінової Анастасії Олександрівни за темою дисертаційної роботи “Обґрунтування раціональних параметрів та кінематичної схеми ударно-відцентрового дезінтегратору” представленої на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук (науковий керівник – к.т.н., доцент Зіборов К.А.)

15.10.2017 Віртуальна конференція “Informational Technologies in Science & Education”.

15 листопада 2017 року в ДВНЗ «Національний гірничий університет», у співпраці із Велорським технологічним університетом (Індія) та Університетом Кастилья-Ла-Манча (Іспанія) та Римського університету Тор Вергата (Італія). вдруге відбулася віртуальна конференція “Informational Technologies in Science & Education”.

12.10.2017 Пенсіонери сіли за парти

Для підвищення комп’ютерної грамотності пенсіонерів, на кафедрі основ конструювання механізмів і машин, за підтримки Департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради, в серпні-жовтні пройшов культурно - просвітницький соціальний захід «Університет третього віку».

06.10.2017 Форум гірників-2017

Щорічна міжнародна науково-технічна конференція «Форум гірників-2017» пройшла у Національному гірничому університеті в період з 4 по 7 жовтня.

26.09.2017 Informational Technologies in Science & Education

26 вересня 2017 року в Державному ВНЗ «Національний гірничий університет», в співпраці із Vellore Institute of Technology (Індія) та Universidad de Castilla-La Mancha (Іспанія), вперше відбулася віртуальна науково-практична конференція “Informational Technologies in Science & Education”. Конференція стала непересічною подією в житті наукової спільноти і викликала великий ажіотаж.

22.09.2017 International Conference "Information Technologies in Science & Education"
Department of Machinery Design Fundamentals (OKMM (укр.) invites to participate in the first India-Ukraine-Spain conference "Information Technologies in Science & Education"

03.07.2017 Захист дисертації

PhD

3 липня 2017 року на спеціалізованій раді Інституту вищої освіти НАПН України (спеціальність 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти) старшим викладачем кафедри основ конструювання механізмів і машин Письменковою Тетяною Олександрівною була успішно захищена дисертація на здобуття наукового ступеню кандидата педагогічних наук. Тема дисертаційної роботи «Педагогічні засади діагностики результатів загальноінженерної підготовки бакалаврів гірництва» (науковий керівник д.п.н, доцент Таланова Ж.В.).

22.06.2017 Розширене засідання кафедри

22 липня 2017 року на розширеному засіданні кафедри основ конструювання механізмів і машин була успішно представлена дисертаційна робота ас. О.В. Федоскіної (науковий керівник проф. В.П. Франчук).

14.06.2017 Розширене засідання

14 червня 2017 року на кафедрі основ конструювання механізмів і машин відбулося розширене засідання кафедри, присвячене доповіді ас. Логінової А.О. про результати виконання дисертаційної роботи за темою «Вибір раціональних параметрів опорного вузла ударно-відцентрових дезінтеграторів» (науковий керівник доц. Зіборов К.А.). 

05.06.2017 Літня школа комп'ютерного моделювання 2017
На кафедрі основ конструювання механізмів і машин стартував новий освітній проект «Літня школа комп'ютерного моделювання». Проект стартував 29 травня 2017 року на базі лабораторії інформаційних технологій і проектування з ініціативи викладачів кафедри основ конструювання механізмів і машин доц. Зіборова Кирила Альбертовича...


13.04.2017 IV міжнародна конференція CITEPTMTI’2017

13-14 квітня 2017 року відбулася IV міжнародна конференція «Сучасні інноваційні технології підготовки інженерних кадрів для гірничої промисловості та транспорту 2017».

20.03.2017 Нагорода "За відданість університету"

medal.gif

Рішенням Вченої ради ДВНЗ "Національний гірничий університет" від 02.08.2017 (Протокол №4) професор кафедри ОКММ Ванжа Геннадій Купріянович нагороджений медаллю "За відданість університету".

05.02.2017 Засоби дистанційної освіти Microsoft Office 365

Кафедра основ конструювання механізмів і машин активно працює над тим, що стати ближче і доступніше кожному студенту. З 06.02.17 викладачі кафедри починають роботу з академічними групами використовуючи засоби дистанційної освіти, а саме хмарний сервіс компанії Microsoft – Office 365.

15.01.2017 80 років

medal.gif

В січні 2017 року доценту кафедри основ конструювання механізмів і машин Жовтяку Опанасу Семеновичу виповнилося 80 років.

На черговому засіданні ректорату Національного гірничого університету ректор Геннадій Григорович Півняк привітав Опанаса Семеновича із його особистим святом і значними професійними досягненнями та вручив почесну нагороду «Срібну медаль НГУ».

Колектив кафедри щиро вітає Опанаса Семеновича і бажає йому родинного затишку, подальшого творчого натхнення і наукових досягнень.

19.12.2016 Нагорода НГУ

medal.gif

Рішенням Вченої ради ДВНЗ «Національний гірничий університет» від 02.06.2016 (Протокол №6) завідувач кафедри основ конструювання механізмів і машин, кандидат технічних наук, доцент Зіборов Кирило Альбертович нагороджений медаллю за відданість університету.

08.12.2016 Практичний IT семінар механіко-машинобудівного факультету

8 грудня 2016 року на базі лабораторії інформаційних технологій проектування кафедри основ конструювання механізмів і машин пройшов практичний семінар механіко-машинобудівного факультету присвячений використанню електронної системи дистанційної освіти Moodle.

 

06.12.2016 Презентація студентських робіт з дисципліни Комунікативний дизайн.

6 грудня 2016 року на кафедрі основ конструювання механізмів і машин проведена перша презентація студентських робіт з дисципліни «Комунікативний дизайн».

30.11.2016 IT семінар механіко-машинобудівного факультету

30 листопада 2016 року на базі кафедри основ конструювання механізмів і машин пройшов семінар механіко-машинобудівного факультету по можливостям інформаційних систем і технологій університету для забезпечення навчального процесу для співробітників ВНЗ.


23.11.2016 Всеукраїнський семінар

23 листопада 2016 року у базі кафедри основ конструювання механізмів і машин пройшов всеукраїнський семінар присвячений автоматизації роботи бібліотечних служб вищих навчальних закладів.

16.11.2016 Присвоєння наукового ступіня

PhD

Відповідно до Наказу МОН України «Про затвердження наукових рішень Атестаційної комісії Міністерства про присудження вчених ступенів і присвоєння вчених звань» асистенту кафедри основ конструювання механізмів і машин Пустовому Дмитру Сергійовичу присуджується науковий ступінь - кандидат технічних наук.

15.11.2016 Лауреат премії НГУ

medal.gif
Професор кафедри основ конструювання механізмів і машин Геннадій Купріянович Ванжа став лауреатом премії ДВНЗ «Національний гірничий університет» в галузі науки і техніки.

03.10.2016 ICMPA 2016 - Національний гірничий університет освоює азіатський науковий простір
Національний гірничий університет спільно із австрійським журналом Mechanics, Materials Science & Engineering Journal виступив спонсором видавничого забезпечення конференції International conference on Materials Processing and Applications ICMPA 2016, яку приймає VIT університет.

11.07.2016 Перемога в конкурсі на здобуття премії ДВНЗ «НГУ» в галузі освіти і науки

За результатами таємного голосування членів науково-технічної ради ДВНЗ «НГУ» навчально-наочний посібник «Інженерна графіка», автором якої є професор кафедри основ конструювання механізмів і машин Г.К. Ванжа, визнана лауреатом конкурсу на здобуття премії у галузі освіти і науки.

Колектив кафедри основ конструювання механізмів і машин щиро вітає Геннадія Купріяновича із заслуженою перемогою і бажає подальшого творчого натхнення!

08.07.2016 Захист дисертації

07 липня 2016 р. на спеціалізованій раді ДВНЗ «НГУ» (спеціальність 05.26.01 – Охорона праці) була успішно захищена дисертація на здобуття наукового ступеню кандидата технічних наук Д.C. Пустового (науковий керівник проф. В.І. Голінько). Тема наукового дослідження: «Підвищення ефективності очищення повітря від пилу в аспіраційних системах збагачувальних фабрик».

26.05.2016 Міжнародна конференція CITEPTMTI’2016

26-27 травня 2016 року відбулася міжнародна конференція «Сучасні інноваційні технології підготовки інженерних кадрів для гірничої промисловості та транспорту 2016»

Конференція, що вже стала традиційною, проводилася з ініціативи та на базі кафедри основ конструювання механізмів і машин за підтримки навчального центру "Інфотех", групи компаній «АСКОН», Актюбінської регіонального державного університету ім. К. Жубанова та громадської організації Освітній центр «Відкрите знання».

16.05.2016 Конкурс курсових робіт

16 травня на кафедрі основ конструювання механізмів і машин відбувся конкурс курсових робіт серед студентів механіко-машинобудівного факультету з дисциплін: «Теорія механізмів і машин» та «Деталі машин і підйомно-транспортне обладнання». Змагання проходило в два етапи: відбір кращих робіт професійним журі і конкурс серед фіналістів відбору.

23.03.2016 Семінар «Сучасні технології виробництва: від моделі до готового виробу»

23 березня 2016 року в Національному гірничому університеті, за безпосередньої участі кафедри основ конструювання механізмів і машин, відбувся семінар «Сучасні технології виробництва: від моделі до готового виробу».

01.03.2016 Навчальний посібник «Прикладна комп´ютерна графіка»

Поздоровляємо колектив авторів у складі проф. Проціва В.В., доц. Зіборова К.А., доц. Баса К.М., проф. Ванжи Г.К. із ухваленням рукопису «Прикладна комп´ютерна графіка» вченою радою як навчальний посібник для студентів напрямів підготовки 6.05.05.02 «Інженерна механіка» та 6.07.01.06 «Автомобільний транспорт» (протокол №14 від 20.10.2015 р.).

16.02.2016 Олімпіада з дисципліни «Інженерна графіка».
16 лютого 2016 року на кафедрі основ конструювання механізмів і машин відбулась олімпіада з дисципліни «Інженерна графіка». В олімпіаді взяли участь 36 студентів.

09.02.2016 Міжвузівській педагогічний практичний семінар
9 лютого 2016 року в Національному гірничому університеті на базі кафедри основ конструювання механізмів і машин у співпраці із ГО Освітній центр «Відкрите знання» та «Бізнес–інкубатором НГУ» відбувся міжвузівській педагогічний практичний семінар на тему «Створення сайту на стандартних платформах».

11.01.2016 Привітання з початком другого семестру 2015-2016 навчального року
Співробітники кафедри вітають студентів усіх курсів та спеціальностей з початком другого семестру 2015-2016 навчального року. Це початок нового етапу плідної, цікавої і творчої роботи.

З Новим 2016 роком! 01.01.2016 З Новим 2016 роком!
Колектив кафедри основ конструювання механізмів і машин щиро вітає всіх студентів та співробітників Національного гірничого університету із настанням Нового 2016 року!

06.10.2015 Форум гірників – 2015
Щорічна міжнародна науково-технічна конференція «Форум гірників-2015» пройшла у Національному гірничому університеті в період з 30 вересня по 3 жовтня.

Стажування во Франції 28.09.2015 Стажування во Франції
За останні два століття, Франція створила одну з найбільш передових у світі систем освіти і професійної підготовки.

У рамках міжнародного співробітництва Національного Гірничого Університету та наукових огранізацій країн ЄС кафедра ОКММ знайшла партнера в Національному інституті прикладних наук (м Бурж, Франція). Аспірант кафедри Логінова А.А. взяла участь і стала переможницею грантової програми партнерства наукових організацій України та Франції, за підтримкою посольства Франції в Україні.

01.09.2015 Новий учбовий рік

news2015.jpg

Дорогі викладачі та співробітники, аспіранти, студенти всіх курсів та спеціальностей!

Сьогодні для нас стартував черговий 117-й етап руху до досягнення нових результатів у навчанні, науці, творчості. Ми разом націлені досягти в цьому помітних результатів.

21.05.2015 Міжнародна конференція CITEPTMTI2015
21 травня 2015 на базі кафедри основ конструювання механізмів і машин відбулася II міжнародна конференція «Сучасні інноваційні технології підготовки інженерних кадрів для гірничої промисловості та транспорту 2015».

20.05.2015 Почесна нагорода
Відповідно до розпорядження Придніпровського наукового центру НАН України від 15.05.2015 асистент кафедри основ конструювання механізмів і машин, кандидат технічних наук Федоряченко Сергій Олександрович нагороджений почесною грамотою за плідну наукову і науково-організаційну діяльність.

16.05.2015 Aptis British Council
14.05.15 за технічної підтримки кафедри основ конструювання механізмів і машин науково-педагогічні співробітники ДВНЗ «НГУ» мали змогу пройти тестування з англійської мови за програмою Aptis British Council.

07.05.2015 Присвоєння вченого ступеню

PhD Згідно до Наказу МОН України від 28.04.2015 року № 483 «Про затвердження наукових рішень Атестаційної комісії Міністерства щодо присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань від 28 квітня 2015 року» асистенту кафедри основ конструювання механізмів і машин Федоряченко Сергію Олександровичу присуджується науковий ступень - кандидат технічних наук.

21.04.2015 Тиждень студентської науки

21 квітня 2015 з метою залучення студентської молоді до участі у науково-дослідній роботі та популяризації наукових досягнень, на базі кафедри основ конструювання механізмів і машин було проведено науково-технічну конференцію в рамках «Тижня студентської науки», де І місце посів студент групи ЕМ-13-2 Черних Р.О.

16.03.2015 Вітання з нагородою
Колектив кафедри вітає доцента кафедри Основ конструювання механізмів і машин Додатко Олександра Івановича з високою нагородою - медаллю «За відданість університету», яка була вручена в урочистій обстановці ректором НГУ академіком НАН України Півняком Геннадієм Григоровичем.

01.02.2015 Курси КОМПАС-3D
На базі кафедри Основ проектування механізмів і машин спільно з кафедрою Автомобілів і автомобільного господарства вже другий місяць проходят безкоштовні курси з системи автоматизованого проектування. Заняття проводяться сертифікованими фахівцями в програмі  КОМПАС-3D машинобудівній та архітектурній конфігурації.

16.01.2015 Олімпіада з нарисної геометрії та інженерної графіки
15 січня в Національному гірничому університеті на кафедрі Основ конструювання механізмів і машин пройшов I тур Всеукраїнської студентської олімпіади з нарисної геометрії та інженерної графіки». В олімпіаді брали участь студенти першого курсу напряму «гірництво». Учасники самостійно вирішували завдання у відведений час. Журі оцінювало роботу балами, за результатами яких були присуджені 1,2,3 переможні місця.

01.01.2015 Привітання з Новим 2015 Роком

ball.jpg

Колектив кафедри основ конструювання механізмів і машин сердечно вітає колег та студентів з Новим 2015 роком та різдвом Христовим!
Бажаємо яскравих професійних успіхів, нових перемог і досягнень, творчого натхнення і творчої ініціативи, міцного здоров'я, радості і щастя, миру і благополуччя. Нехай новий 2015 буде для нас усіх вдалим і плідним, наповнений яскравими подіями і добрими справами!

29.12.2014 Привітання з нагородженням грамотою
29 грудня 2014 в Державному вищому навчальному закладі «Національному гірничому університеті» відбулося засідання Вченої ради на якому серед іншого відбулося урочисте нагородження грамотами фонду Соціального захисту, підтримки і допомоги вченим України та членам їх сімей.

25.12.2014 Захист кандидатської дисертації співробітником кафедри
25 грудня 2014 року на засіданні Спеціалізованої вченої ради за спеціальністю «Гірничі машини» при Національному гірничому університеті відбувся захист кандидатської дисертації асистента кафедри основ конструювання механізмів і машин Федоряченко Сергія Олександровича. Тема наукового дослідження «Обгрунтування буксового вузла шахтної вагонетки». Робота виконана під керівництвом завідувача кафедри доцента Зіборова Кирила Альбертовича.

20.11.2014 Зустріч з представниками НДПІ «Механобрчермет»
20 листопада 2014 року відбулася зустріч представників кафедри основ конструювання механізмів і машин з представниками керівництва НДПІ «Механобрчермет» (Україна, м. Кривий Ріг)

01.09.2014 Вітаємо з початком нового навчального року!
Вітаємо студентів та викладачів з радісною датою - початком ювілейного 115-го навчального року в Національному гірничому університеті.
Бажаємо студентам цікавого навчального року, наполегливості, працьовитості, впевненості в своїх силах і підкорення нових освітніх вершин!
Вітаємо чудовий колектив викладачів університету. Дорогі колеги, бажаємо вам бадьорості, професійного та особистісного росту і більше талановитих студентів!
Міцного Всім здоров'я, успіхів, невичерпної енергії, щастя, оптимізму та миру!!

30.08.2014 Нагородження
29 серпня в Національному гірничому університеті відбулася нарада науково - педагогічного складу співробітників на якому були проаналізовані результати діяльності університету за минулий рік та поставлені завдання на новий навчальний 2014-2015 рік.

20.07.2014 10й Бал Випускників

10.07.2014 Попередній захист дисертації

10 липня на кафедрі автомобілів та автомобільного господарства відбувся попередній захист кандидатської дисертації здобувача аспіранта 3-го курсу Федоряченко Сергія Олександровича «Вибір та обґрунтування параметрів буксового вузла шахтної вагонетки».

05.07.2014 Звіт щодо діяльності кафедри
1 липня у рамках ректорату відбулась доповідь завідуючого кафедрою основ конструювання механізмів і машин доцента Зіборова Кирила Альбертовича щодо результатів діяльності за 2013-2014 рік.

02.07.2014 Зміни в законі «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»
Верховна Рада України внесла зміни до закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо гарантій для студентів, аспірантів, педагогічних, науково-педагогічних працівників (№ 4889).

01.07.2014 Новий закон про вищу освіту.
01.07.2014 Верховна Рада прийняла довгоочікуваний закон "Про вищу освіту". "За" проголосувало 276 народних депутатів. "В основі проекту закону" Про вищу освіту "- ідея університетської автономії, насамперед у академічної, організаційної та фінансової сферах. Планується розширення повноважень вчених рад та колективів університету, зокрема право самостійно вибирати ректора, тоді як міністерство буде тільки фіксувати факт вибору" , - коментує ухвалення закону міністр освіти і науки Сергій Квіт.

19.05.2014 Урочисте нагородження на ректораті
Сьогодні на ректораті було урочисто нагороджено медаллю «Знак вдячності» доцента  кафедри основ конструювання механізмів і машин Балашова Сергія Васильовича. Вітаємо!

16.05.2014 Конкурс курсових робіт

У самий розпал сесії на кафедрі основ конструювання механізмів і машин пройшов, конкурс курсових робіт з дисциплін теорія машин і механізмів, деталі машин і підйомно-транспортне обладнання, став традиційним серед студентів механіко-машинобудівничого факультету.

12.05.2014 Візит співробітників на ПАО "Дніпропетровський стрілочний завод"
29.04.2014  Експертна група кафедр ОКММ і ТГМ відвідала ПАО "Дніпропетровський стрілочний завод" на запрошення адміністрації підприємства. Основним видом діяльності заводу є виробництво стрілочних переведень для магістрального транспорту і випуск продукції для промислового транспорту і ГЗКів.

11.05.2014 Перші перевірки успішності студентів на основі автоматизованої тестової технології контролю.
Співробітники кафедри з 8 травня почали проводити в рамках екзаменаційної сесії перевірки знань студентів за допомогою автоматизованої тестової технології контролю. Програмний комплекс автоматизованої оцінки рівня досягнень студентів, створенний на кафедрі, може буте використовано як на окремому комп'ютері, так і на будь-якому комп'ютері, підключеному до локальної мережі кафедри.

10.05.2014 Запрошення на конкурс курсових проектів з ДМ

15.05.2014 відбудеться конкурс курсових проектів серед студентів НГУ з дисциплін: деталі машин, деталі машин і підйомно-транспортне обладнання. Місце проведення – ауд. 1/125, час проведення – 12.55. Спонсором конкурсу виступила профспілка ДВНЗ «НГУ» (голова профкому Сало В.В.).

09.05.2014 Щиро вітаємо всіх зі світлим і радісним святом Перемоги над фашистськими загарбниками.

03.05.2014 Науково-технічна конференція «Тиждень студентської науки»

Оргкомітет запрошує студентів, аспірантів і молодих учених взяти участь у науково-технічній конференції «Тиждень студентської науки» по секції «Основи конструювання механізмів і машин», яка відбудеться 16 травня в аудиторії 1/125, в 14-00. До 14 травня необхідно подати тези доповідей.

07.04.2014 Надання рукопису грифа “Рекомендовано міністерством освіти і науки України”
Вітаємо авторській колектив рукопису з присвоєнням рекомендації міністерства освіти і науки України як навчального посібнику для студентів вищих навчальних закладів згідно наказу міністерства №1/11-4599 від 31.03.14:
Комп’ютерна техніка та програмування [Текст]: навчальний посібник / М.О.Дудко , І.М.Мацюк , І.В.Вернер – Д.: Національний гірничий університет, 2014. – 140 с.
Колектив кафедри бажає подальших успіхів і досягнень.

27.03.2014 Підсумки олімпіади з 3D-моделювання
За результатами олімпіади з 3D-моделювання переможцями стали:
1. Ющук Валерій Володимирович, студент групи АТммС-12-1
2. Содоль Іван Юрійович, студент групи АТ-11-1
3. Кузнецов Дмитро Олексійович, студент групи АТмм-12-1
а також за волю до перемоги був нагороджений наймолодший учасник конкурсу, першокурсник, самостійно вивчав програмний продукт – студент групи ІМмС-13-1 Ханов Олександр.

26.03.2014 Олімпіада з 3D-моделювання
26 березня 2014 р. на базі кафедри основ конструювання механізмів і машин відбувся I тур Всеукраїнської олімпіади з 3D-моделювання серед студентів ДВНЗ «Національний гірничий університет». Проведення олімпіади було приурочено до міжнародної конференції «Сучасні інноваційні технології підготовки інженерних кадрів для гірничої промисловості та транспорту 2014», присвяченої 60-річному ювілею професора Блохіна С. Є.

24.03.2014 Візит працівників на ТОВ «ПРОСКО РЕСУРСИ»

24 березня в рамках довготривалої програми партнерства і співробітництва представники кафедри основ конструювання механізмів і машин у складі доц. Зіборова К.А, доц. Ванжи Г.К., інж. Поволоцької Ю.В. відвідали підприємство ТОВ «ПРОСКО РЕСУРСИ» - провідне гірничодобувне підприємство України, що займається розробкою родовищ, розвитком проектів і видобутком і збагаченням каолінів і кварцових пісків (http://www.kaolin.com.ua). 

prosko1.jpg

21.03.2014 Олімпіада з комп'ютерної графіки і 3-D моделювання

3D Олімпіада

Запрошуємо всіх бажаючих студентів ДВНЗ «НГУ» 26 березня (середа) о 14:30 на кафедру основ конструювання механізмів і машин для участі у першому турі Всеукраїнської олімпіади з комп'ютерної графіки і 3-D моделювання. Реєстрація проходить в ауд. 1/124 у лаборанта кафедри.

Перевірте свої сили!

07.03.2014 Привітання з 8 Березня

Хай пролісок перший дарує вам ніжність,
А сонце весняне дарує тепло
У березні вітер несе хай надію
І щастя, і радість, і тільки добро!

22.01.2014 Вітаємо з нагородою
Колектив кафедри щиро вітає свого колегу - кандидата технічних наук, доцента Мацюк Ірину Миколаївну з почесною нагородою. На ректораті 21 січня 2014 року медаль «Знак подяки” вручив ректор Національного гірничого університету професор Г.Г. Півняк, відзначивши активну творчу діяльність і самовідданість у виконанні своїх посадових обов'язків.
Бажаємо Ірині Миколаївні здоров'я, щастя, удачі, добра і не зупинятися на досягнутому!

11.12.2013 Призери олімпіади з нарисної геометрії
Оргкомітет висловлює подяку всім учасникам олімпіади за старання, проявлений інтерес, і волю до перемоги і бажає подальших успіхів і досягнень!

11.12.2013 Олімпіада з нарисної геометрії
10 грудня 2013 студенти всіх спеціальностей були запрошені на Олімпіаду з нарисної геометрії, яка відбулася в 14:30 на кафедрі основ конструювання механізмів і машин в аудиторії 1/123. Змагання викликало великий інтерес серед студентів.

11.12.2013 Перша всеукраїнська науково-технічна конференція студентів , аспірантів та молодих вчених «Молодь: Наука та інновації»
3 і 4 грудня в Національному гірничому університеті проводилася Перша всеукраїнська науково-технічна конференція студентів , аспірантів та молодих вчених «Молодь: Наука та інновації».

10.12.2013 Перший професор кафедри

mantia.jpg
Колектив кафедри вітає доктора технічних наук Процива Володимира Васильовича з присвоєнням вченого звання професора. Володимир Васильович став першим професором кафедри основ конструювання механізмів і машин.

Бажаємо Володимиру Васильовичу міцного здоров'я, довгих років успішної роботи, сил, терпіння, реалізації наукових ідей, здійснення планів, подальших успіхів і досягнень!

08.12.2013 Олімпіада з нарисної геометрії
10.12.2013 на кафедрі основ конструювання механізмів та машин відбудеться олімпіада з нарисної геометрії серед студентів ДВНЗ «НГУ» 1–4 курсів. Час початку 14.30.

29.11.2013 Надання рукопису грифа “Рекомендовано міністерством освіти і науки України”

Вітаємо авторській колектив рукопису з присвоєнням рекомендації міністерства освіти і науки України як навчально-наочного посібнику для студентів вищих навчальних закладів згідно наказу міністерства № 1/11-16804 від 04.11.13:

Складальне креслення [Текст]: навчально-наочний посібник / Г.К. Ванжа, О.С. Жовтяк, О.О. Якушева, І.В. Вернер – Д.: Національний гірничий університет, 2013. – 242 с.

Колектив кафедри бажає подальших успіхів і досягнень.

27.11.2013 Привітання з ювілеєм і нагородженням «Знака вдячностi НГУ»
Колектив кафедри щиро вітає професора Проціва Володимира Васильовича з 55-ти річчям! Це свято збіглося з врученням почесної медалі «Знак подяки НГУ». Бажаємо ювіляру здоров'я, щастя, удачі, досягнення життєвих вершин, добра у всьому і нехай робота тільки радість приносить!

08.10.2013 Надання рукопису грифа “Рекомендовано міністерством освіти і науки України”
Поздоровляємо колектив авторів у складі Г.К. Ванжи, С.В. Балашова, Т.А. Кузнецової, О.В. Федоскіної з ухваленням рукопису “Проекційне креслення” до видання за кошти навчального закладу з грифом «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України як навчально-наочний посібник для студентів вищих навчальних закладів, що навчаються за освітньо-професійною програмою бакалавра з напряму підготовки “Гірництво”» накладом не менше 300 примірників. Наказ №01-07/54 від 08.10.13 підписано першим заступником міністра Е.М. Сулімой.
Колектив кафедри бажає подальших успіхів і досягнень.

04.10.2013 Вітаємо лауреатів конкурсу «Аси 3-D моделювання»
3 жовтня 2013 в м. Санкт-Петербург (Росія) відбулось урочисте нагородження учасників 11-го Міжнародного конкурсу «Аси 3-D моделювання». Багаторічне співробітництво кафедри основ конструювання механізмів і машин (ОКММ) з кафедрой автомобілів та автомобільного господарства (ААГ) спільно з компанією АСКОН дозволило встановити тісну взаємодію в галузі підготовки інженерних кадрів, підвищення кваліфікації тощо.
Серед представлених в 2013 році проектів були 3 роботи співробітників та студентів ДВНЗ «НГУ».

21.09.2013 Вітання з нагородженням
Колектив кафедри сердечно вітає Тамару Степанівну Савельєву з нагородженням почесним дипломом за видатні заслуги в підготовці фахівців для України і особистий творчий внесок у розвиток і зміцнення авторитету університету.
Бажаємо Тамарі Степанівні подальших успіхів і не зупинятися на досягнутому!

01.09.2013 День знань

1sept_ua.jpg

05.06.2013 Присвоєння рукопису грифа «Рекомендоване Міністерством освіти і науки, молоді і спорту України…»
Поздоровляємо колектив авторів у складі Г.К. Ванжи, О.С. Жовтяка, Е.А. Якушевой, А.С. Тен, із присвоєнням навчальному посібнику «Геометричне креслення»  грифа Рекомендоване Міністерством освіти і науки, молоді і спорту України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів, для бакалаврів напрямку підготовки « Гірництво». Указ № 1/11-8551 від 20.05.13 підписано першим заступником міністра Е.М. Сулімой.

15.05.2013 Конкурс курсових проектів з дисципліни ДМ і ПТО
15 травня на кафедрі основ конструювання механізмів і машин у рамках конкурсу курсових проектів з дисципліни «Деталі машин і підйомно-транспортне устаткування», якій проводиться щорічно сумісно із профкомом  (голова Сало В.В.), відбувся публічний захист робот для студентів спеціальностей: Автомобілі і автомобільне господарство, Гірничі машини і Технологія машинобудування. Студенти, проекти  яких будуть обрані комісією, будуть нагороджені грамотами і призами.

09.05.2013 Привітання з 68 річницею Великої Перемоги
Дорогі Ветерани, співробітники кафедри сердечно вітають Вас з 68-ю річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні і від усієї душі бажають міцного здоров'я, гарного настрою, любові і турботи ближніх, життєвих сил та довгих років життя.

24.04.2013 «Тиждень студентської науки - 2013»
Вже не перший рік поспіль на кафедрі проводиться щорічна науково-технічна конференція «Тиждень студентської науки - 2013». Цього року 24 квітня відбулося засідання секції «Основи конструювання механізмів і машин».

19.04.2013 Візит професора італійського університету Politecnico di Torino Жанкарло Джента

18 квітня 2013р. ДВНЗ «НГУ» на базі кафедр «Автомобілі та автомобільне господарство» та «Основи конструювання механізмів і машин» приймав високого гостя, професора одного з найстаріших університетів Європи Politecnico di Torino - Жанкарло Джента (Giancarlo Genta).

04.04.2013 Міжнародний семінар «День знань з компанією АСКОН» - звіт

4 квітня 2013 року російська компанія «АСКОН» і ДВНЗ «Національний гірничий університет» провели спільний семінар «День знань із компанією АСКОН» » (Лист МОНмолодьспорт № 1/9-38 від 22.01.13 року «Про план проведення наукових конференцій та семінарів з проблем вищої освіти і науки на 2013 рік»), присвячений питанням застосування новітніх систем проектування в навчальному процесі для підготовки інженерних кадрів у різних сферах діяльності.

Захід зібрав не тільки однодумців з Національного гірничого університету, але й більш ніж 50 представників з навчальних закладів практично всіх регіонів України, що використовують програмне забезпечення АСКОН у навчанні студентів та у своїй науково-дослідній діяльності. (R2R2FY48DJXW)

25.03.2013 Запрошуємо на “День знань з компанією АСКОН”

Група компаній «АСКОН» спільно з Національним гірничим університетом запрошують прийняти участь в семінарі: “День знань з компанією АСКОН”.

Семінар відбудеться 4 квітня 2013 року за адресою:

м. Дніпропетровськ, просп. Карла Маркса, 19, актовий зал 2-го корпусу, 1-й поверх (див. програму семінару).

На семінарі буде представлено програмне забезпечення компанії АСКОН, яке використовується в учбовому процесі для підготовки майбутніх інженерів, використовується в конструкторських і проектних відділах промислових підприємств і організацій.

В даний час 107 учбових закладів України використовують програмне забезпечення АСКОН в навчанні студентів і науково-дослідної діяльності.

Участь в семінарі безкоштовна. Учасники семінару забезпечуються компакт-диском з пробною версією КОМПАС-3D V14 і комплектом інформаційних матеріалів.

Заявки для участі в семінарі приймаються за факсом (044) 503-95-34 або по електронній пошті seminar@ascon.kiev.ua до 3 квітня 2013 року.

Завантажити запрошення на семінар.

Завантажити програму семінару.23.03.2013 Вітаємо переможців олімпіади!

 Підсумки олімпіади з 3D-моделювання. За результатами оцінки виконаних завдань учасників олімпіади з 3D-моделювання організатори вітають переможців:

1) Соболь А.С. гр. Атмм-09-1

2) Батин В.Г. гр. ГМммС-11-1

3) Гладуш В.В. гр. ГМммС-11-1

Співробітники кафедри основ конструювання механізмів і машин висловлюють подяку всім учасникам олімпіади за виявлений інтерес, старання і волю до перемоги!

21.03.2013 Олімпіада з 3D моделювання - звіт.
21.03.2013 студенти Державного ВНЗ «Національний гірничий університет» взяли участь в олімпіаді з 3D-моделювання

01.03.2013 Олімпіада з 3D моделювання
21.03.2013 на кафедрі основ конструювання механізмів та машин відбудеться олімпіада з 3D моделювання серед студентів ДВНЗ «НГУ» 1–4 курсів. Час початку 14.30.

28.02.2013 Ухвалення рукопису грифа «Рекомендоване Міністерством освіти і науки, молоді і спорту України…»
Перший заступник міністра Е.М. Суліма наказом № 1/11-868 від 30.01.13 рукопис В.В.Процива, К.А.Зіборова, К.М.Баса «Проектування двоступеневих редукторів з використанням САПР КОМПАС»  схвалив до видання за кошти навчального закладу з грифом «Рекомендовано Міністерством освіти і науки, молоді і спорту України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів, які вчаться за напрямом підготовки «Автомобільний транспорт»» накладом не менше 300 примірників.

27.02.2013 Одержання грамот на засіданні Вченої ради НГУ
Одержання грамот на засіданні Вченої ради НГУ
27 лютого на засіданні Вченої ради НГУ «Фонд соціального захисту, підтримки і допомоги вченим України та членам їх сімей» нагородив співробітників кафедри:
У номінації «Монографії» за III місце професора Проціва Володимира Васильовича за сукупністю:
1. Моделирование торможения шахтного поезда рельсовыми тормозами
2. Моделирование торможения шахтного поезда на заданном участке пути

У номінації «Навчально-методичні посібники з інноваційних технологій у навчанні»
за І місце доцента Додатко Олександра Івановича – за посібник «Інженерна та комп'ютерна графіка»

У номінації «Навчально-методичні посібники з інноваційних технологій у навчанні»
ІІ місце посіли: професора Проціва Володимира Васильовича, доцента Зіборова Кирила Альбертовича, асистента Твердохліба Олександра Миколайовича – за роботу «Проектування редукторів з використанням САПР КОМПАС»

У номінації «Навчально-методичні посібники з інноваційних технологій у навчанні»
ІІІ місце посіли: доцента Ванжу Геннадія Купріяновича, старшого викладача Якушеву Олену Олександрівну, старшого викладача Тен Ганна Семенівна, асистента Вернера Іллю Володимировича – за посібник «Машинобудівне креслення».

Колектив кафедри бажає подальших успіхів призерам!

18.12.2012 Відеосюжет про створений електромобіль.

18.12.2012 - Він їздить коли є сонячне світло. Відеосюжет про створений електромобіль.

22.11.2012 Олімпіада з нарисної геометрії серед студентів Державного ВНЗ «НГУ».

22.11.2012 відбулася олімпіада з нарисної геометрії серед студентів Державного ВНЗ «НГУ».
Призерами стали:

І місце - Хорошун Г.М., ст. гр. ГРб-12-3.
І місце - Горнатко В.М., ст. гр. ГРб-12-3.
І місце - Ященко О.А., ст. гр. ГРб-12-3.

грамотa грамота   грамота

24.10.2012 Міжвузівський педагогічний семінар «Додаткові Інтернет можливості роботи зі студентами».

24.10.2012 – Крок назустріч студентам!

Днями в електронній читальній залі Інституту безперервної фахової освіти ПДАБА відбувся міжвузівський педагогічний семінар «Додаткові Інтернет можливості роботи зі студентами», організований Дніпропетровським відділенням Української Асоціації «Жінки в науці та освіті». Учасниками семінару були викладачі технічних і гуманітарних дисциплін п'яти вузів м. Дніпропетровська.

08.10.2012 Парад інженерних досягнень від переможців X ювілейного Конкурсу «Будущие АСы КОМПьютерного 3D-моделирования» у м.Москва.

8.10.2012- викладач кафедри Твердохліб О.М. прийняв участь у Параді інженерних досягнень від переможців X ювілейного Конкурсу «Будущие АСы КОМПьютерного 3D-моделирования» у м.Москва. На конкурс поступило 205 проектів від 103 учбових закладів з Росії, України, Білорусії, Казахстану, Молдови.
За підсумками конкурсу за работу «Ділянка гірничо-збагачувальної фабрики» Твердохліб О.М. отримав приз за II місце у напрямі "Промислове і цивільне будівництво".

26.09.2012 Семінар «День машиностроителя с АСКОН».

26.09.2012 - зав. кафедрою Зіборов К.А. та викладач кафедри Проців В.В. прийняли участь у семінарі «День машиностроителя с АСКОН».
На семінарі відбулася офіційна прем'єра системи управліннявиробництвом «ГОЛЬФСТРИМ».
Також представлені нові версії КОМПАС-3D V14 і Комплексу рішень АСКОН для машинобудування і закладеної в нім технології наскрізного 3D-проектування.
За багаторічну співпрацю і перемоги в міжнародних конкурсах кафедра ОКММ одержала 14-у версію КОМПАС-3D.

04.06.2012 Одержання ліцензії на використовування програмного продукту «Універсальний механізм»

04-06.2012 Кафедра в наслідок активної співпраці з брянським Технічним Університетом (Росія) одержала ліцензію на використовування програмного продукту «Універсальний механізм» і сертифікати, які підтверджують кваліфікацію на її використовування в наукових роботах для моделювання динаміки транспорту і сипких матеріалів. Відеозвіт на сайті 9 каналу: 9-channel.com

24.04.2012 Засідання секції «Основи конструювання механізмів і машин» 67-й студентської науково-технічної конференції «Тиждень студентської науки».
24.04.2012 було проведено засідання секції «Основи конструювання механізмів і машин» 67-й студентської науково-технічної конференції «Тиждень студентської науки».
Конференція проводилася з метою залучення студентської молоді до участі в науково-дослідній роботі.
Був проведений ретельний відбір докладів, які брали участь в конференції. Кожний доклад відображав елементи самостійної творчої роботи студентів.

13.04.2012 Семінар «День проектировщика с АСКОН».
13.04.2012р. зав. кафедрою Зіборов К.А., викладачі кафедри: Проців В.В., Твердохліб А.М., та студент групи ІМмм-09-1 Воскобойнік С.О. прийняли участь у семінарі «День проектировщика с АСКОН», який був організований групою компаній АСКОН.

10.04.2012 Щорічний конкурс курсових проектів з дисциплін: деталі машин та теорія механізмів та машин.
Спільно з профкомом університету 10.04.2012р. проводився щорічний конкурс курсових проектів з дисциплін: деталі машин та теорія механізмів та машин. Студенти за допомогою мультимедійного обладнання продемонстрували та захистили свої курсові проекти. Під час виконання завдання всі графічні матеріали виконувались у сучасних програмах САПР: КОМПАС та Solid Works.

09.04.2012 Семінар з питань інноваційного підприємства «Від ідеї до ринку» за підтримки Фонду цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global).
9-10 квітня 2012р. викладачі кафедри прийняли участь у семінарі з питань інноваційного підприємства «Від ідеї до ринку» за підтримки Фонду цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global).

12.03.2012 Міжнародний семінар з навчання роботі в програмному продукті «Універсальний механізм» (UM).
З 12 по 16 березня 2012 року на базі кафедр Основи конструювання механізмів та машин, Автомобілі та автомобільне господарство спільно з Брянським державним технічним університетом пройшов міжнародний семінар з навчання роботі в програмному продукті «Універсальний механізм» (UM). Слухачами були аспіранти й молоді спеціалісти ДВНЗ «НГУ», яким необхідна додаткова інформаційна підтримка і проведення досліджень для захисту своїх кандидатських дисертацій.


Новости 1 - 136 із 136
Початок | Попер. | 1 | Наступ. | Кінець По стр.

© 2006-2019 Інформація про сайт